Kluci v mém životě

28. duben 2010 | 20.20 |

Ne, nepůjde o psychologický rozbor mých vztahů, ani o děj stejnojmenného filmu s Drew Barrymore .

Akka na svém blogu nedávno psala, že jejím osudovým klučičím jménem je Jirka. A já si tak nějak uvědomila, že do mého života vcházejí hodně často po stejnojmenných skupinkách. Nebudu psát pravá jména (pro jistotu), takže si můžete být jistí tím, že třeba Tomáš se ve skutečnosti nejmenuje Tomáš, ale nějak úplně jinak.

Začalo to Milanem. Můj první (a naštěstí zároveň i jediný) vážnější vztah byl právě Milan. Už v tu domu se mi ale na gymplu líbil - jako skutečně opravdově líbil, vydrželo mi to spoustu let a musím přiznat, že když ho výjimečně někde potkám dnes, tak jsem z něho naprosto hotová a mám pocit, že sebou seknu - další Milan. S ním se to nakonec v nic víc nevyvinulo (je otázka jestli je na kluky, protože ho nikdo s žádnou holkou nikdy neviděl... ale ani s klukem ne, tak možná není na nic), ale aspoň jsme párkrát pokecali a dokonce jsme spolu tancovali na jeho maturitním plese. Na VŠ mě sice Milanové opustili, ale ne tak docela - celkem dobrým kámošem se mi stal kluk, který se sice jmenuje Petr, ale jeho příjmení je Milan. Dobrá náhoda, že?

Petrů se ale na právě na začátku VŠ objevilo neuvěřitelné množství. Jestli jsem se seznámila cca 15ti novými kluky, tak tak 11 z nich byli právě Petrové. Dokonce jsem se při seznamování několikrát neudržela a řekla "ty jseš Petr, ne?" nebo i "zase Petr?!"  Dost trapas, přiznávám, ale nemohla jsem si pomoct, bylo to hrozně absurdní, jako by se na mě celý svět domluvil.

Teď mám "jen" dvě kratší prokletí - Pavel a Pepa. Pavla jsem potkala ve škole a byli jsme spolu na kafi, fakt se mi dost líbil. A pár dní na to přivedla spolubydlící nového přítele - Pavla (samozřejmě se nejedná o stejnou osobu). A Pepa...? Ty jsem potkala dva během dvou minulých týdnů. A s jedním z nich jde o výrazné vzájemné sympatie.

Takže teď jsou dvě možnosti - buď mě čeká maraton poznávání dalších Pepů, nebo přechod na další jméno. Třeba na Bořivoje

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Kluci v mém životě marinka 28. 04. 2010 - 21:57