A je to v kapse - podruhé

7. červen 2011 | 10.35 |

Když jsem šla v neděli spát, tak jsem si říkala, že druhý den musím napsat článek o tom, jak vůbec POPRVÉ v historii Superstar vyhrál člověk, kterému jsem fandila. KONEČNĚ nějaká spravedlnost . Myslím, že jsem to někomu psala v komentářích - letošní Superstar jsem totiž sledovala tímto stylem: zapnout zvuk když zpívá Lukášek, vypnout ho když dozpívá, a takhle pořád dokolečka. Takže jsem si po nedělích doma dělala takovéhle jeho "koncerty".

ALE

Nakonec tuhle zprávu přehlušily pondělní přijímačky. Dělala jsem tedy dvoje (a jsem fakt ráda, že jsem nešla na všechny tři, protože při poslední části těch druhých už jsem myslela, že mi z toho hrábne a bylo mi z toho už i dost špatně). Po těch prvních jsem si říkala, že šance je asi tak mínus milionová. Lidi to vzdávali a po dvou minutách odcházeli. Já neměla kam spěchat. Pět ze čtyř otázek jsem nevěděla. Ale co tam má člověk zbývajících cca 50 minut dělat, že..? No tak jsem zapojila svoji fantazii a snažila jsem se to logicky vymyslet. Tři otázky jsem tedy nějak vykoumala, jednu jsem radši nechala být a nenapsala do ní nic. Druhá část - angličtina - celkem ušla.

Pak jsem se chvíli vzpamatovávala a konečně jsem se nasnídala (vstávala jsem ve čtyři, teď už bylo jedenáct). A vyrazila jsem zpátky na metro a projela jsem se, abych se trošku odreagovala.

Dojem z druhých přijímaček byl ale ještě mnohem horší - kvůli lidem, přesněji řečeno učitelům. PŘÍŠERNOST, co se tam dělo... Všichni arogantní jak něco. Jeden z nich si nechal přinést brambůrky. Takže si asi dovedete představit, jak v tiché menší místnosti bylo slyšet, když je pan tahal ze sáčku a pak je kousal. Ideální na soustředění se. V druhé části už jsem měla všeho tak plné kecky (lidi, únava, nechutný vzduch v místnosti, hlad, přetažení, znechucení atd.), že už jsem psala jsem tak sporadicky, aby se neřeklo, že jsem to aspoň nezkusila.

Domů jsem večer přijela úplně znechucená. A taky zklamaná, že má oblíbená Praha zase bude muset aspoň rok počkat.

Pak jsem jen tak pro zajímavost koukla na Facebook. Škola psala, že už jsou výsledky. To je rychlost, co?! Úplně jsem čuměla.

Tak jsem se na ně taky šla mrknout, jen abych si potvrdila své nepřijetí. A čučela jsem jako blázen.

VZALI MĚ!!! A CO VÍC - NA OBA OBORY!!! Řeknu vám, že fakt nechápu, co tam psali ti lidi, co byli v pořadí za mnou - myslela jsem, že větší kraviny než jaké jsem tam napsala já, už není možné vymyslet.

Pod rozhodnutím o přijetí je už napsané datum zápisu i imatrikulace. Moje současná (no... vlastně už minulá) VŠ nám ještě pořád není schopná říct ani to, kdy bude promoce...

____________________

No, dneska mě čeká další jobovka - podívat se po půl roce aspoň trošku na španělštinu. Zítra si udělám výlet do Ostravy na přijímačky na její dálkové studium. Ale to bude opravdu jen výlet - z Prahy jezdit ještě do Ostravy... to už fakt ne. Následující rok(y) si hodlám užít a ne jen lítat od učení k učení. Ale přihláška je zaplacená a navíc - v Ostravě jsem nikdy nebyla. Tak proč ne, že.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: A je to v kapse - podruhé furie®blbne.cz 08. 06. 2011 - 00:31
RE(2x): A je to v kapse - podruhé chaostheory 08. 06. 2011 - 10:17