Čtvrtá řada

18. červenec 2010 | 20.49 |

401 - A Change Is Gonna Come - George se rozhodne zopakovat si rok jako internista. Ostatní postavy seriálu jsou mu tedy nadřazeni, protože díky zkoušce se z nich stali rezidenti. Nastupuje tady nová generace internistů, mezi kterými je i Lexie, nevlastní sestra Meredith. Mer, Alex, Cristina a Izzie jsou ale na internisty pořádně přístí, někdy vyloženě hnusní :D Šéfrezidentem byla zvolená Callie a Bailey (i ostatní) je jí tím pádem podřízena, ale nemá moc respektu. Všichni si stále mnohem víc váží Baileyové. Derek zjišťuje, že ta dívka, se kterou se bavil v baru, je Lexie. Burke dal výpověď a Mer se tak nějak rozešla s Derekem. Ještě ale spolu "porozchodově" vyspí. George si konečně něco vyjasní a řekne Izzie, že ji taky miluje...

401  401a  401b

402 - Love/Addiction - V bytě bouchl plyn a je pár zraněných. Ukáže se, ale že nešlo o plyn, ale o výbuch pervitinové laboratoře. Mezi zraněnými je i malý chlapec, jehož táta to má na svědomí - ten syna z nemocnice unese a omráčí Alexe. Do nemocnice přjde za Cristinou máma Burkea. George se rozhodne říct Callie, že se chce rozvést, ale Izzie se toho bojí. Callie to už ale tuší.

402  402a  402b

403 - Let the Truth Sting - Alexovi je přiřazen nový internista Norman, kterému je ale až minimálně 60 (btw. hrát dědu Rory v Gilmore Girls). Taky se probere starý pacient, který byl rok v polokomatu, a skupinka se k němu od nástupu do nemocnice chodila bavit o svých problémech - teď tedy může všechno vykecat. George řekne Calliem že spal s Izzie.

403  403a  403b

404 - The Heart Of The Matter - ... a řekne, že mu odpouští. Norman je přiřazen Meredith, ale jehou chybou řeknou špatné pacientce, že umírá. Když si uvědomí  chybu, už je pozdě - žena mezitím vybrala všechny peníze, rozešla se s přítelem a odešla z práce. Jinou pacientku nutí přítel neustále hubnout a extrémně se hýbat, až to její srdce nevydrží.Do nemocnice je přijata opět Richardova neteř, které se rakovina rozšířila do celého těla a umírá. Derek je naštvaný na Cristinu kvůli tomu, jak se chová k internistům. Derek to ukončí s Mer, protože si uvědomí, že s ní chce vážný vztah, ale ona ne.

404  404a  404b
405 - Haunt you every day - Je Halloween. Muž přijde s tím, že má pocit, že jeho chodidlo není jeho a chce ho amputovat. Je ale odmítnut, tak ukradne motorovou pilu a uřízne si nohu sám. Jiný pacient čeká na nové srdce, ale mezitím má jeho dcera autonehodu a při životě ji udržují jen přístroje - a je vhodnou dárkyní pro svého otce.Za Alexem přijde Rebecca a Alex ji konečně políbí a vyspí se spolu. Pak ale Rebecca zase zmizí. Norman má mrtvici a rozhodne se chirurgie nechat a přejít na psychologii. A Hahnová přijme místo šéfa kardiochirurgie místo Burkea. Christina si s ni ale vubec nerozumí. Callie to s Georgem vzdá a nastěhuje se ke Cristině.

405  405a405b

406 - Kung Fu Fighting - Hahn začíná pracovat. Dvě ženy soutěžily o svatební cenu a šaty, ale při tom byly zraněny. Jedna z nich na následky zemře. Hahn a Izzie provádějí operaci srdce při vědomí. Lexie je u Alexe a tím pádem zjišťuje, že bydlí u Meredith.

406  406a  406b

407 - Physical Attraction... Chemical Reaction - Rodiče jednoho dětského pacienta se neustále hádají, ale slíbili mu, že mu splní přání až odjede z nemocnice - a on si přeje, aby se rozvedli. Callie nezvládá být šéfrezidentkou a ani ji to nebaví, většinu věcí proto za ni dělá Bailey. Richard ji to nakonec všechno předá, takže se vše vrací do starých kolejí.
407  407b  407a

408 - Forever Young - Bývalý přítel Baileyové ze střední má úraz ruky, ale při vyšetření se ukáže, že má i špatné srdce. Ti dva se neustále popichují a vzpomínají a celkově si moc dobře rozumí. Středoškolákovi ve škole zabodnou tužku do oka a při operaci mu z toho oteče mozek a na vždycky bude v komatu. Derek měl rande se Sydney.

408  408a  408b

409 - Crash Into Me 1 -Narazí do sebe dvě sanitky a je hodně zraněných. S jedním z pacientů (kterému praskne krční tepna) se trochu sblíží Lexie. Za Alexem přichází Ava a potkává se s Lexie a ta se o jejich vztahu poprvé dozvídá.

309a  309  309b

410 - Crash Into Me 2 - Derek se během jednoho zásahu políbí se sestrou Rose. Lexiin pacient Nick umírá a Lexie jde spolu s Cristinou k Meredith domů. Erica jde s Markem do baru...

310a  310  310b

411 - Lay Your Hands On Me - Za Callie přijde Georgova máma s kupou oblečků pro miminko - George jí totiž neřekl, že se dávno rozešli. Izzie si ale myslí, že to dávno ví, takže se prokecne. Mer uvaří Lexie ke snídani vajíčka - Lexie na ně má alergii, ale nechce Mer zklamat, tak je sní a pak má obrovskou vyrážku. Derek si chce postavit na kopci dům, ale Mer z toho není zrovna nadšená. Nakonec se opět rozejdou a Derek pozve Rose na rande. Bailey se hádá s manželem kvůli tomu, že tráví moc času v nemocnici. V tom se tam objeví právě Tucker a syn - měl doma nehodu.

411  411a  411b

412 - Where the Wild Things Are - Na pár lidí zaútočil medvěd a jsou na tom dost špatně. Ukáže se, že jeden z nich ho rozdrzáždil proto, že má nádor na mozku. Celý díl spolu kvůli soutěži soupeří všichni rezidenti.

412  312a  312b

413 - Pieces of My Heart -  Do Seattleu se na chvíli vrací Adison. Ta si všimne, že mezi Callie a Ericou je asi něco víc než jen přátelství, ale Callie si myslí, že se zbláznila. HIV pozitivní žena chce jít na potrat, ale díky Izzie si to rozmyslí, protože zjistí, že má dítě 98% šanci, že aids mít nebude. Ava je těhotná a Alex neví co dělat. Izzie ale zjistí, že těhotná vlastně není... Callie z baru odchází s Markem... (nej díl ze 4. řady)

413a  413  413b
 

414 - The Becoming - Všichni lékaři musí sepsat, s kým měli na pracovišti sexuální vztah. Callie tráví čas s Markem, ale ví, že to necítí tak, jak by měla. Navíc na základě toho seznamu Markovi zatrhnou všechny operace. Burke vyhrál velice prestižní lékařskou cenu a Cristina je pěkně naštvaná, protože je to velkou mírou její zásluha, ale on se o ní ani nezmínil...

314  314a  314b

415 - Losing My Mind - Do nemocnice se dostane jeden velice uznávaný lékař, ale Hahnová se ho bojí operovat, protože je to hodně nebezpečné. Rebbeca si pořád myslí, že je těhotná, i když to není pravda. Nakonec se jí podaří přesvědčit. Žena s nádorem na mozku všechny přesvědčuje, aby s opecací počakali, až přijede její nový přítel. Všichni se ale myslí, že on vůbec neexistuje a že si ho vymyslel její nádor. Během operace ale muž skutečně přijde. Ale žena se už nikdy neprobere.

315  315a  315b

416 - Freedom 1 - Jednoho mladého muže známí přemluvili, aby si lehl do zasychajícího betonu. S Avaou to jde rychle z kopce a nakonec si podřeže žíly. Dívka i její přítel mají nádor na mozku a oba se chystají podstoupit operaci. Kluk ale během ní zemře.

316  316a  316b

417 - Freedom 2 -  Ava je zachráněna, ale bude převezena na psychiatrii. George už má plné zuby tím, že je pořád stážista, a Richard se rozhodne dát mu druhou šanci - George půjde opakovat test. Dívka s nádorem v mozku přežije. Bailey se rozhodne, že celou kliniku svěří Izzie. Richard se vrátí ke své bývalé ženě. Alex je úplně mimo kvůli Avě. Callie se poprvé políbí s Ericou. Meredith a Derek se konečně usmíří a Mer spouhlasí se společným bydlením. Políbí se, ale Derek řekne, aby ještě počkala, že to musí ukončit s Rose.                                                               KONEC 4. ŘADY

317  317a  317b
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře