Tak a je to v... kapse :)

31. květen 2011 | 16.16 |

Dnešním dnem je ze mě nezaměstananý člověk. A taky člověk s titulem Bc. . - záleží na tom, jak to člověk bere.

Včera jsem byla celý den nervózní jak něco, v noci jsem napsala maximálně dvě hodinky, ale to kdo ví jestli, protože jsem vždycky "spala" tak dvě minutky, následovala půl hodina převalování se, zase dvě minutky spánku a takhle pořád dokolečka. Ráno jsem se do sebe přes půl hodiny snažila nacpat půl plátku veky. Víc se mi nepodařilo.

Bakalářku jsem si obhájila, tři státnicové předměty dopadly taky dobře - i když jsem si nevytáhla ani jednu otázku, kterou jsem chtěla. A jednu vyloženě blbou - druhou nejtěžší. Paradoxně tu jsem nakonec okecala nejlíp, protože jsem opravdu říkala všechno, na co jsem si vzpomněla.

Cestou domů byly dojmy následující: bolí mě hlava jako střep, je mi špatně od žaludku z hladu, jsem vyčerpaná z příšerné noci, tři super roky jsou definivně v pytli.

To poslední jmenované mě mrzí nejvíc. Nejhezčí tři roky mého dosavadního života, nejúspěšnější a nejrychleji "utečené"...

Ale suma sumárum - červený diplom je doma (no... vlastně není, bude až po promoci) a další kapitola mého života je uzavřena.

P.S. Ať vám kdokoli říká cokoli o tom, že něco neumíte, nezvládnete atd. - SE*TE NA NĚJ/NA NI!!! Věci v životě si tvoříte vy sami a nikdo jiný.

(Aktualizace: v tom rozrušení jsem zapomněla napsat jednu věc - všechno je to o učitelích, protože i když je přemět sebelepší, ale vy schytáte nějakého blbce, který vás akorát stresuje a máte z něho žaludeční vředy, tak vám ten předmět dokonale otráví. Samozřejmě to platí i naopak - předmět může být na nic, ale učitel z něho udělá zábavnou a zajímavou věc. Na naší katedře jsou učitelé opravdu úžasní lidé a bez nich by ani státnice nebyly tím, čím dnes byly - jen díky nim celou dobu panovala naprosto uvolněná atmosféra, "proslovy" nás studentů prokládali vtípky a chodili nás uklidňovat na chodbu, když jsme čekali na samotné zkoušení. Achjo achjo... zkrátka "bittersweet symphony" :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Tak a je to v... kapse :) furie®blbne.cz 31. 05. 2011 - 16:41
RE(2x): Tak a je to v... kapse :) chaostheory 31. 05. 2011 - 17:08
RE: Tak a je to v... kapse :) editt 31. 05. 2011 - 17:16
RE(2x): Tak a je to v... kapse :) chaostheory 31. 05. 2011 - 18:43
RE: Tak a je to v... kapse :) slanka®pise.cz 04. 06. 2011 - 10:05
RE(2x): Tak a je to v... kapse :) chaostheory 04. 06. 2011 - 10:22