Balvany

2. únor 2011 | 19.52 |

Dneska jsem byla za vedoucím bakalářky. Ani si nedovete představit, jak jsem byla nervózní - úplně jsem viděla, že mi řekne, že takhle si to opravdu nepředstavoval a že to takhle být opravdu nemůže, a budu to muset celé předělávat. Naštěstí se tak nestalo - prý je to dobrý, a až bych dopsala závěr, tak by se to klidně mohlo odevzdat a konec. Ale že by to byla škoda, když mám ještě dva měsíce čas . Takže mi navrhl, jaké kapitoly bych ještě mohla přidat.

No... Uvidíme, jak se mi do toho bude chtít... Asi moc ne, obzvlášť, když vím, že je to takhle v pohodě. Spadl ze mě obrovský balvan. A zároveň na mě padl nový - víte, pořád jsem si tak říkala, že státnice nebudu nijak hrotit, hlavně právě kvůli bakalářce - že prostě nemám šanci z nich dostat jedničku a tímpádem i červený diplom. Ale když mi teď bylo řečeno tohle... No nevím nevím, jestli by nebylo lepší práci ještě nějak víc pokonit .

Taky jsem už trochu začala procházet, jaké předměty se budou příští semestr vyučovat... Sice je času ažaž, prakticky měsíc, ale stejně. Teoreticky bych si nemusela zapisovat už naprosto vůbec nic, kreditů mám dost, všechny povinné a potřebný počet povinně volitelných mám splněny také. Takže bych následující měsíce vlastně do školy vůbec nemusela. Tenhle plán se začal hroutit, když jsem zjistila, že se konečně otevře vyšší úroveň španělštiny. Ani si nedovedete představit mou euforii . Pak se ukázalo, že bude i nový předmět, který učí dobrá učitelka a navíc by se mi fakt hodně hodil k jedněm přijímačkám. Takže to už máme dva dny. No když už jsem tak pátrala, tak jsem narazila na další tři předměty, které by se mi líbily.

Takže je mi jasné, že to nakonec dopadne jako vždycky - zapíšu si všechno, co půjde, první týden všechny hodiny oběhám a zhodnotím a pak budu "škrtat". Ale vypadá to, že takové tři dny mít budu. Budu se snažit, aby to nebylo víc, protože pak už by se mi dojíždění moc nevyplatilo, a platit si na tři měsíce kolej už vůbec ne.

Při tom hledání mě tak nějak udeřilo vědomí toho, že tohle bude můj poslední semestr na téhle škole . Šílený, jak to příšerně uteklo, rychlejších 2,5 jsem asi nikdy nezažila (sakryš... asi ti těch školní dní nám víc než 3 :D ). A je mi jasné, že tyhle poslední měsíce budou pryč tak rychle, že ani nemrknu. Ach jo .

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Balvany furie®blbne.cz 04. 02. 2011 - 14:14
RE(2x): Balvany chaostheory 04. 02. 2011 - 14:28