Úterý

25. leden 2011 | 22.21 |

Hlavní zpráva dne - je ze mě dvojnásobná tetka . Synovce jsem viděla, když mu bylo pouhých pět hodin. Nikoho mladšího jsem asi nikdy neviděla a určitě nechovala. Víc se o tom ale raději narozepíšu, protože některým lidem by podle některých informací mohlo dojít, kdo sem vlastně píše :)

Jinak včerejší pohovor jsem shrnula v komentářích minulého článku - šlo to moc dobře, ale i tak si moc naděje nedělám. Ale zjistila jsem, že příští rok se může hlásit znova, na jinou pozici. Takže se můžou těšit na bombardování dalšími mými přihláškami .

Taky mi v Praze tak nějak zase po třech letech docvaklo, že bych chtěla studovat další roky tam. Když jsem si dávala přihlášky na bakaláře, tak jsem chtěla jedině právě do Prahy a říkala jsem, že si tam dám kupu přihlášek. Bohužel to ale dopadlo tak, že jsem si tam podala jen jednu a to ještě na obor, kde téměř nebyla šance. Když jsem pak ale začala studovat jinde, tak mi došlo, že je to stejně fuk, jestli studujete na Karlovce, MUNI, UP, UPa, UHK atd atd. Česká univerzita jako česká univerzita. Za tímhle názorem si stojím pořád. Ale rozhodla jsem se, že ještě jednou udělám pátrací akci po pražských oborech. Nejde mi o to být na nějaké určité univerzitě, ale o to konkrétní město. Zkrátka větší město, víc možností.

Taky byly konečně zveřejněny otázky ke státnicím, No, musím říct, že to asi bude celkem sranda,,, Máme tři okruhy - dva povinné a jeden povinně volitelný. Dva z nich myslím, že se nějak zvládnou. Ale ten třetí... to opravdu nevím. Snad ani jednu otázku jsme neprobírali a o většině z nich jsem nikdy neslyšela :D Ale to je teď vlastně jedno, času dost :) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Úterý furie®blbne.cz 26. 01. 2011 - 11:23
RE(2x): Úterý chaostheory 26. 01. 2011 - 18:00