Menší stěhování

24. únor 2010 | 10.43 |

Tak nám ten dnešní den moc hezky začíná... Je mi blbě, bolí mě v krku, jsem nevyspalá a unavená. Kdybych mohla být doma, tak si z toho nic nedělám, sedla bych ke Grey's Anatomy a trochu s tím pohla. Bohužel tahle ideální situace nenastane, až do večera budu na nohou.

Za pár minutek musím do Pardubek, navíc s mamkou - jelikož potřebuju natahat spoustu věcí zpátky na kolej na nový semestr. Takže mě čekají tak dvě a půl hodiny v autě, pár hodin na nákupech nezbytných věcí na pokoj, následné stěhování a potom dvě hoďky bloumání po městě, protože potřebuju nutně něco koupit mamce k narozkám, které má o víkendu.

Navíc zítra musím vstávat už tak mezi 7 a 7.30!!! To asi nezvládnu. Nebo vlastně budu muset (budu sestavovat rozvrh na letňák), ale v devět zase hezky zalezu do pelíšku a bude to. Ale tak mě teď napadá... Nevíte, od kolika je v noci hokej? Vždycky jsem doufala, aby byl raději ve dvě v noci než v šest ráno (do čtyř vydržím vzhůru v pohodě, ale na šestou opravdu vstát nedokážu), ale tentokrát bych to brala obráceně - aspoň by se mi líp vstávalo.

No nic, držte mi palce, ať to dneska nějak vydržim.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře