Sedmá řada

23. únor 2010 | 12.20 |

SEDMÁ SÉRIE

Nej díly:

1 - Luke přijde za Lor a řekne jí, že se tedy vezmou. Ona ale už nechce a navíc mu řekne, že se vyspala s Chrisem, takže Luke přemlouvání nechá být. Rory dostane od Logana dárek - malou raketu. Nechápe, co to znamená, až později zjistí, že je to z jednoho seriálu, na který se spolu dívali, a pro Logana symbolizuje "pravou lásku”. Rory napadne, že mu hned zavolá a pojede za ním na prázdniny do Londýna. V telefonu jí ale řekne, že už má pro ni koupenou letenku - na vánoce...

701   701   701

2 - Luke jde za Chrisem a vrazí mu facku do obličeje. Potom pořád Lor ponižuje. Lane se vrací ze svatební cesty a řekne Rory, že měla sex poprvé a taky naposledy - byla to ta nejhorší věc, jakou kdy zažila. Pár dní na to Lane zjistí, že je těhotná. Rory se stýská po Loganovi, navíc v tuhle dobu měli trávit dovolenou v Asii. Lor jí tedy udělá "Asii doma”.

702   702   702

3 - Konverzace po telefonu mezi Loganem a Rory začíná váznou. Paris jí navrhne, aby zkusili sex po telefonu. Rory nejdřív zásadně odmítá, ale potom do toho jde a trochu to jejich vztah oživí. Lane řekne Zachovi, že je těhotná. Chris jde s Rory na večeři a potom k nim domů, kde se setká s Lor a řekne jí, že ji miluje a že je zkrátka vidět, že si jsou souzeni. Lor ho nejdřív neposlouchá, ale v noci mu zavolá.

703   703   703

4 - Lor začíná chodit s Chrisem. Luke má dva týdny hlídat April. Rory začíná poslední rok na Yaleu a nastupuje tam i Richard jako učitel ekonomie. Rory si najde dvě nové kamarádky - Olivii a Lucy. Emily zažije děsnou noc - zatknou ji, protože telefonovala za volantem a urážku veřejného činitele. Zato Lor se tím dobře baví

704   704   704

5 - Chris, Lor a G.G. se chystají na cestu do Paříže. Logan překvapí Rory když se objeví na střeše domu; stráví ve městě jeden den. Rory na něho začíná žárlit.

705   705   705

6 - Luke jde na rande s trenérkou plavání, která učí April, ale je to děs. Lor a Chris jdou spolu na Yale na den rodičů. Oba jsou na Rory moc pyšní, vidí ji "v akci” v redakci.

706   706   706

7 - Lor a Chris odjíždí do Paříže, ale jsou zaskočení z časového posunu. Rory končí jako šéfredaktorka v novinách a sejde se s Lucy a Olivií, ale v tom si uvědomí, že všechno pomalu končí - noviny a hlavně Yale - a ona netuší, co bude dál. Potom zjistí, že přítel Lucy není nikdo jiný než... Marty. A ten dělá, že Rory vidí poprvé v životě. Lane zjišťuje, že čeká dvojčata a je z toho pěkně zaskočená. Když řekne mamce, že je těhotná, tak ta jí oznámí, že se k ní Lane musí nastěhovat. Ta ale odmítne, tak to paní Kim vyřeší po svém - ona se nastěhuje k Lane :D Na konci dílu přijíždí Lor s Chrisem domů a zjišťujeme, že mají prstýnek a Chris osloví Lor "paní Haydenová”...

707   707   707

8 - Lor a Chris přijedou domů a Lor se bojí říct o svatbě Rory. Ta je nejdřív pěkně naštvaná, protože u toho chtěla být taky, ale pak jí Lor vysvětlí, že to chtěla udělat spontánně, protože jí plánování nevyšlo s Maxem ani s Lukem. Za Rory opět překvapivě přijede Logan a řekne jí, že se přesune s Londýna do NY, takže to k sobě budou mít mnohem blíž. Rory napíše článek o jedou večírku, kde byl i Logan a jeho spolupracovníci, a pěkně je v něm všechny uráží, aniž by si to uvědomila. Potom se s Loganem pohádá, protože si Rory neuvědomuje, že ona je úplně stejná jako oni - privilegovaná, s protekcí, z bohaté rodiny a na nejdražších školách světa. Potom se ale usmíří. Logan si musí najít byt v NY a tak se Rory rozhodne, že se vrátí s Paris a už nebude bydlet sama. April během pobytu u Luka není dobře a ukáže se, že má zánět slepého střeva a musí na operaci.

708   708   708

9 - Lor a Chris konečně řeknou Emily a Richardovi, že se vzali a oba z toho jsou nadšení. Ve městě se koná tradiční "pletecí” den za záchranu mostu. Chris, který se chce ve městě líbit, ale do sbírky daruje pořádnou sumu peněz, takže hromadné pletení skončí. Chris si tak nechtěně pár lidí znepřátelí. Liz porodila holčičku. Máma April se rozhodne, že se obě odstěhují na půl roku k Annině nemocné matce. April ale nechce a tak se Luke rozhodne, že poprosí Annu, aby ji u něho nechala. Ta nesouhlasí, tak Luke řekne, že se s ní klidně bude soudit... Rory jde na narozeninový večírek Lucy a konečně si promluví s Martym - ten jí ale řekne, že se mu pořád líbí...

709   709   709

10 - Rory, Loga, Lucy a Marty jdou spolu na večeři. Logan už má plné zuby toho jejich předstírání, že se neznají, tak Lucy řekne, že ho s Rory seznámil právě Marty. Lucy se naštve a s Rory přestane mluvit. Chris řekne Lor, že s ní chce mít dítě, ale na nechce a Chris se naštve a začne žárlit na Lukea. Dokonce se spolu poperou.

710   710   710

11 - Rory byla v Londýně na vánoce a vrací se zpět. Lor a Chris kvůli ní žádné vánoce neslavili a čekali s tím na ni. Luke se rozhodne, že zažádá o víkendy s April soudní cestou a potřebuje doporučení od známých lidí. Poprosí tedy Lor. Lane má plné zuby toho, že je těhotná a neohrabaná, rozhodne se uspořádat zkoušku kapely. Ta se ale zvrtne v diskuzi o dětech.

711   711   711

12 - Suki zjistí, že je opět těhotná, protože jí Jackson zatajil, že si nenechal udělat vasektomii. Chris najde posudek, který psala Lor o Lukeovi k soudu. Kvůli tomu si Chris začne myslet, že pořád miluje Lukea. A i když Lor upřímně říká, že to není pravda, tak se Chris naštve a odejde. Luke ale vyhraje soud a bude moci April celkem často vídat. Lucy se usmíří s Rory a rozejde se s Martym. Richard během přednášky dostává infarkt.

712   712   712

13 - Rory, Lor, Emily, Logan a Luke jsou v nemocnici. Richardova operace proběhne dobře. Chris se Lor pořád neozval a ona už na něho začíná být naštvaná - všichni její známí se pořád ptají na Richarda a jak se vede jí, ale její manžel ne. Chris nakonec po dlouhé době do nemocnice dorazí, ale to se zrovna baví s Lukem, takže se zase naštve...

713   713   713

14 - Michel pořádá v hotelu pohřeb svého psa. Lor si musí vyjasnit, jestli zůstane s Chrisem a jestli ještě něco necítí k Lukeovi. Nakonec přijde na to, že Chrise nemiluje a že pořád něco k Lukeovi cítí (tenhle zvrat mi přijde jako ten nejhorší tah v celých GG)

714   714   714

15 - Liz je líto Lukea, protože je April v Mexiku. Liz a T.J. navíc mají doma moly, tak se k Lukeovi na pár dní nastěhují. Richard už je doma z nemocnice, ale musí ležet a Emily si neví se spoustou věcí rady. Pomůže jí Lor a večer si spolu dají pár skleniček. Emily ji začne obdivovat - je nezávislá, se vším si ví rady; kdežto ona je celý život závislá na Richardovi a okolí. Ráno ale alkohol přestane účinkovat a je tu zas ta stará známá Emily. Logan zjistí, že jeho firmu zažalovala jiná firma.

715   715   715

16 - Logan je z toho na dně, pořád pije a je otrávený. Rory má schůzku s pracovníkem New York Times a probíhá to skvěle. Lane má večírek (před narozením dětí) a poprosí Rory, aby byla pro její děti "Lorelai Gilmor(ovou)” = aby u ní našly pochopení, jako dřív ona :)

716   716   716

17 - Rory, Lor a Emily jedou na svatbu Mii. Rory se předtím pohádá s Loganem, protože ten neustále jen sedí doma a nepracuje. Přijede za ní na svatbu a usmíří se. Lor je smutná, protože si uvědomuje, že se blíží doba, kdy Rory dokončí školu a odstěhuje se. Lane porodí miminka.

717   717   717

18 - Ve Stars Hollow se koná jarní festival a přijíždějí na něj Rory s Loganem. Lor se snaží mít Logana ráda. Rory byla na pohovoru v novinách a myslí, že to šlo skvěle. Nakonec se jí ale ozvou a řeknou, že ji berou. Potom ale začne váhat, protože musí brzy říct, jestli nastoupí, ale přitom ještě neví, jestli ji nevezmou nějaké lepší noviny. Lor pokecá s Lukem

718   718   718

19 - Lor se tedy konečne po devítiměsících usmíří s Lukem a jsou zase přátelé. Lor se rozbije auto a řekne Lukeovi, aby jí pomohl s výběrem nového. Žádné se jí ale nelíbí, nedokáže si nové koupit. Tak jí Luke po obrovském úsilí opraví to staré. Paris přijali asi tak na milion škol (medicína, práva apod.) a je ve velkém stresu, protože neví, kterou si vybrat. Nakonec si vybere medicínu. Rory zjišťuje, že ji nevzali do New York Times.

719     719ehm

20 - Nevzali ji ani do Chicaga. Luke plánuje prázdniny na lodi s April a moc se na to těší, ale v tom se April ozve s tím, že se dostala na vědecký tábor, takže to musí zrušit. Zach dostane skvělou nabídku na turné s jednou kapelou a chce jet i s Lane, ale ta si to kvůli dětem rozmyslí. Za Lor přijde Logan a řekne jí, že chce požádat Rory o ruku a přestěhovat se s ní do Californie...

720    720   720

21 - Prarodiče uspořádají Rory party k promoci. Logan ji během ní požádá přede všemi o ruku. Rory je hodně zaskočená a musí si to promyslet. Probíhá její promoce a po ní Loganovi řekne, že si ho vzít nemůže. Ten to ale bere jako "všechno nebo nic” a rozejdou se.

721   721   721

22 - Do Vážky přijede Ch. Amanpour, Roryin celoživotní vzor. Rory a Lor se chystají na další společné cestovní prázdniny. Ve městě se koná velká oslava Roryiny promoce. Na páteční večeři se ale Rory dozví novinku - dostala práci v týmu Baracka Obamy a za tři dny odjíždí do Iowy. Luke tedy zařídí, aby se party konala hned. Rory se tedy se všemi rozloučí a Lorelai se domlouvá s rodiči na další páteční večeři. Zjistí, co všechno Luke udělal a políbí se. Rory a Lor jdou naposledy k Lukeovi na snídani...

K O N E C

722   722   722

PÁR FOTEK ALEXIS BLEDEL (RORY)

ab   ab   ab   ab   ab   ab   ab+vm

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře