Reakce na komentář o mé osobě

15. červenec 2010 | 15.02 |

Tak jsem se těšila, až se po dvou týdnech mrknu na blog. A bum. Koukám na jeden komentář s otevřenou pusou.

Tady je:

"  vítězslav: Vážená slečno, opravdu jste mě poránu pobavila...melete tu něco na způsob, jak nemáte ráda povrchnost - viz.jak někdo zobecňuje celou zemi nebo národ, aniž s ní nemá praktiky žádné zkušenosti..., nebo jak VY můžete odsoudit Chanel či francouzskou módu...myslím, že o nich nic nevíte...a co se mi nejvíc líbilo, že nevstáváte dřív než v devět hodin, přidal bych vám víc práce a povinností , ať si trochu rozšíříte obzory ...Pokud vám však není víc než 13 (áno, všiml jsem si, že studujete VŠ!!!), pak by bylo vše v pořádku    "

Nevěděla jsem, že ještě v dnešní době existují lidé s podobným názorem. Milý pane vítězslave, opravdu nevím, co je povrchního na tom, že mi nevoní Chanel... Když se vám něco nelíbí nebo vám to nevoní, tak to znamená, že jste povrchní nebo že tu věc neznáte...? Aha, tak to jsem se tedy zase něco nového přiučila.

Co se týče vstávání - asi žijete ještě v minulém režimu nebo ve světě, kde člověk, který vstává v 6 ráno = pilná pracovitá osoba, a ten, kdo vstává v poledne = povalující se lenoch. Pak je mi vás moc líto :) To, že je spousta lidí (opravdu se nejedná jen o mě) dopoledne nepoužitelná, zdaleka neznamená, že jsou líní. Jen mají trochu posunutý den, takže zatímco třeba váš mozek (předpokládám, že vy vstáváte brzy, když jste napsal takový komentář) je v osm večer už v útlumu, ten můj jede na nejvyšší obrátky.

Vidím také, že vy o životě třináctiletých lidí nic moc nevíte, když si myslíte, že by mohli vstávat po deváté...

Také si nemůžu nevšimnout jisté ironie ohledně studia VŠ. S tímto velice omezeným názorem se bohužel velice těžko bojuje. Nejčastěji samozřejmě vychází z úst (či klávesnice) lidí, kteří sami žádnou vysokou vystudovanou nemají. Pochopitelně znám spoustu lidí, kteří VŠ proflákají, jdou se tam podívat párkrát do měsíce a zkoušky dělají vždy až na poslední pokus. Nic z toho se mě ale netýká, takže mě, prosím, neurážejte za sdílení jiných hodnot, než jsou ty vaše.

_________-

Ufff, no to teda bylo přivítání :D vítám jakékoli komenty s vašimi názory. A příště už snad pozitivněji ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Reakce na komentář o mé osobě furie®blbne.cz 16. 07. 2010 - 01:09
RE: Reakce na komentář o mé osobě marinka 18. 07. 2010 - 13:56
RE: Reakce na komentář o mé osobě chaostheory 18. 07. 2010 - 15:35
RE: Reakce na komentář o mé osobě zahonka®pise.cz 18. 08. 2010 - 14:58