Třetí řada

22. únor 2010 | 21.36 |

TŘETÍ SÉRIE

Nej díly - 7,8,13,14,15

1 - (Rory byla přes prázky ve Washingtonu, prarodiče taky někde, Jess ve Stars Hollow
a Dean v Chicagu) Rory se vrátí s Washingtonu a těší se na Jesse. Pak ho ale uvidí, jak se líbá s někým jiným a je z toho smutná, Jessovi ale nic neřekne a s Deanem dělá, že je všechno při starém. Lor se usmíří s Lukem

301     301   301

2 - Začíná nový školní rok. A s ním i problémy - Rory je vydíraná Francie (ta holka,
kvůli které všichni byli přistiženi v ředitelově kanceláři) a zaměstnaná schůzemi školního
"výboru”. Lor pozve na rande Kirk :D Ale ona samozřejmě odmítne. Rory po dlouhé době
mluví s Jessem, ten jí ale řekne, že za nic nemůže, protože mu Rory celé léto nenapsala
ani nezavolala a navíc chodí pořád s Deanem...

302   302   302

3 - Rory přijde přihláška na Harvard. Součástí je i esej o osobě, která Rory inspirovala. Vybere si Hillary Clinton. Pak se ale ve škole koná přednáška na téma VŠ a zjistí, že profesoři jsou už H. Clonton znudění, protože si ji vybírá každá studentka. Taky zjistí, že nemá dost mimoškolních aktivit, že je se vším pozadu atd. Lor i Rory jsou vystresované a vyšilují. Domluví si oběd v rodině, jejímž členem je už absolvent. Talor se rozhodne otevřít svůj další obchod - a to hned vedle Lukea, kterému se to opravdu nelíbí. Lane hledá členy do své plánované rockové kapely - jako první je přijat Dave (další členi jsou Zac a Brian). Lor a Rory si začnou uvědomovat, že za pár měsíců se Rory odstěhuje...

303   303   303

4 - Lane má první zkoušky kapely a začne mít plné zuby věčného poslouchání mamky a rozhodne si obarvit vlasy na fialovo.

Potom si to ale rozmyslí a obarví si je zpátky na černo :D Uvědomí si, že se jí líbí Dave. Luke a Lor jdou přednášet o podnikání na střední školu ve městě. Přednáška se ale zvrtne na vlezlé dotazy o těhotenství Lor od studentů.

304   304   304

5 - Lor se na aukci baví s jedním mužem a je jí hodně sympatický. Nezná ale jeho jméno ani nic a jediná možnost, jak zjistit jeho telefon je skrz Emily, která se zdá s jeho matkou. Rande ale nevyjde a Lor se s ním už sejít nechce. Emily a Richard ji k tomu ale neustále
přemlouvají, protože by to mohlo uškodit jejich vztahům s jeho rodinou.

305   305   305

6 -  Shery pozve Rory na oslavu jejího těhotenství a nakonec tam jde i Lor. Ta je ale z toho všeho rozrušená, protože jí to připomene období, kdy sama byla těhotná. Rory je furt naštvaná na Jesse a tak se s Lor domluví - a nahážou na jeho nové auto Sheryiny míchaná vajíčka a uleví se tak oboum dvoum.

306   306   306

7 - Za Paris přijede na Chilton kluk, se kterým měla ve Washingtonu rande. Řekne o něm jenom Rory a nikdo jiný o něm neví. Paris se přestává ve škole kvůli němu soustředit. O víkendu se ve Stars Hollow koná taneční maraton dvojic a Lor donutí Rory, aby spolu vytvořily pár. Celou dobu je pozoruje Dean i Jess se svou holkou a to Rory hodně rozptyluje. Dean už toho má plné zuby a s Rory se přede všemi rozejde. Ta si uvědomí, že celou dobu měla ráda Jesse a Deana jen vodila za nos. Jess jí řekne, že ji měl taky celou dobu rád...

307      307307

8 - Jess a Rory spolu začínají chodit :) To je hlavní linie tohoto dílu. Druhá je ta, že Richard chce ukázat Rory Yale. Jedou tam i s Emily a Lor. Richard chce, aby Rory pokračovala v jeho stopách a taky studovala na Yaleu - proto bez jejího vědomí sjedná schůzku s jeho známým, který je v čele univerzity. Tímpádem se na něj všechny tři naštvou.

308   308   308

9 -  Je díkůvzdání a Lor s Rory musí za den zvládnou 4 večeře - u Kimových, u Lukea, u prarodičů a u Suki. U prarodičů Lor zjistí, že si Rory kromě Harvardu podala přihlášky i na další školy a naštve se na rodiče, že ji k tomu navedli oni (což mi přijde trochu zcestné, jako chápu, že nemá ráda Yale kvůli tomu, že tam studoval Richard, ale stejně...). Mezitím taky Dave políbí Lane :)

309   309   309

10 -  Rory si promluví s Deanem a začnou spolu zas kamarádit. K prarodičům přijede
Richardova matka, která zase prudí Emily. Rory ve škole vydírá Francie, kvůli Paris ve školní radě.

310   310   310

11 - Lor a Suki jdou na přednášku o tom, jak vést vlastní hotel a Suki tam potká svého bývalého spolužáka. S ním je tam jistý Alex, se kterým si Lor padne do noty. Rory pořád štve Francie a ta se snaží, aby znepřátelila Rory s Paris (a podaří se jí to).

311   311   311

12 - Lor a Rory musejí vyklidit garáž plnou věcí, protože v ní bude zkoušet Lane s kapelou. (Mimochodem v tomhle dílu se Zach snaží sbalit Lor :) ) Lor si dá už několik schůzek s Alexem a klape jim to, odkonce se kvůli němu snaží rybařit. Za Lukeem přijde Talerova advokátka Nicol (kvůli budování jeho novému obchodu hned vedle Lukea) a pozve ji na rande.

312   312  312

13 -  Shery plánu další oslavu těsně před narozením G.G. a pozve i Rory. Nakonec ale
začne rodit o týden dřív, nikdo z přátel nemá čas a Rory je jediná, kdo s ní může být v nemocnici, Chris je navíc pryč. Když zjistí, že s ní bude muset jít na porodní sál, tak zavolá Lor. Nakonec to ale Chris stihne. Lor celou dobu vzpomíná na svje těhotenství (takže je vidíme 16tileté). Luke má mezitím rande s Nicol a dobře si rozumějí.

313   313   313

14 - Emily zjistí, že Rory už nechodí s Deanem, ale s Jessem a pozve ho na večeři. Lor ale zrovna jede do NY s Alexem a tak Rory bude na večeři s Jessem sama. Jess se pořádně zpozdí a přijde s monoklem. Pohádají se, Jess odejde a Emily potom vynadá Lor, jak jí může dovolit s takovým klukem chodit. Potom se ale Rory s Jessem usmíří a zmíní se Lor, že se možná "něco” mezi nimi stane...

314   314   314

15 -  K Emily a Richardovi se na pár dní nastěhuje Richardova matka Trixi a Emily je z toho špatná. Potom ji ale načape, jak líbá nějakého muže, a rozhodne se ji trochu "vydírat” :) Nakonec je tahle situace celkem spřátelí.Rory je trochu naštvaná na Jesse, protože nikdy nezavolá, když slíbí. Rozhodne se radši jít s Lane a dalším Korejcem, kterého jí mamka dohodila, na hokej. Za domácí tým hraje i Dean a Rory zjistí, že chodí s Lindsay.

315   315   315

16 - Suki zjistí, že je těhotná. Rory se připravuje na proslov k příležitosti 200 let Chiltonu, ale jen z tohu důvodu, aby nevyhrála Paris (jestě pořád spolu nemluví). Nakonec ale vyhrají obě a musí oba proslovy spojit. Když se ale koná slavnost, tak tam Paris vtrhne naštvaná a absolutně neupravená a začne vykřikovat, že se nedostala na Harvard. Prý za to může to, že se vyspala s klukem. Kdežto Rory se tam určitě dostane, protože ona s nikým nespala... Prostě scéna. Mezitím Lor po dlouhé době potkává Maxe a zdá se, že on se přes jejich vztah už dávno přenesl. Potom se ale políbí... Na konci se ukáže, že Rory se na Harvard opravdu dostala. Ale nejen na Harvard, ale i na další univerzity...

316   316   316

17 - Rory se dostala na Harvard, Yale a Princeton a rozhodne udělat si "pro-proti” list. Všichni ve městě to nechápou, protože podle nich je jasné, že půjde na Harvard. V noci
vypukne v hotelu požár a Lor, Rory, Michael a Suki mají plné ruce práce s uklidňováním hostů. Paris se po proslovu zašívá doma a nechodí ani do školy. Rory ji ale trochu uklidní. Jess se stane v obchoďáku (kam chodí na brigádu) zaměstnancem roku a Luke zjistí, že tam pracuje místo školy. Když se do hotelu konečně může vstoupit, tak zjistí, že je v příííšerném stavu. Rory se nakonec rozhodne... pro Yale :)

317   317   317

18 - Richard předá Lor účet se 75 000 dolary (když se narodila, tak jí ho založil a teď jí ho předává). Emily se na něho pořádně naštve, protože si myslí, že už pak Lor ani Rory k nim nebudou chtít chodit. Luke se naštve na Jesse, protože místo školy chodí do práce. Zkusí to vyřešit tak, že mu schová auto, aby to vypadalo, že ho někdo ukradl a Jess nemohl odjet. Lor slaví 35. narozeniny.

318   318   318

19 -  Lane s kapelou poprvé hraje na nějaké party. Lane se tam trochu opije a zavolá mamce a všechno jí řekne (o kapele, oslavě a hlavně o Daveovi).  Ředitel školy oznámí Jessovi, že letos nemůže maturovat a musí si zopakovat ročník. Jess ale i tak odmítá do školy chodit. Na oslavě je z toho podrážděný, ale Rory o tom neřkne. Pohádají se a Jess se popere s Deanem.

319   319   319

20 - Majitelka domu, ze kterého chce Lor a Suki udělat hotel, zemře a rychle se snaží si ho zamluvit. Dave řekne Mrs. Kim, že má Lane rád a ta to "povolí”. Do města přijíždí táta Jesse a Luke ja naštvaný na Jesse kvůli škole a řekne mu, že pokud neodmaturuje, tak si může sbalit věci a odjet. A na konci vidíme, že vážně odjíždí. Bez jakéhokoli rozloučení...

320   320320

21 - Jess dojel ke svému otci do Californie a Rory stále o ničem neví. Připravuje se na závěrečné zkoušky a taky na prázdniny v Evropě s Lor. Ta zjišťuje, že Rory nedají stipendium na VŠ.

321   321321

22 - ...  a rozhodne se, že své úspory raději dá na Yale a odloží otevření svého hotelu. Rory ale absolutně nesouhlasí a jde za prarodičema - domluví se s nimi, že jí budou Yale platit, později jim to vrátí a bude zase chodit na páteční večeře. Lor nejdřív zuří, ale nakonec to pochopí; navíc díky tomu může koupit hotel. Potom se koná závěrečná slavnost na Chiltonu. Prarodiče jí k té příležitosti koupí auto. Po slavnosti Rory zazvoní telefon, ale nikdo se neohlašuje... Rory dojde, že to bude Jess a rozloučí se s ním.

322   322   322


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře