Převánoční týden

14. prosinec 2010 | 13.35 |

Tak se po týdnu zase hlásím. Nezapomněla jsem na to tady, ani nejsem zapadlá někde pod haldami sněhu. Minulý týden na mě padlo něco mezi chřipkou a nachlazením, tak jsem si dva dny poležela s horečkama a pak už to šlo. Sice jsem ještě trochu unavená a mluvím chraplákem, ale teplota už není a to je hlavní.

Jinak jsem za tu dobu stihla napíct pár dalších cukroví, ale už mě to nějak přestává bavit. Což je dost smůla, protože ty druhy, co jsem pekla, prakticky nejím Jím vlastně jen nepečené, ale na jejich výrobu je ještě dost brzo. No, snad se příští týden k tomu ještě dokopu. Nebo možná spíš mezi svátky.

Stipendium, o kterém jsem psala, že nebude, nakonec bude. Uffff, ještě že tak. Aspoň nějaké pozitivum v posledních dnech.

A co mě čeká poslední předvánoční týden? Včera jsem měla nějaké zařizování ve škole, dneska mám školu a nejspíš brigádu, zítra si dám po dlouhé době tradiční "středeční jedenáctku" (čímž nemyslím pivo, ale 11 hodin ve škole), teda jestli to zdravotní stav dovolí, ve čtvrtek mám praxi a půjdu se mrknout na vánoční besídku neteře, a v pátek opět praxe. Kdyby to šlo, tak bych si ráda její poslední hodiny odbyla už příští týden, ale dost o tom pochybuju a tak nějak počítám, že se to potáhne aspoň do půlky ledna...

No, mezitím bych do vánoc ráda napsala dvě eseje na dva předměty, ale vzhledem k tomu, že nikdo nechápe, co se po nás vlastně chce, to bude dost těžký... Plus hlavní úkol - dát bakalářce trochu použitelnou podobu, to znamená rozdělit sepsané věci podle tématu do kapitol. Což bude nejhorší část psaní vůbec 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Převánoční týden jasmína 19. 12. 2010 - 19:55
RE(2x): Převánoční týden chaostheory 19. 12. 2010 - 20:39