Prázdniny, prázdniny přicházejí...

17. květen 2011 | 13.49 |

Nadpis zní možná trochu optimisticky a vesele. Ale já tu psát o tom, jak se strašně těším na volno, nehodlám.

Chci se obrátit spíš na vás - máte nějaké plány na prázdniny? Ať už celoprázdninovou práci v zahraničí, brigádu, dovolené, kterou vám zaberou celé ty dva nebo tři měsíce atd.?

Moc by mě to zajímalo. Letos totiž prožívám nějakou "předprázdninovou krizi". Prostě netuším, co budu ty tři měsíce dělat. Vlastně víc než tři, když se to vezme doslova - vlastně už od konce dubna jezdím jen na zkoušky, škola už není a čekají mě "jen" státnice, spousta přijímaček a snad promoce. Takže do konce června se nikam rozjet nemůžu, ale zároveň vlastně není co dělat - z dlouhodobého hlediska. Člověk se nemůže učit dvanáct hodin denně, že.

Sháněla jsem brigády kde se dalo, dokonce mi i přišlo pár nabídek z jazykovek, což bych brala všemi deseti. Všichni ale chtějí nástup až od září. Copak já vím, kde budu v září...?! Já potřebuju vyplnění času a peníze o prázdninách, ne až od září/října, kdy (snad) zas budu v klasickém školním kolotoči plném nestíhání. Už v dubnu jsem se byla ptát taky na poště kvůli roznášení letáků. Už v tu dobu bylo ale plno. Když se něco uvolní, tak mi prý dají vědět.

Jet na měsíc nebo dva pracovat do zahraničí taky (jako každé léto) nejde, protože pokud nemůžete makat minimálně tři měsíce (nejlépe od května do října), tak prostě neberou.

Navíc jsem tak nějak počátala s tím skoro měsíčním pobytem na ozdravném pobytu coby praktikantka. Vzali mě. Ale na červnový termín, kdy kvůli škole nemůžu. Takže o to víc jsem zklamaná.

Ano, mám takové menší prázdninové plány, asi tři, ale dohromady nedají víc než asi tři týdny. A co ten zbytek..?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Prázdniny, prázdniny přicházejí... furie®blbne.cz 17. 05. 2011 - 20:05