Čtvrtá řada

22. únor 2010 | 21.36 |

ČTVRTÁ SÉRIE

Nej díly:

1 - Lor a Rory se vrací z prázdnin v Evropě. Zjišťují, že mezitím si už Talor zařídil obchod hned vedle Lukea a že Suki bude mít chlapečka. Rory s Lor si plánují, že spolu stráví úžasný poslední týden před začátkem Yaleu, ale potom Rory zjistí, že si špatně napsala datum a že musí nastoupit už za 2 dny. Navíc poslední večer musí strávit u prarodičů na večeři. Lor ale nemusí a Luke jí prozradí, že se o prázkách oženil na lodi, ale že už i rozvádí. Emily mezitím drží naschvál Rory v domě, pouští jí různé kazety a tak. Lor se to dozví, přijede tam a s Emily se pohádá. Potom ale nakonec zůstanou obě a stráví tam i poslední večer.

401   401   401

2 - Rory se jede s Lor ubytovat na kolej. Potkává tam splubydlící Tanu, 16tiletou zvláštní holku. Jako další spolubydlící přijede.... Paris se svým psychiatrem :) Když Lor odjede domů, tak jí z párminut přijde sms od Rory, ať přijede zpátky. Rory se už stýská a tak Lor zůstane přes noc s ní na koleji.

402   402   402

3 -  Emily bez Roryina vědomí koupí na kolej všemožou elektroniku - plazmu, video,DVD přehrávač atd. Na kolej přijela i poslední spolubydlící, která neustále běhá a cvičí. Za Richardem přijde syn majitele bývalého zaměstnance Richarda Jason a domluví se, že spolu budou spolupracovat. Rory v noci na koleji potká jistého Martyho.

Marty v REALITE   403   403

4 -  Ve městě se koná svatba Deana. Ten mé den předtím loučení se svobodou. Nakonec skončí u Lukea, kde v opilosti začne říkat, že hrozně miluje Rory a že je mu líto, že ho ona nemiluje. Lane hledá s kapelou nového kytaristu - náhradu za Davea, který odjel na výšku.

404   404   404

5 - Rory pozve na rande jistý Trevor. Ona ale odmítne. Potom jí ale Lor řekne, aby to zkusila a tak ho pozve. Večer je ale jedna velká katastrofa. Mezitím Lor pozvala Lukea na filmový večer domů; do toho volá Emily a zvedne to Luke... Rory potom pozve na kafe jednoho kluka, kterého potkala v prádelně, ale on odmítne (bude to mít pokračování).

405   405   405

6 -  Rory se nemůže na koleji soustředit na učení - Paris se hádá po telefonu s Jamiem, Tana má pořád nahlas puštěnou TV, sporťačka skáče na trampolíně. Najde si tedy venku super strom na učení, ale druhý den jí ho obsadí nějaký kluk. Ten jí ho "přenechá”, až když mu Rory nabídne 20 dolarů. Mezitím Jason a Richard rozjíždějí spolupráci a chtějí udělat večírek. Emily všechno plánuje a Lor se Suki má zajistit občerstvení. Potom ale Jason změní plán a Emily musí všechno odvolat; je z toho hodně smutná - a Lor se Suki taky. Lor zajde za Jasonem a vynadá mu, ale ted ji na oplátku pozvena rande... Kirk má v tu dobu svou první schůzku po dlouhé době s Lulu a je hodně zaskočený, že se jí líbí.

406   406   406

7 -  Ve Stars Hollow se koná festival živých obrazů - a Lor i Rory se účastní. Když je zrovna na řadě Lor, tak jí zazvoní pager, takže ví, že Suki porodila. Lane najde konečně kytaristu Gilla před protesty kluků z kapely - připadá jim moc starý. Za Lukem přichází Nicol a navrhuje zastavit rozvodové řízení a zkusit to znova.

407   407   407

8 - Rory v redakci řeknou, že její článek neotiskli, protože byl nudný. Dostane za úkol napsat recenzi na jeden balet, který hodně zkritizuje a hlavní představitelka ji za to pěkně vynadá. Nejdřív je z toho Rory smutná, ale potom si uvědomí, ža v životě si zkrátka člověk pár nepřátel udělá. Mezi Lor a Jasonem to začíná jiskřit...

408   408   408

9 - Jason pořád zve Lor na rande, ale ta furt odmítá. Jeden den jde ona, Rory, Emily a Richard na zápas mezi Yalem a Harvardem. Tam potkají jistou Pennylin, která dřív chodila s Richardem a ten musí přiznat, že s Pennylin chodí každý rok na oběd, je to taková stará tradice. Emily je z toho naštvaná a smutná. Potom se pohádají s Lor a ta se v rozčilení rozhodne jít na tu schůzku a Jasonem. Proběhne moc dobře. Nakonec vidíme, jak je Rory svědkem líbání se Paris s mnohem starším profesorem Asherenem.

409   409   409

10 - Paris lže Rory, když říká, že jede lyžovat s Jamiem - přitom je s Asherem. Lor a Jason se na Loriino naléhání rozhodnou nic o jejich vztahu neříkat Richardovi a Emily. Lane začíná pracovat u Lukea.

410   410   asher ve skutecnosti

11 - Rory v poslední době pořád potkává toho kluka z prádelny. Potom se od jedné holky dozví, že on pořád vypráví příběh o "vlezlé holce z prádelny, která ho teď furt otravuje”. Rory mu vynadá, že jí takhle pomlouvá, ale pak zjistí, že to nemluvil o ní...  Lor se pohádá s Lukem kvůli Nicol, ale pak se usmíří. Lane a kapela má úžasnou příležitost hrát v jednom slavném podniku v NY. Lane ale nevymyslí žádnou výmluvu pro mamku, a tak prostě odejde. V noci přijde za Rory na kolej, protože se bojí jít domů. Když se za pár dní vrátí, tak zjistí, že její matka našla všechny skrýše v pokoji a vyhodí ji z domu. Jde tedy opět k Rory...

411   411   411

12 - Paris se konečně rozejde s Jamiem. Lukea přijede navštívit sestra Liz (máma Jesse) s novým přítelem T.J.em. Luke zjistí, že v garáži není jeho druhé auto - a ukradl ho Jess. Večer ho přiveze policie. Auto si sice nechá, ale porouchalo se tak musí ve Stars Hollow počkat do druhého dne.

412   412   412

13 - Liz vyrábí náušnice a jako dárek na rozloučenou jedny dá Lukeovi, aby se sám rozhodl, komu je daruje - ať už Nicol nebo Lor. On je dá Lor :) Večer už má Jess auto opravené a chce jen domů. Potom ale uvidí Rory běží za ní. Ta mu nejdřív vydaná a on jí pak řekne, že ji miluje... Nato odjede.

413   413   413

14 - Lor zažívá špatné období - nic nestíhá, všechno zařizování s novým hotelem má na starosti ona, všichni od ní něco potřebují, má finanční problémy a musí se setkat s Trixi. Rory má taky nabytý program, jeden její učitel jí řekne, že by se měla z jeho kurzu odhlásit, protože nestíhá; Lane se od ní stěhuje. Lor mezitím večeří s rodičemi a s Trixi, která vytuší, že má Lor finanční problémy. Prababička se kvůli tomu pohádá s Richardem. Lor i Rory se hrozně dlouho neviděli ani spolu nemluvily - nakonec Lor všechny své potíže svěří Lukeovi a Rory zase Deanovi.

414   414   414

15 - Protože nemají peníze, jdou Lor a Rory do obchoďáku jen tak okukovat výlohy. Potom ale potkají Emily a ta jim koupí spousty drahých věcí, které vůbec nechtějí. Lane začíná bydlet se Zacem a Brianem v novém domě a je nadšená z toho, že začne nový život. Taky vidíme Deana, na kterém je vidět, že je pořád zamilovaný do Rory.

415   415   415

16 - Luke se konečně rozchází s Nicol. Zjišťujeme, že Trixi zemřela a Richard je z toho úplně na dně, pořád je jen zavřený v pokoji a pláče. Zato Emily má na starosti celý pohřeb a hlavně najde starý dopis, kde Trixi píše Richardovi, aby si Emily nebral. Ta se pěkně naštve a rozhodne se, že žádný pohřeb zařizovat nebude, vezme si alkohol a cigarety a udělá si pohodičku. Celá práce tedy padne na Lor.

416   416   416

17 - Jsou jarní prázdniny (v USA symbol odjetí do tepla, především na Floridu a následný pařby) a Paris a Rory chtějí zůstat na Yaleu. Potom je ale začne štvát ta zima a odjedou na Floridu taky. Tam se to sice snaží užívat jako všichni ostatní, ale moc jim to nejde. Nakonec se ale trochu opijí, Paris dá Rory polibek, potom se obě z alkoholu pozvrací atd. Takže "povinnosti” jarních prázdnin splnily. V opilosti holky donutily Rory zavolat Deanovi, ale měl tam schránku. Potom jí ale volá zpátky a hezky si popovídají... Mezitím jede Lor vyzvednou Lukea do vězení - přistihl Nicol s jiným mužem a rozbil mu auto.

417   417   417

18 - Rory se pohádá s Deanem, protože ten se rozhodl přerušit školu - potřebuje víc peněz, protože si jeho žena přeje dům. Lindsay mu zákaže se s Rory stýkat, ale Dean to poruší :) Mezitím jde Lor k rodíčům na večeři, na kterou přijde i Jason a jeho rodiče. Jeho otec chce Richarda a Jasona žalovat za porušení smlouvy a vyzradí, že spolu už 5 měsíců chodí...

418   418   418

19 - Richard se vrací ke své bývalé společnosti a společně s Jasonovým otcem Jasona pomlouvají - ten tedy ztratil práci. Lane zjišťuje, že její k její matce se nastěhovala nějaká korejská dívka. Lane na ni hodně žárlí, protože jí vlastně ukradla její život. Lor a Rory jdou na večeři, ale Emily a Richard je vyprovodí hodně brzy, tak se holky schovají do křoví - a uvidí, že Emily jede ne noc pryč. Potom Jason Lor oznámí, že bude Richarda žalovat a ona se s ním rozejde.

419   419   419

20 - Luke si koupí knihu a nahrávku, která radí, jak se sblížit s nějakou ženou. Díky tomu si uvědomí, že miluje Lor. Potom hledá Jesse a řekne mu, že i když nechce, měl by přijít na Lizinu svatbu.

420   420   420

21 - Emily seznámí Rory s jedním studentem z Yaleu a domluví se, že se večer sejdou. Je to ale jedna velká katastrofa a když Graham nabídne, že ji jeho opilý kámoš sveze do další hospody, Rory zůstane v nějekém klubu sama. Zavolá Deanovi, aby pro ni přijel, protože se nemá jak dostat na kolej. Tam ale jejich rozhovor přeruší Jess, který Rory navrhe, aby s ním odjela - kamkoli. Ta ale odmítne. Mezitím probíhá ve městě svatba Liz a Luke vyzve Lor k tanci. Potom si domluví další schůzku...

421   421   421

22 -U Vážky se koná generálka - Lor pozve celé město na noc, aby se vychytaly poslední chyby. Přijdou i Emily a Richard, protože Lor má jasný plán - zavřít je do bungalovu, aby se usmířili. To se ale nepodaří. Večer do hotelu přijde Jason a Luke je hodně překvapený a Lor na Jasona naštvaná. Vysvětlí Lukeovi, že už s ním rozhodně nechodí a políbí se... Rory mezitím šla domů pro nějaké cédéčka, přijde tam Dean a Rory s ním zažije své poprvé. Potom ale přijde domů Lor a pochopí, co se stalo. Vynadá Rory - Dean je přece ženatý. Rory je smutná, že jí to Lor zkazila a rozbrečí se...

422   422   422

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře