Pracovní sobota

15. květen 2010 | 19.49 |

Tak dneska jsem konečně pohnula s několika věcmi. Už jsem myslela, že se k nim nikdy nedokopu, ale nakonec jsem byla aspoň trochu úspěšná . I když mi den začal trochu opožděně - v noci mi bylo špatně, moc jsem toho nenaspala, tak jsem se vzbudila až v jedenáct.

Učila jsem se angličtinu, pomáhala mamce s úkolama, připravovala se na brigádu, našla jsem celkem kloudné webovky se cvičením na španělštinu (pochopitelně anglické, takže mi mozek zabíral dvojnásobně a naučila jsem se toho víc než kdyby to bylo v češtině), trochu jsem pohnula s věcmi na Erasmus (příští týden už chci odevzdat přihlášku, ale teď jsem přišla na další chaos ohledně kreditového systému a zapisování předmětů... no, až půjdu s tou přihláškou, tak se na to musím zeptat, ale stejně o tom nikdo nic nebude vědět, jako vždy), připravila obálku s volebním lístkem (konečně jsem se rozhodla mezi dvěma stranami, ale ono je to vlastně stejně fuk, když vyhraje náš krasavec Jirka Paroubků). Dokonce jsem se i trochu mrkla na látku na úterní zkoušku, ale na to už moc nezbyly síly... Nevadí, času dost . A taky jsem přepsala zápisky na zkoušku, kterou mám to další úterý.

A když už mi v noci bylo tak divně, tak jsem to využila k tomu, že jsem dočetla dvě knížky. Už mi jich tedy zbývá rozečtených jen šest :D Ne, vlastně omyl. Odpoledne jsem začala číst další, takže jich je zase sedm. A taky jsem mrkla na pár dílů seriálu.

Teď už ale s učením a vším ostatním končím, čekají mě tři španělští tenisté a ATP. Za deset minut to začíná

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře