A opět to puzzle

6. prosinec 2010 | 18.39 |

Ježíšek to se mnou bude letos mít jednoduché. Přeju si jen dvě věci - určitou knížku a puzzle. Knížku jsem sháněla už několik let, jako jediná mi totiž chybí do sbírky děl od mého nejoblíbenějšího autora. Nikde ji neměli, dotisk se nechystal, vím, že už před dvěma roky před vánoci jsem psala do nakladateství a ptala se, jestli to už konečně vydají. Nikdo to ale neměl v plánu. Už jsem se s tím v duchu rozloučila, až asi před dvěma týdny jsem konečně na mimibazar.cz knížku našla. Nepoužitou, za pár kaček. "Ježíškovi" přišla až do domu.

A teď k tomu puzzleti - skládala jsem ráda odjakživa, ale ještě před pár měsíci bylo mým rekordem 1500 dílků. Teď v srpnu mě to nějak chytlo po delší době zase a objednala jsem si tohle puzzle - 3000ks. Bylo to celkem jednoduché, času na skládání taky poměrně hodně. Hned jsem tedy vyhlížela, co postavit jako další. Nejvíc se mi líbilo puzzle (bohužel teď nemůžu najít obrázek), na kterém je maják, pár domů, ale hlavně obrovská obloha, skály a moře. Všude ho ale měli šíleně drahé. Po pár týdnech jsem ho ale objevila opět na mimibazaru, nepoužité, ale ne za polovinu. Štěstí.

Teď pátrám tedy po tom vánočním puzzleti. Nejdřív jsem si říkala, že trošku zvednu laťku a vyberu pětitisícovku. Jak ale se ale stavění "majáku" pořád nijak rychle nevyvíjelo, rozhodla jsem, že budu pokračovat ve třítisícovce. Na větší bych totiž stejně neměla ani prostor ani nic, co by nahradilo podložku. Zatím u mě vede tohle.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře