Filmový maraton - komedie, kromě jiného s Milem

24. duben 2011 | 17.02 |

Little Fockers - Fotři jsou lotři

Třetí díl úspěšné komediální série. Nejvíc se mi líbil první díl, tenhle byl asi nejslabší, ale to nemění nic na to, že pořád lehounce nadprůměrný. Mladí Jebalovi už mají dvě petileté děti, kterým se rozhodnou připravit velkou narozeninovou oslavu. Sejdou se tedy i se svými rodiči a známými z minulých dvou dílů. Dochází opět k řadě nepochopení, zmatků a nenávisti mezi Gregem a jeho tchánem. Na konci je hezky rozehráno téma, které naznačuje, že by příběh mohl pokračovat. Tři hvězdičky.

Dirty Deeds - Divoká noc

Klasická teenage komedie, na kterou jsem se podívala jen díky tomu, že v ní hraje Milo. Film byl natočen v roce 2005, tedy v době, kdy hrál i v Gilmore Girls, kde se mi líbil nejvíc. I role si jsou dost podobné. Milo tu je opět drzý středoškolák se svým typickým ironickým úšklebkem a šarmem. Prostě krása . A film sám taky není vůbec špatný (akorát na můj vkus je tu zbytečně moc "nahotinek"). Hlavní hrdina se kvůli holce rozhodne splnit 10 slavných "dirty deeds", tedy deset nelegálních nebo alespoň špatných věcí (např. ukradnout auto, pít před policistou pivo, ale i horší věci - ukrást mrtvolu, hlídačovi umělou nohu atd.). A navíc jsem se naučila novou slangovou zkratku z angličtiny, kterou jsem předtím neznala - IAB. Čtyři hvězdičky.

Winter Break/Snow Job - Nejlepší je to na sněhu

Stejná situace jako u předchozího filmu - zhlédnuto jen kvůli Milovi. Ale ani ten to nemohl zachránit - je to prostě nuda a navíc mu to tam ani moc nesluší (kvůli vlasům). Parta studentů vyrazí pracovat do Aspenu, kde získávají nové zkušenosti a zážitky, a samozřejmě vztah. Mám ale silné podezření, že velký podíl na tom, že se mi film moc nelíbil, mělo i to, že jsem ho viděla s českým dabingem; bohužel jsem byla ráda i za to, Snow Job není nikde moc k sehnání. Jeden a půl hvězdičky.

Whip It - Vyfič!

Debutový film režírovaný Drew Barrymore. Všude ho dost chválili, ale... mě teda nijak nenadchl. Je o holce, která se rozhodne překopat svůj životní styl a místo soutěží krásy, na které ji neustále vleče její matka, se dá na závodní bruslení, ve kterém začne být moc dobrá. Pak se ale všechno začne kazit - uteče z domova, její přítel odjede na turné, vyhodí ji z bruslařského týmu, protože se ukáže, že jí není 22, jak tvrdila, ale pouze 17 (což jsem teda moc nepobrala, ta holka hrála sedmnáctiletou, všichni jí věřili, že je jí 22, ale přitom vypadá na čtrnáct). Jeden a půl hvězdičky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Filmový maraton - komedie, kromě jiného s Milem furie®blbne.cz 29. 04. 2011 - 10:51