Aktivita vs. pohodička

26. březen 2010 | 11.29 |

Tenhle semestr jsem si naplánovala naprosto dokanale. Teda aspoň jsem si to myslela. Je vymyšlený tak, abych se svou spolubydlící trávila co nejmíň času a abych během týdne měla pořád co dělat a nevysedávala jen u notebooku. No, vychází to. Někdy ale asi až moc.

Uvědomila jsem si to cestou domů. V pět odpoledne jsem totiž zjistila, že jsem za celý den měla jen dva a půl krajíčku chleba. Ale ani jsem neměla hlad. Prostě jsem za celý den neměla čas se zastavit a žaludek taky nezaprotestoval, tak asi má hoch z čeho trávit :D Něco podobného se mi letos nestalo poprvé, to přiznávám. Nicméně jsem si aspoň uvědomila, že takhle to asi do konce května vydržet nedá. Takže jsem maličko předělala svůj týdenní program, abych měla čvrtky naprosto pohodové. Uvidíme, jak to bude dál. Ale je dost možný, že se stanu konečně pravým studentem VŠ a přednášky začnou ustupovat brigádám a zábavě :D Myslím, že víc než po roce a půl je už na čase, ne? :)

Já totiž moc dobře vím, že musím být nějak aktivní. Potřebuju to. Protože když se trošku rozjedu, tak je mi hned líp, mám lepší náladu, víc toho zmáknu, jsem míň unavená atd. Ale na druhou stranu jakmile se zastavím, tak se mi nechce dát se znova do pohybu. A mé "zastavení" se projeví jako nechuť cokoliv dělat, únava, depky, zkrátka jen takové přeživání v poklidu domova/koleje. Proto se všemi silami snažím podporovat v sobě ty první zmíněné vlastnosti, tedy aktivitu, a nedávat vždycky přednost té pohodlnosti. Ale ne vždy se daří...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Aktivita vs. pohodička syksi®pise.cz 29. 03. 2010 - 16:22