Letní náladička

19. květen 2011 | 18.34 |

Taky bylo u vás dneska tak krásně?

Já jsem dneska tak úžasně letně naladěná, až to snad ani hezký není . Celý den jsem měla ve znamení takových letních věciček. Teda kromě učení, to se do toho moc nehodilo, ale co se dá dělat, že...

Naprostou většinu dne jsem strávila na zahradě na dece a opalovala jsem se. Po obědě mě přepadla obrovská chuť na tzatziki, které miluju, ale přes zimu je prakticky nedělám, protože mi přijde, že je to takové letní lehké jídlo. Řeknu vám - kam se hrabe nanuk se zmrzlinou, když se chcete osvěžit, tak vzhůru na "výrobu" tzatziků, dát na půl hoďky do ledničky, a je to ráj na zemi .

Taky jsem si k tomu opalování a učení vytáhla diskmena a stará cédéčka, které jsem takových pět let neposlouchala. Říkala jsem si, že takových osm jich dneska zvládnu, nakonec to ale dopadlo tak, že jsem dokolečka poslouchala CD Nevermind od Nirvany . Super CD, to vám tedy řeknu...A devadesátá léta jsou stejně hudebně nejlepší (no dobře... možná společně s šedesátými), takže se těším na další dny s daším poslechem.

S přijímačkami ("3 v 1", viz předminulý článek Přijímačkové dilema) mám jakž takž jasno, i když na jisto se rozhodnu až na poslední chvíli. A s prázdninami (opět viz poslední článek Prázdniny, prázdniny přicházejí) sice moc ne, ale už se na ně celkem začínám těšit.

A víte, na co se těším nejvíc...? Až budu mít po státnicích (modlím se, abych je zmákla na první pokus), tak první věc kterou udělám, až přijdu domů, bude to, že si smažu na Facebooku skupinu našeho oboru. Teď na ni hold musím chodit právě kvůli škole, nedá se nic dělat. Ale ti lidi mě tam tak neuvěřitelně štvou, že to je fakt děs - VŠECHNO je pro ně OBROVSKÝ problém. Pomalu každý den "objeví Ameriku", prostě napíšou něco, co právě zjistili ohledně státnic/přijímaček/zkoušek/bakalářky/posudů atd atd atd atd, nezapomenou se zmínit, jaký jsou ti učitelé a studijní oddělení kreténi, protože nám to přece měli dávno říct, a rázem z toho vznikne debata s padesáti příspěvky o tom, jaký je strašný problém zajít si pro papír na studijní atd atd. A největší sranda je, že já všechno to, o čem se zmiňují, vím asi tak od druháku. To opravdu nikdo nečte všelijaké formální pokyny, které k VŠ prostě patří..?! Nechápu, nechápu.

No ale tím si nebudu kazit náladu, že...

Ještě jsem se chtěla zaptat - neznáte nějaký pěkný LETNÍ filmek? Takový, který vás naladí na moře, sluníčko, letní lásky, pláž, dlouhé večery... Budu moc ráda, když mi nějaký doporučíte.

Krásný jarní/letní večer přeji

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Letní náladička furie®blbne.cz 20. 05. 2011 - 13:26