Minulé dny a hlavně dnešek

1. červenec 2011 | 14.23 |

Asi jsou nejaké erupce, poslední dny jsem nějaká zmatená, a moje okolí na tom není o moc líp...

Předevčírem jsem se vůbec ráno nemohla probrat. Šla jsem se nasnídat, pak "očekovat" maily. Říkám si, že mám nějakou žízeň, tak chci hrábnout po čaji. A uvědomila jsem si, že jsem si žádný neudělala, prostě jsem zapomněla.

Dneska bylo vstávání opět děs, po téměř desetihodinovém spánku jsem se cítila mnohem hůř, něž kdybych spala dvě hodinky. Šla jsem do koupelny, pak do kuchyně a říkám mámce "Jéé, ty seš ale hodná, ty jsi mi dala vařit vodu na čaj". Mamka nevěděla, jestli si dělám srandu nebo ne - prý jsem si na vodu dala sama, než jsem šla do koupelny. Já si to ale vážně vůbec nepamatovala .

Dopoledne jsem šla do města, a když jsem se vrátila, říkala jsem si, že pro jistotu znovu zavolám na ÚP kvůli placení pojištění přes prázdniny - mezi Bc. a Mgr., kdy vlastně nejsem student. Hned po státnicích jsem jim volala a řekli mi něco úplně jiného než ve škole nebo co vím od známých, kteří s tím mají zkušenosti. Paní tvrdila, že když budu do konce června vědět, že jsem se někam dostala, tak nemusím vůbec nic řešit ani nikde nic dokládat. Ale známe tyhle "jasné zprávy", že... Tak jsem tam tedy volala dneska zas. Zvedl to někdo jiný a pochopitelně mi zase řekl něco úplně jiného. Sociální pojištění bude prý ASI v pohodě, o to se starat nemusím. Ale že musím zavolat do zdravotní pojišťovny, protože zdravotní pojištění má každá pojišťovna jinak zařízené a každá uznává něco jiného. Jako super no, to mi řeknou teď, když už mi vypršela ta jednoměsíční ochranná lhůta...

Tak jsem tam zavolala, jedna paní nic nevěděla. Tak si mě tam chvíli přepojovali, až se konečně někdo vyjádřil - že musím přijít s potvrzením o ukončení studia a o zápisu do dalšího. No to je sice pěkné, říkám, ale já mám zápis až na konci září. Tak to prý nevědí, co s tím.

Tak jsem se naštvala, okopírovala jsem diplom a jela jsem přímo k nim (příští týden jsou svátky a dneska pátek, takže se tam moc dlouho zdržovat nebudou, že). Tam jsem se dostala zas k nějaké jiné zaměstnankyni, ta si tu kopii ode mě vzala a řekla, že v tom září/říjnu ještě musím dodat potvrzení z nové školy.

Prostě sranda. Nikdo nic neví, a když už si myslí, že ví, tak o tom další člověk řekne, že je to nesmysl, a řekne svou "teorii".

Btw. na pojišťovna sídlí se stejné budově jako doktor, ke kterému potřebuji v létě zajít, tak jsem si říkala, že se tam zrovna stavím zeptat se, jak tam vlastně v létě bude, a objednat se. No pochopitelně jsem si na to vzpomněla až v autě cestou domů . Tak hlavně nezapomenout tam příští týden zavolat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Minulé dny a hlavně dnešek soninka®pise.cz 01. 07. 2011 - 17:48
RE(2x): Minulé dny a hlavně dnešek chaostheory 01. 07. 2011 - 18:56
RE: Minulé dny a hlavně dnešek kocourkovakocicka®pise.cz 02. 07. 2011 - 10:02
RE(2x): Minulé dny a hlavně dnešek chaostheory 02. 07. 2011 - 10:24
RE: Minulé dny a hlavně dnešek furie®blbne.cz 11. 07. 2011 - 22:05
RE(2x): Minulé dny a hlavně dnešek chaostheory 12. 07. 2011 - 10:30