Víkend

23. říjen 2011 | 15.15 |

O víkendu jsem zase prošmejdila další části Prahy. Na některých z nich jsem v minulosti byla víckrát, na některých s bídou jednou.

Opět se mi potvrdilo, že Vyšehrad je nejhezčí místo v Praze, na kterém jsem byla. Už se z něj pomalu stává "moje" místečko. Tentokrát jsem tam byla v podzimní dopoledne a ten pohled na Vltavu jako by mě přenesl do nějakého fantasy filmu - nad stromy mlha, voda tmavě šedá a nad dní nekonečná "pára". Nádhera.

Taky jsem se byla mrknout na propagovanou "mořskou show" na Vltavě u Národní třídy. Šlo o takové světelné představení, kde si hráli delfíni, medúzy apod. Taková blbůstka, ale moc pěkná. A k tomu krásný výhled na noční hrad a Petřín.

Tenhle víkend byl vůbec ve znamení různých akcí. Palladium slavilo narozeniny, takže spousta obchodů měla různé slevy apod., vystupovala tam kapela, natáčeno tam Óčko apod. Hlavně (pro mě) ale probíhala každoroční akce od Ona Dnes, které se mi letos opravdu vyplatila. Poukázky jsem využila v Marks and Spencer (na jídlo a krémy) a v Levných knihách (dárky členům rodiny). A pokud jste s poukázkami nakoupili nad 200 kč (což mě vyšlo prakticky akorát), tak jste si u jejich stánku u Anděla mohly vybrat nějakou věc (já si vzala sprchový gel). Když jsem přišla domů, tak jsem ale všimla, že taška je nějak moc plná. "Přihodili" mi ještě čtyři dvd, veliký perník, šusťákovou tašku a test na pleť.

Takže zatím můžu s klidem říct, že letos se mi nakupování dárků opravdu vyplácí .

Samozřejmě jsem za víkend do školy neudělala ani ň, takže zbytek neděle strávím nad učením a nad přepisováním sešitu (koupit blok v Kiku se mi nevyplatilo - ani ne za tři týdny školy se mi totálně rozpadl). Taky bych potřebovala setřít podlahu, umýt nádobí a přerovnat různé věci z provizorních krabic a košíků do stolu. No uvidím, co všechno stihnu... Jak to tak vidím, tak asi moc ne .

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře