Zítřek

5. červen 2011 | 19.15 |

Zítra mě čekají již zmiňované dvoje přijímačky. I když jsem se po státnicích rozhodla, že to nebudu nijak hrotit, protože výsledek je stejně jen o náhodě, tak začínám být docela nervózní...

Především - čeká mě vstávačka před čtvrtou hodinou ranní. To znamená, že pokud to dobře půjde, tak mě čekají tři hodiny spánku... Ale říkám si, že tohle už jsem zažila několikrát (naposledy právě před týdnem, kdy jsem před státnicemi nenaspala prakticky nic) a taková "drobnost" mě přece nerozhodí .

Ty první přijímačky beru vyloženě jen jako trénink na ty odpolední - vůbec totiž nemám představu, jakým stylem to bude organizované, vzorové testy se nezveřejňují a neznám ani nikoho, kdo by je už někdy dělal.

Potom bude asi tři hodinky pauza. Uvidím, jestli budu odpočívat a někde zalezu do stínku s přípravou na ten další test, nebo jestli se zajedu podívat někam do města - ať už někam po pomátkách, nebo se skrýt před horkem do klimatizovaného obchoďáku.

No a ve tři odpoledne vzhůru na druhé přijímačky. Sečteno, podtrženo - vstávám před čtrvtou a rozhodně nedorazím domů dřív než v devět nebo o půl desáté večer.

Bude to záhul, to vám teda povím... Když jsem o tom psala minule, tak někdo reagoval tak, že tři přijímačky se dají v jeden den v pohodě zvládnout... - ano, dají. Některé ano. Třeba do Brna se mi taky sešly dvoje v jeden den, hodinu po sobě. Ale to bude OK, si myslím - je to klasická zaškrtávačka a žádné zdržování. Tyhle pražské jsou ale jiné kafe...

No, uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne - třeba se mi nepodaří vstát (ale to asi jo, no...) nebo (to je pravděpodobnější) po tom dopoledním testu toho budu mít tak plné kecky a uvidím, že vážně není šance, a pojedu domů hned.

Teď akorát váhám - myslíte, že si s sebou mám vzít notebook s filmy..? Docela bych ráda (5hodin ve vlaku plus pauza mezi přijímačkami), ale zase nevím, jestli by mi z toho neupadla ruka a záda, kdybych tahala doslova celý den v kabelce tolik věcí a ještě notebook...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře