Třetí řada

22. březen 2010 | 11.46 |

1. The Awakening - Zane otevírá svou kavárnu, kterou pojmenuje po Rikki. Při slavnostním otevření se holky (Rikki a Cleo; Emma se přestěhovala s rodiči pryč) seznamují s Bellou. Mezitím se voda (na Makku, v oceánu, ale i v koupelnách holek) vymyká kontrole a útočí na lidi, mimojiné i na novou postavu - Willa. Zaútočí i na Rikki, a když jí jde Cleo pomoct, tak Bella skočí do vody za nimi - a promění se taky (navíc má i schopnost přeměnit vodu na rosolovatou látku). Proud vody násilím odvleče Rikki na Makko, a zrovna je úplněk. Holky ji ale zachrání. U jezírka leží omráčený Will. Namluví mu, že se musel praštit do hlavy.

3.1a   3.1  3.1b

2. Jungle Hunt - Je první den školy. Will se začíná šťourat v tom, jak ho vlastně holky u jezírka mohly najít, tak se Bella rozhodne ho trochu zmást. Rikki jde za nimi, aby je "hlídala”, ale prozradí se, tak v cestě pokračuje s nimi. Bella se ale smekne a spadne rovnou k jezírku, jako v úplně prvním díle Cleo. Opět ho ale přesvědčí, že jen blázní. Will a Bella si jsou hodně sympatičtí a začíná to mezi nimi jiskřit.

3.2a   3.2   3.2b

3. Keep Your Enemies Close - Cleo začíná pracovat jako cvičitelka delfínů. Při prvním tréninku za delfínem skočí Will a Ronny ho na slovo poslouchá. Shodou náhod si pracovník parku myslí, že poslouchá Cleo, a hned se rozhodne, že Cleo půjde na veřejné vystoupení. Jenže delfín ji samozřejmě neposlechne, je to jeden velký trapas a Cleo uteče. Přijde za ní Will a domluví se, že on bude s Ronym pod vodou a Cleo bude dělat, že mu dává příkazy. Plán vyjde.

3.3  3.3a  3.3b

4.

Valentine's Day - Je Valentýn. Kim začíná randit a její taťka z toho není vůbec nadšený. Cleo chtěla Valntýna strávit s Lewisem, ale ten chce rybařit. Rikki tenhle svátek nemá ráda, ale stejně je zklamaná, že pro ni Zane nic nepřipravil. Pan Sertori poznává jisou Samanthu a pozve ji na valentýnskou večeři. Nakonec si Zane s Rikki zatancuje a Lewis přijde za Cleo vymóděný v kvádru a s kyticí růží.

3.4   3.4a   3.4b

5. Big Ideas - Zane zorganizuje závod na motorkách. Rikki je na něho pěkně naštvaná, protože to bude stát hodně peněz. Bella použije svoje síly k tomu, aby vyhrál Will. Lewis se snaží přijít na to, co se děje s vodou u jezírka.

3.5b 3.5a  3.5

6. Secrets & Lies -Bella se chce s Willem "učit”, stráví chvíli u něho a domluví se, že se sejdou v kavárně. Jenže Will zapomene přijít. Bella potom vidí, jak jde k němu do pokoje nějaká dívka. Bella mu v kavárně udělá pěknou scénu, při které se ukáže, že je to jeho sestra Sophie.

3.6   3.6a  3.6b

7. Happy Families - Cleo, Kim, jejich taťka a Samantha si udělají výlet na pláž, všichni až na Cleo blbnou v moři. Samantha se Cleo dotkne mokrou rukou, tak musí rychle běžet do moře. Celá záležitost vyzní tak, že Cleo Samanthu nesnáší. Sam se s panem Sertorim nakonec zasnoubí. Sophie díky lstím a naschválům získává práci v Rikki's a znepřátelí se s Bellou. Taky se jí začíná líbit Zane.

3.7   3.7a  3.7b

8. Kidnapped -Lewis dá k jezírku kameru, aby vidět, co vlastně voda za úplňku dělá. Holky jako za starých časů přespí u Cleo, aby se při úplňku hlídaly. Ale večer za Bellou přijde Will a řekne jí, že si vzpomněl, že když se mu ta záležitost s vodou na Makku stala, by zrovna taky úplněk. Takže se tam chce vydat teď a chce, aby jela s ním. Ta odmítne a Will se naštve. Mezitím úplněk začal a proud vody stáhl Bellu do moře a odnesl ji na Makko. Tam se stane něco hodně podivného - proud se jí jakoby snaží proměnit ve vodu. Cleo s Rikki ji ale zachrání. Mezitím se tam ale dostane i Will a vidí, že se s jeskyní opravdu děje za úplňku něco divného. Druhý den se chce Lewis podívat co se natočilo na kameru, ale je tam jen šum.

3.8b   3.8   3.8a

9. The Sorcerer's Apprentice - Lewis si jde s panem Sertorim zahrát golf. Holky mezitím zkouší, jak na tu podivnou vodu působí jejich síly. Trochu se to zvrtne a voda zmizí spolu s Hectorem (rybičkou Cleo) ve vodovodním odpadu. Tím se dostane až na zahradu, kde je Will a zrovna vidí, jak se ta voda přeměnila na rosol (který vytvořila Bella). Bella to nějak zakecá, ale na Willovi je vidět, že to jen tak být nenechá.

3.9   3.9a    3.9b

10. Revealed - Will s Bellou se poprvé vedou za ruku. Když ji chce Will políbit, tak se jí dotkne mokrou rukou, takže Bella musí utéct. Navíc se Will dostává až moc blízko jejich tajemství a řekne mu, že se spolu nemůžou vídat. Will na ní přitom naschvál nalije vodu, ona rychle skočí do moře, ale Will plave za ní a uvidí, že je mořská panna. Bella mu řekne svůj příběh - v devíti letech žila na nějakém ostrově, kde našla jezírko a v něm se proměnila. Když se jí Will zeptá na Rikki a Cleo, tak tvrdí, že ony s tím nemají nic společného - ona je jediná, ony o tom ani nevědí.

3.10b  3.10  mala bella

11. Just A Girl At Heart - Soph se snaží ovládat Willův čas - chce, aby víc trénoval plavání a potápění. On chce ale trávit čas i s Bellou a jsou spolu často ve vodě. Bella si ale začíná uvědomovat, že s ní chce být jen jako s mořskou pannou a ne jako s holkou. Cleo a Rikki se v kavárně starají o celou třídu dětí a je to dost makačka.

3.11  3.11a  3.11b

12. Crime & Punishment -K Rikki's přijde nějaký muž, který chce donášku jídla a pití na jednu loď. Rikki potom zjistí, že peníze, které ten muž zaplatil, byly falešné. Jde tedy na loď, ale tam ji nějací dva zločinci svážou a uvězní. Bella a Cleo jí mezitím připravují narozeninovou oslavu a protože nevědí, kde se tak dlouho zdržela, snaží se jí najít. Zločinci utečou, holky a Willem osvobodí Rikki a všichni musí skočit do vody, protože na lodi vypukl požár. Will tedy zjistí, že mořské panny jsou všechny tři.

312  312a  312b

13.  To Have & To Hold Back - Lewis získává možnost strávit semestr výzkumem v USA. Cleo je z toho hodně smutná, navíc toho má nad hlavu, protože její taťka a Samantha se budou brát. Kim ale nechce, aby se vzali, a tak dělá různé naschvály - ukradne prstýnky a pustí zavlažování trávy, takže jsou všichni na svatbě promočení a holky musí utéct. Na druhý pokus to ale výjde - vezmou se na Makku. Lewis se mezitím rozhodl, že do USA neodjede, ale Cleo ho nakonec přemluví, aby jel.

3.13   3.13a  3.13b

14. Mermaid Magic - Sophie přemluví Zanea, aby sponzoroval Willa. Ten souhlasí, ale nejdřív ho chce vidět "v akci". Zane si myslí, že to co Will dokáže bez problémů i on sám, a potopí se - v hloubce na něj ale čeká Nate s dýchací přístrojem, aby to vypadalo, že to Zaneovi nedělá potíže. Will se nechá vyhecovat a jde pokračovat do ještě větší hloubky. Už ale není schopný se vrátit zpátky, zachrání ho až Rikki - a zdá se, že se Willovi nějak moc díky tomu zalíbila...Holky mezitím najsou v kameni z jezírka modrý kristal, a uvědomí si, že Bella má úplně stejný taky - ale z druhého konce světa.

314  314a  314b

15. Power Play - Sam se stěhuje do domu Sertoriových a zahltí ho africkými soškami, vaří africká jídla atd. Kim toho má plné zuby a tak jí dělá naschvály. Bella vymyslí akci na ochranu delfína v kavárně, ale Sophie jí plán vyfoukne - nakonec je to ale propadák, který zachrání právě Bella.

315  315b  315a

16. The Dark Side - Holky chtějí strávit úplněk u Rikki´s, ale přijdou do toho i Nate a jeho kámoši a Kim s kamarádkama. Rikki se naštve a plave na Mako. Vodní stěna a chapadlo opět blázní. Rikki se s ním snaží komunikovat a jde jí to. Přijde tam Will, vidí to, a voda na něj zaútočí. Rikki ji ale zklidní.  Na party k Rikki's mezitím přijde Kim táta a je pěkně naštvaný, i na Cleo.

316  316a  316b

17. A Magnetic Attraction - Kámen z jezírka přitahuje magnetické předměty. K Sertoriovým zrovna přijde výzkumník Rayan, který se zajímá o kameny. Cleo i Kim se moc líbí, s Cleo je to oboustrané. Zjistí, že kamen je přímo z Měsíce. (Od této epizody Cleo nosí občas brýle.)

317  317b  317a

18. Into The Light - Rayan chce znovu vidět magnetický kamen a Cleo říká, že už ho nemá. Začne mu to být divné a jede na Mako. Rikki ho ale za pomocí svých sil od dalšího pátrání zastaví. Zane žárlí na Rikki (kvůli Willimu) a Rikki zas na něho (kvůli vlezlé Sophie).

318  318a  318b

19. Breakaway - U Rikki's dělá Zane sponzorskou akci. Will si konečně uvědomí, že vlastně vůbec soutěžit v potápění nechce a že to dělal jen kvůli Sophii. Rikki nemůže vystát Zanea a když ho navíc uvidí, jak se líbá se Sophie, tak se s ním rozejde.

319  319a  319b

20. Queen For A Day - Zane povýší Sophie a ta začne Rikki's předělávat a dá Kim práci. Dá dovnitř hodně kytek, Bella z nich má alergii a při kýchání nevědomky používá své síly, takže ze všech pití v kavárně je jen rosol. Při jedné takové situaci vyprskne pití, které drží Kim na Sophii a ta Kim vyhodí. Ve zpívání u Rikki's jí má zastoupit Cleo, která ale vůbec zpívat neumí. Chvíli před vystoupením přijde Rikki na to, že je to Willovým parfémem.Will a Bella se zase sbližují.

320  320a   320

21. The Jewel Thief - Všechny tři holky mají krystal z jezírka a zjistí, že když se všechny tři přiblíží, tak zazáří modré světlo a vypadne proud. Sophie se snaží balit Zanea, ale ten pořád myslí na Rikki.

321  321b  321a

22. Mako Masters - Holky a Will píšou závěrečnou zkoušku, ale během testu začne odevšut  vytékat nebo stříkat voda, musí se to tedy přerušit a píšou až druhý den. Holky jdou za úplňku na Mako, kde se zase objeví chapadlo a chce, aby k sobě daly 3 krystaly. Potom se objeví něco jako "promítání" a holky vidí vesmír a nějakou kometu. Vyruší je ale Will se Zanem a "film" se vypne.

322322a  322b

23. Beach Party - Na pláži se koná party. Bella chce jít s Willem a on chce jít s ní, ale ani jeden se nemá k tomu, aby toho druhého pozval. Bella navíc špatně pochopí  situaci a myslí si, že Will chce jít s Rikki; tak pozve Natea. Zane si myslí, že Will a Rikki spolu vážně chodí, a pohádá se s nimi. Když se vše vyjasní, Bella a Will se poprvé políbí.

H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep

24. Too Close For Comfort -  Kim chce na luxusní dovolenou, tak se pan Sertori rozhodne mít druhou práci - v parku, kde pracuje i Cleo. Taťka jí ale nechtěně obírá o diváky na delfíní show. Nakonec tedy rozhodne druhou práci i dovolenou nechat být. Bella a Will zjišťují, že toho vlastně nemají moc společného.

H2O Just Add Water Season 3 Ep    H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep

25. A Date With Destiny - Rikki's krachuje a Sophie se rozhodne, že musí získat peníze, aby se podnik sebral. Potkává Ryana, který jí poví o krystalech na Maku a o tom, jak moc jsou vzácné. Vydají se tam spolu i za podpory Zanea. Holky se ještě před tím na Mako vydají zjistit, jak pokračuje "promítací film", který se jim v jeskyni ukázal. Vidí, jak kometa naráží do Země...

H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep

26. Graduation - Ryan a Sophie chtějí získat co nejvíc krystalů, proto použijí výbušninu a prakticky zničí jezírko. Kometa se blíží a jen holky díky "videu" vědí, že  vědci vypočítali špatně její dráhu, a že se chystá zničit celou Zemi. Na poslední chvíli vytvoří díky svým silám pole, které kometu svede z dráhy. Koná se předávání maturitního vysvědčení, na které přijede Luise. Všichni jdou slavit k Rikki's. KONEC :)

H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep  H2O Just Add Water Season 3 Ep

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře