První řada

22. únor 2010 | 21.35 |

PRVNÍ SÉRIE

Nej díly - 1,2,7,17

1 - Seznamujeme se s hlavními postavami. Rory je přijatá na Chilton a potkává Deana. Lorelai potřebuje peníze na zaplacení školného a musí o ně požádat rodiče, se kterými se stýká velice zřídka. Ti jí je půjčí, ale naoplátku k nim budou muset s Rory chodit na páteční večeře.

101   101   101

2 - Rory jde poprvé na Chilton a hned získává nepřítelkyni - Paris, a poznává mimo jiné Tristana. Lorelai taky nemá zrovna dobrý den, ráno zaspí, potom jí dělá potíže Emily (její matka) atd.

gg1.jpg   102   102

3 - Rory tráví den s dědečkem hraním golfu a dobře si spolu rozumí. Lorelai trochu žárlí a s Rory se pohádá. Odpoledne se ale koná v hotelu svatba a všechno si v klidu vyříkají.

gg.jpg   103   103

4 - Rory dostane ve škole D a je z toho špatná, takže se hodně učí na test ze Shakespeara. Lorelai potkává ná rodičovské schůzce Maxe Medinu. Před testem Rory zaspí, vezme si auto a cestou do školy do ní narazí jelen, takže přijede na zkoušku pozdě.

104   104   104

5 - Lorelai a Max si domluví schůzku, ale Lorelai na ni zapomene protože se zrovna koná pohřeb kočky sousedů. Rory na něm potkává Deana a navzájem si řeknou, že o sebe mají zájem, Rory ale hned nato uteče.

blogz.cz/files/gg3.jpg">gg3.jpg   105   105

6 - Lorelai jde s Emily nakupovat dárky pro Rory k 16. narozeninám. Emily pro ni uspořádá večírek,na který pozve spoustu lidí, které Rory nezná a navíc i spolužáky, se kterými se nesnáší; takže se s babičkou pohádají. Doma pořádají svůj vlastní večírek a Rory na ní prarodiče pozve a usmíří se. Emily tam potkává Lukea a myslí si, že s ním Lorelai chodí. Večer za Rory přijde na zahradu Dean, dá jí náramek a poprvé se vezmou za ruce.

106   106   106

7 - Rory jde do obchodu, kde pracuje Dean a poprvé se tam políbí. Celý den se snaží říct to Lorelai, ale nikdy na to nenastane vhodná chvíle, nakonec se to dozví od Mrs. Kim. Lorelai s Rory si chtějí udělat filmový večer, předtím zajdou do obchodu, kde se Lorelai seznámí s Deanem a když tam Rory zrovna není, tak ho pozve domů na ten film. Když se to Rory dozví, tak je pěkně naštvaná. Nakonec ale prožijou všichni tři super večer.

gg2.jpg   107   107

8 - Napadne první sníh, což je Lorelaino nejoblíbenější období. Rory jede ke svým prarodičům, ale Lorelai se tak kvůli vánici nedostane. Ve Stars Hollow potkává Maxe, kterému se tu rozbilo auto. Mají tedy první rande. Lane je naštvaná, že na ni poslední dobou Rory vůbec nemá čas.

GG   108   108

9 - Rory jde na svůj první ples. S Deanem. Na přípravu se jde k nim domů podívat i Emily. A protože má Lorelai zraněná záda, rozhodne se zůstat přes noc a starat se o ni. Rory s Deanem zajdou po plese do studia Miss Patty a usnou tam. Kdyz ráno Rory břiběhne domů, najde zuřící mamku i babičku.

109   109   109

10 - Rory jede k prarodičům na předvánoční oslavu, ale Lorelai není pozvaná. Richard ale během večeře dostane infarkt a tak se všichni schází v nemocnici (i Luke, u kterého zrovna Lorelai večeřela) a smíří se. Richard bude v pořádku.

images21.jpg   110   110

11 - Rory si začíná rozumět víc s Maxem. Lorelai se s ním ale naopak chce rozejít - a to na Rodičovském dnu. Trochu se jí to ale zvrtne a Paris ji uvidí, jak se s Maxem líbí a rozhlásí to po celé škole. Suki a Jackson se domluví, že spolu někdy půjdou na večeři. Lor s Maxem si dají pauzu...

111   111   111

12 – Jackson a Suki jdou konečně na radne, ale zrovna za Jacksonem přijel bratranec. Suki domluví rande ve čtyřech s Lorelai, která z toho není zrovna nadšená. Navíc Rune je fakt děsný a rande probíhá hrozně. Všichni skončí u Lukea, Rune pak odejde, Lor hraje s Lukeem karty a Suki s Jacksonem si konečně v klidu popovídají. Rory, Dean, Lane a kluk, který se jí líbí, také zažívají rande ve čtyřech, ale Lane to s klukem nevyjde.

112   112   112

13 - Rory, Lor, Suki a Lane mají v plánu jít na koncert. Lane to ale mamka nedovolí. Rory odpoledne před koncertem se musí doma sejít s Madeline, Paris a Luise a dělat společný úkol. Lor napadne, že dá lístky Rory a holkám - aby se víc zkamarádily; a ona e Suki si koupí nové. Madeline a Luise ale z koncertu odejdou na nějakou party a Lor se na ně pěkně naštve. Zato s Paris si Rory konečně trochu začíná rozumět. Lorelai se dozvídá o Lukeově bývalé přítelkyni Rachel.

gg   113   113

14 - Mezi Lor aLukeem to začíná jiskřit. Rory se pohádá s Deanem kvůli postavení žen ve společnosti, ale večer se usmíří. Na konci dílu přijíždí do Stars Hollow Christopher - Roryin otec...

114   114   114

15 - Chris přespí u nich doma a dobře si spolu všichni rozumí. Druhý den ho Rory seznámí s městem a večer jsou k prarodičům na večeři, přijdou tam i Chrisovi rodiče a všichni se pořádně pohádají. Lor se s Chrisem na balkoně vyspí. Druhý den ji požádá o ruku, ale Lor odmítne a Christopher odjíždí.

115   115   115

16 - Rory má 3měsíční výročí s Deanem a je tedy omluvena z páteční večeře. Dean ji
vezme na vrakoviště, kde pro ni předělává auto. Pak se ale pohádají a rozejdou. Mezitím Lor je u rodičů a její matka na ni připravila "past” - pozvala i jednoho svobodného muže a snaží se jí ho předhodit. Lor a Richard ho ale mají za chvíli plné zuby a tak Lor uteče otevřeným oknem :) Doma se potká s Rory, která ji oznámí, že se s Deanem rozešla..

116   116   116

17 - Ráno se Rori rozhodně zahnat smutek tím, že bude dělat hodně věcí. Vstane za tmy, předelá nábytek v obýváku, jde s Lor do města a sepíše seznam věcí, které chce udělat. Jdou k Lukeovi, který je na Deana pěkně naštvaný a když ho uvidí, jak přichází, tak se s ním popere :D Večer jde Rori s Lane na večírek, který pořádá Madeline. Tam se políbí s Trisnanem a přitom se rozbrečí a uteče domů. Mezitím Lor jela za Maxem. Trochu se to zvrtne a vyspí se spolu.

117   117117

18 - K Richardovi a Emily přijede Richardova matka, která se s Emily nemá vůbec ráda. Když zjistí, že Lor si půjčuje peníze na Roryinu školu, tak jí chce dát milionové konto. Emily ale Lor upozorní, aby to nepřijmula, protože by už neměla s Rory tak hezký vztah. Lor nejdřív nesouhlasí, ale pak se rozhodne to neriskovat a peníze si nevezme.

118   118   118

19 - Rory pozve Emily do Stars Hollow a stráví spolu sobotu. Rory jí ukáže, kde dřív s Lor žily, když ještě neměly peníze a dům. Emily je z toho vyděšená a naštvaná a tak udělá v domě pokoj, který bude jen Roryin. To ale pro změnu naštve Lor.

119   119119

20 - Rory se nemůže dostat přes vztah s Deanem a je pořád smutná a podrážděná. Pohádá se s Lane i Lor. Potom utěče k prarodičům a zůstane u nich přes noc - ve svém novém pokoji. Druhý den se s Lor i Lane usmíří.

120   120   120

21 - Rory se snaží dostat k Deanovi a promluvit si s ním, ale pořád se jí to nedaří. Lor si užívá vztah s Maxem. Mezitím ale od Luka odjíždí Rachel, protože jí přijde, že je zamilovaný do Lor. Dean přijede za Rory do školy, aby se usmířili, ale uvidí ji s Tristanem. Špatně pochopí situaci a chce odjet, ale Rory ho zastaví, a řekne mu, že ho miluje; vrátí se k sobě. Lor mezitím Max požádá o ruku...

121   121   121


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře