Srpen ve znamení doktorů a zařizování

27. červenec 2010 | 15.06 |

Ano ano, srpen bude moc hezký "prázdninový" měsíc. Musím si sem sepsat takový seznam věcí, co mám zařídit, jinak na něco určitě zapomenu :)

Dnes jsem byla podruhé na očním a myslela jsem, že aspoň tohle bude vyřízené. No, ale nebude. Ještě minimálně jednou tam musím jít. Příští týden jsem po x letech objednaná k zubaři, což ale rozhodně nebude jen jedna návštěva, stoprocentně tam budu muset jít na několikrát. No fuj. Příští týden se taky musím objednat na chirurgii, kam taky budu muset tak jednou nebo spíš dvakrát zajít.

Navíc všechno tak hrozně moc uteklo, že mě čeká spousta "návštěv" do školy kvůli podepisování různých lejster odhledně Erasmu, zítra tam navíc jedu odevzdat index. To sice bude hned, ale bude kvůli tomu zabitá půlka dne, že. Dneska mi na mail přišla jedna dost důležitá smlouva do Španělska, takže konečně se budu moct začít rozhlížet po netu a hledat tam ubytování. Pak ještě zařídit pojištění, slevovou kartu (jo, takže ještě budu potřebovat potvrzení od školy) a možná i rozvrh (ale to možná bude stačit až po příjezdu, což by bylo super). Jo a napsat někomu plnou moc, aby mě zapsal do dalšího ročníku.

No, nic dalšího mě (aspoň zatím) nenapadá. Samozřejmě kromě dovči s Akkou, což ale bude ještě komplikovanější kvůli tomu, že jí nejde net. Ale to už se nějak zařídí ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Srpen ve znamení doktorů a zařizování kroketa 27. 07. 2010 - 18:21