Jik jsim bili ni Pirtičci

15. prosinec 2011 | 16.45 |

... aneb Jak jsem byla na Partičce, pro nepoznamenané tímto pořadem.

Ano ano. Před pár týdny jsem díky Facebooku zjistila (přece jen je dobrý i k něčemu jinému než kvůli školním záležitostem), že se Partička chystá na "tour" po ČR, tak jsem rychle rezervovala lístky. Je o ně pořádná mela, takže jsem měla docela štěstí. Šlo o divadelní představení, ne o televizní materiál - zkrátka to byla Partička, jak ji známe z TV, akorát bez kamer.

Účinkovala naše známá čtyřka plus Tatiana Vilhelmová. Tu až tak nemusím, takže jsem nejdřív nebyla tak nadšená, že tam je, ale musím říct, že se jí dařilo.

Představení jelo doslova od první vteřiny, kdy Geňa komentoval příchod několika pozdě přicházejících diváků. Zhruba první polovina "divadla" byla super, taková typická Partička. V druhé polovině to ale všechno dostalo takové grády, že jsem si byla dvakrát skoro jistá, že se buď smíchy počurám nebo udusím. Nebo oboje. Opět za to mohl především Geňa.

Takže ten velice pozitivně překvapil, asi nejvíc. Stejně tak Michal Suchánek, který mi v televizi přišel (společně s Igorem Chmelou) spíš slabší. Tady ale bylo vidět, jak si to opravdu užívá. Igor na mě působil úplně stejně jako v TV, a můj oblíbený Ondřej Sokol tu byl (překvapivě) nejslabší :( . Ne špatný, to určitě ne. V telce mi vždycky přišel naopak nejlepší a nejvtipnější, tak asi byla chyba ve mně :D

Sečteno podtrženo - pokud máte tento pořad rádi, vzhůru i na jeho živé vystoupení. Ale nechte mi ještě pár lístků, protože v budoucnu bych šla rozhodně ráda zas.

P.S. Pokud třeba pořad nesledujete a řekli jste si, že se v pondělí podíváte na sestřihové video - prosím, zapomeňte na něj a koukněte na klasické epizody. Pondělní sestřih i mně přišel dost trapný a hlavně vůbec ne vtipný. Spíš než jako výběr toho nejlepšího mi to přišlo jako výběr toho nejnezajímavějšího.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Jik jsim bili ni Pirtičci vamira®pise.cz 15. 12. 2011 - 19:34
RE(2x): Jik jsim bili ni Pirtičci chaostheory 15. 12. 2011 - 19:55
RE: Jik jsim bili ni Pirtičci akka 16. 12. 2011 - 08:13
RE(2x): Jik jsim bili ni Pirtičci chaostheory 16. 12. 2011 - 09:22