Euforie před bouří

2. prosinec 2010 | 19.50 |

Chachaaaaa. Tak už VÍM proč jsem měla poslední dobou takovou super náladu, všechno mě bavilo a všechno vycházelo. Protože dneska přišlo blbé období, tak to asi svět chtěl, abych si aspoň pár dní trochu užila.

Dneska totiž přicházela jedna "super" věc za druhou. Z prvé již zmíněný strejda je ještě větší debil než kdokoli v mém okolí myslel. Nerada takhle mluvím o příbuzných, ale pro něj je "debil" fakt hodně slabé slovo. Nechápu, jak někdo takový se sebou může vůbec žít. Být na jeho místě, tak se jdu zakopat do hlubokého lesa, aby o mně už nikdy nikdo neslyšel.

Další věc - babča je opět u nás. Sice nejspíš jen do příštího týdne, ale stejně. Totálně nečekaně.

Za další - švagrová je s rizikovým těhotenstvím v nemocnici. Může tam být klidně dva měsíce. Do porodu budem dost často během všedních dnů hlídat neteř - samozřejmě i přes noci. (Co se týče toho těhotenství - samozřejmě je nejdůležitější, aby to dobře dopadlo, to je jasné každému. Proto bych nejradši babičce řekla nějaká sprostá slova, když řekne něco jako "no jo to teď by bylo brzo, to by umřel" nebo "no to teď už je dost pozdě, to už by byla škoda, kdyby umřel". Řeknu vám, že z toho vstávají chlupy i mně. A teď si vezměte, že tohle slyšíte, když vy osobně jste budoucí matka toho dítěte. Fakt povzbuzující, že? )

Před chvílí přišla další jobovka - babča bude "bydlet" v pokoji, který sousedí s mým. Takže zítra jdu hned nakoupit tunu energerických drinků. Proč..? Ehm.. jaksi pořád poptahuje, chrchlá, kašle a v noci chrápe. Ale ne jako "normální člověk". Všechny tyhle zmiňované věci mě budily i když spala o patro níž a byla vzdálená přes dvoje zavřené dveře.

Jo ještě jsem málem pozapomněla na jednu moooc bezva zprávu - dneska ráno jsem totiž zjistila, že nám ve škole nejen snížili ubytovací stýpko (to by se dalo přežít), ale hlavně ZRUŠILI prospěchové stýpko. Takže moje loňská celoroční snaha a šprtání se jak debil abych z 11ti (v zimáku) a 12ti (letňáku) předmětů dala průměr do 1,20 a pak měla o prašule postaráno, mě bylo úúúplně z hov*u. To taky potěší, že? Takže ode dneška na jakékoli učení nebo snad dokonce snahu napsat bakalářku co nejlíp nebo nějak hrotit státnice a učit se na ně, zvysoka se*u.

Další věc - do tohohle musím do necelého týdne vypsat věci ze dvou knížek do bakalářky. Prodloužení termínu není možné.

Plus pochopitelně do toho všeho nějak vštípit praxi a brigádu. (Tyjo já věděla, proč jsem nakupovala dárky tak brzo... )

Fakt teda nevím, jak to dopadne s tím pečením o víkendu. U toho bych se sice krásně uklidnila, ale... No, uvidíme.

Navíc zrovna nastává fáze roku, kdy je mou nejoblíbenější činností vysedávání s kamarády, které jsem dlouho neviděla, po kavárnách. V úterý jsem stihla jednu takovou akcičku, v sobotu mám další, příští týden bych ráda stihla dva takové lidičky, ale nevím nevím... Ale jak říkám - uvidíme.

_____

Soukromý pokus o plán na víkend (jak známo, plány mi nikdy nevycházejí, ale tohle by se mi fakt hodilo):

Pátek: celé dopoledne praxe, hned potom pro redbully

            celé odpoledne neteř a do toho bakalářka (ehm... to jsem fakt zvědavá)

            večer udělat 1 nebo 2 těsta

Sobota: dopoledne bakalářka

               odpoledne kavárna

               večer pečení

Neděle: dopoledne a odpoledne bakalářka

               večer pečení

P.S. omlouvám se za "hvězdičkování" a sprostá slova, ale nemůžu jinak

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře