Ranní příhoda se spolubydlící

27. duben 2010 | 14.21 |

Někteří z vás možná vědí, že nesnáším svou spolubydlící. Dnešní ranní příhoda definitivně vyloučila to, že se mi třeba jen zdá, že je tak blbá. Nezdá. Ani náhodou.

Hodinu a půl před tím, něž jsem měla vstávat, mě vzbudil, jako vždy, když ona vstává dřív než já, dupot jak blázen. Je to jako kdyby chodil po bytě stokilový chlap. Navíc samozřejmě v korkovaných botách po linoleu. Ale tak pohoda, na to už jsem zvyklá, že neumí chodit jako normální člověk. Následovaly zvuky rozepínání několika suchých zipů a šustení sáčky. To už jsem byla dokonale probraná, ale nedávala jsem to najevo. Prostě jako že spím. Na to ale začaly ve třech fázích padat ze stolu její tužky. Ve třech fázích!!! A to nemluvím o tom, že má drahá spolubydla mě běžně budí svým naprosto nechutným a hlasitých srkáním. Prostě nechutnýýýý. A každý srk je následovám obrovskou řachou hrníčku o stůl, takže by se vzbudil i člověk pod sedativy.

Ale tím to teprve začalo...

Začala si totiž mluvit NAHLAS PRO SEBE a SMÁT SE!!! To už je jako vážné toto. Takže to už jsem se na**ala a začala se převalovat tak, aby bylo vidět, že je hlasitá a budí mě. Každému normálnímu člověku by to došlo, ovšem ne jí. Ta můj jediný pohyb vyhodnotila tak, že už jsem vzhůru, a začala na mě normálním hlasem mluvit. Po mém třetím ospalém "hm" naštěstí přestala. Pro změnu ale začla mýt nádobí v kuchyni, která je pět kroků od mé postele. Ani si za sebou nezavřela dveře. A co následovalo potom? Rachot a ona dupající se smetákem a začala zametat celý byt!!! Když skončila, šla si udělat další čaj, a mně už bylo jasné, že okamžitě musím vypadnout, protože se jednou z toho jejího srkání pozvracím (doslova a smrtelně vážně). K tomu si ještě představte její celonoční chrápání a máte moji "idylku".

A zítra to pojede ráno na novo. Já nechciiiiiiiiii...

Ale jsem ráda, že se mi konečně daří se s ní během dne vůbec nebavit, i když se snaží. Až do nedávna jsem s ní aspoň trochu komunikovala, ale teď už je má vůle silnější a odpovídám jen opravdu na ty nejnutnější věci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Ranní příhoda se spolubydlící jk®pise.cz 27. 04. 2010 - 15:22
RE(2x): Ranní příhoda se spolubydlící jk®pise.cz 27. 04. 2010 - 15:23
RE: Ranní příhoda se spolubydlící lucik®pise.cz 27. 04. 2010 - 15:48
RE: Ranní příhoda se spolubydlící chaostheory 27. 04. 2010 - 17:06