Začátek týdne

24. květen 2010 | 16.49 |

Tenhle týden teda začíná... Fuj. Euforie z vítězství ČR v hokeji mě kvůli tomu rychle opouší :( I když to teda byla bomba... zápasy se Švédy a Rusy byly ty nejlepší za poslední spoustu let. Náááádhera. V noci jsem kvůli tomu vůbec nemohla usnout, byla jsem rozjetá, tak to prostě nešlo. Spala jsem necelé tři hodiny. Ale jako vždycky, čím míň spánku, tím jsem víc akční.

První hodina mě vytočila na maximum, že si toho všimla i ta učitelka. Ale co, ať ví, že jí to zrovna moc nejde. Následovala další hodina - předmět, který je nejtěžší a bude z něho naprosto šílená zkouška - dneska jsem se dozvěděla, že musím do pondělí najít odpovědi na 230 otázek a naučit se je :D Vtipný, no. Teda kdybych neměla miliony dalších předmětů, tak proč ne. Ale takhle... No nic.

Pak jsem si teda říkala, jak se půjdu odreagovat na pokoj. Otevřu dveře a zjistím, že spolubydlící je zpátky. A už neodjede. Takže ty krásný dva týdny bez ní už jsou jen vzpomínkou. No ale zpátky - otevřu dveře a vidím, že opět svými věcmi stihla obsadit 3/4 pokoje i koupelny a kuchyně. A topení bylo dané na maximum - ano, venku bylo 22 stupňů, sluníčko a dusno jak blázen, ale slečna si tady vytápí. Asi po půl hodině větrání jsem se koukla na teploměr - uvnitř jsme měly 31 stupňů. Po půl hodině větrání!!! Já myslela, že ji fakt zabiju.

Teď mi aspoň trošku zlepšilo náladu to, že jsem na zítřejší zkoušku připravená přece jen trochu líp, než jsem myslela. Ale ještě mi z toho zbývají na zopakování tři okruhy, a padá na mě únava jako blázen (njn, daň za tu noc). A to ještě není ani pět. Aspoň pět dalších hodin musím být vzhůru. Uf... no uvídíme, jak se dnešek bude vyvíjet dál...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře