Výběr mobilu

19. červen 2011 | 10.15 |

Včera ráno jsem sem začala psát článek o tom, že od předchozího večera jsem bez mobilu, protože chudáček můj milovaný mobílek už definitivně odešel na druhý břeh .

Ráno jsem se ale rozhodla pokusit se ho zapnout ještě jednou. A POVEDLO SE!!! Ani nevíte, jakou jsem měla radost. Lepší telefon jsem totiž v životě neměla. Měla jsem už ale (kvůli koupi nového) domluvenou cestu do jistého většího města. Sice jsem neměla v plánu si žádný nový kupovat, když tenhle ještě snad pár týdnů fungovat bude, ale řekla jsem si, že si aspoň udělám představu o tom, jaké mobily (kromě dotykových, které se mi nelíbí, jsou veliké, lehce rozbitné a špatně se mi ovládají) vlastně jsou na pultech obchodů.

Byla jsem celkem příjemně překvapená, protože jsem myslela, že už se snad nic jiného než dotykáče neprodává.

Takže nakonec jsem výběr (i s pomocí internetu) zredukovala na tři možnosti (všechno to jsou takové "holčičí" telefony, takže příslušníky opačného pohlaví prosím o odchod )

mobil1<---Tenhle se mi v obchodě líbil nejvíc (jak známo, na obrázku a ve skutečnosti vypadají věci jinak; v tomto případě je skutečnost mnohem hezčí).  Je to Sony Ericsson - stejnou značku mám teď a jak jsem říkala, jsem s ním naprosto spokojená, vyhovuje mi mnohem víc než Nokia. Brala bych ho v téhle bílo-černé barvě. Má vysouvací klávesnici, což mám teď taky a opět - vyhovuje mi to nejvíc. A hlavně je tenhle přístroj opravdu malinký (i když to na fotce nevypadá), což je pro mě taky důležité. Na druhou stranu - nebude to žádná velká sláva. Na "třetí stranu" - velice výhodná cena.

          Tohle je dotykáč. Ale překvapivě se mi jakž takž líbí - hlavně proto, že oproti ostatním dotykovým je mnohem menší (na fotce to bohužel poznat není, no...). Mají ho ve víc lg-t300-wink-lite-vinova-cervebarvách, tahle byla na obchodě a líbí se mi asi nejvíc. Ale hold je to dotykáč, no... Ale co já vím, třeba bych si ho oblíbila... Třeba taky ne. No, to "ne" je asi pravděpodobnější   Je to LG, se kterým nemám zkušenosti. Cena je o pár stovek vyšší než u předchozího, ale i tak poměrně levná věc. ------>

___

A na závěr třetí možnost - koupit znovu můj současný mobil. Proč? Protože je prostě nejlepší . Ale zase si říkám, jestli to má cenu... Na to, jak je to starý model, není úplně nejlevnější (asi tři a půl tisíce). A už by to stejně asi nebylo úplně ono...

Asi (určitě) to bude znít blbě, ale u telefonu je pro mě nejdůležitělší "citový vztah". Může mít tisíce funkcí a může být sebedokonalejší, ale pokud mi prostě nesedne, tak je to špatné. A upřímně - na co by mi byly telefony za deset tisíc, když stejně potřebuju jen čtyři věci - 1) psaní upomínek, 2) volání, 3) psaní sms a 4) sem tam si pustit nějakou tu písničku. A tohle všechno už dneska zvládají asi všechny mobily. Navíc stejně žádný nevydrží déle než pár let. V lepším případě. A ze zkušenosti vím, že výdrž vůbec nezávisí na ceně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Výběr mobilu amelie 19. 06. 2011 - 15:16
RE(2x): Výběr mobilu chaostheory 19. 06. 2011 - 16:09
RE: Výběr mobilu kocourkovakocicka®pise.cz 19. 06. 2011 - 18:33
RE(2x): Výběr mobilu chaostheory 19. 06. 2011 - 19:40
RE: Výběr mobilu mixx®pise.cz 03. 07. 2011 - 17:20
RE(2x): Výběr mobilu chaostheory 03. 07. 2011 - 20:55
RE: Výběr mobilu furie®blbne.cz 19. 07. 2011 - 21:50
RE(2x): Výběr mobilu chaostheory 20. 07. 2011 - 10:44