Po dlouhé době super den

25. listopad 2010 | 19.58 |

Tak se po delší době zase hlásím (když nepočítám komentáře na vašich webech). Poslední dny totiž byly dost hektické, plné nevyřešených věcí a špatné nálady. Nic mi nevycházelo, všechno se podělávalo, prostě děs. Nechtěla jsem tím tady nikoho otravovat a radši jsem čekala na dobrý den.

Dneska se to všechno konečně obrátilo k lepšímu (musím to někde zaťukat). Konečně jsem byla poprvé na praxi, i když jen na hodně krátkou dobu. Ano, až dneska poprvé - po devíti týdnech zařizování. Byrokracie a bordel ve všech sférách je prostě příšerný a v jednu chvíli jsem měla pocit, že už mi z toho fakt hrábne. Moje představa, že si stihnu hodiny odpracovat do vánoc, se ztrácí v nedohlednu. Budu ráda, jestli to do konce semestru vůbec stihnu. Ale zpět k těm pozitivům. I těch pár hodin mi trochu náladu zlepšilo, aspoň už zhruba vím, do čeho jdu a hlavně se to konečně rozjelo.

Hned z "práce" jsem se rozjela do drogérie, ve které byla opět akce rozdávání termohrnků za 70 věrnostních bodů. Stejná akce byla už asi před měsícem - to jsem oběhávala všechny drogérky ve dvou městech, ale všude už byly termohrnky pryč. Dneska se na mě ale usmálo štěstí - vzala jsem rovnou dva - poslední dva v obchodě.

Z drogérky jsem nadšená ještě letěla na nákup, abych si nakoupila věci na pečení perníčků - zítra nebo o víkendu se do nich chci poprvé v životě pustit. V naší rodině nějak nemají tradici, ani mamka ani babičky je nikdy nedělaly, tak budu takovým průkopníkem. Doufám, že sem zítra celá naštvaná nebudu psát, jak se mi to nedaří a že už to nikdy dělat nebudu .

K dovršení toho po půl hodince doma zvonil pošťák - přivezl jednu super výhru, o které už jsem tak dva týdny věděla a netrpělivě jsem ji očekávala.

A aby tenhle super den hezky skončil, právě si napouštím po letech (doslova a dopísmene) vanu a jdu se do ní položit i s knížkou.

Pěkný večer přeju

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Po dlouhé době super den mixx®pise.cz 26. 11. 2010 - 20:40
RE: Po dlouhé době super den slanka®pise.cz 27. 11. 2010 - 10:56