Obchodně záchodově

17. prosinec 2011 | 18.04 |
› 

Ne ne, nehodlám si tu stěžovat, jak jsou obchoďáky přeplněné, jak je v nich nedýchatelno, hlava na hlavě a šílené vedro. Letos ne.

Pražské obchoďáky mi totiž přijdou, že tyhle vyjmenované vlastnosti nemají. A až si na ně bude nějaký Pražák stěžovat, tak mu hned doporučím, aby se zajel podívat do krajských měst, ve kterých jsou cca tři obchoďáky (v lepším případě), a to teprve uvidí ten masakr. Fuj. Tady se ty davy asi nějak lépe rozmístí - asi právě proto, že je tu mnohem víc možností.

Co mě ale štve, jsou záchody. Ne jejich čistota nebo podobné záležitosti, ale fronty na dámských toaletách. Za posledních pár dnů se mi stalo třikrát, že jsem musela stát ve frontě až na chodbě, jako nějaký debil. Kolem této fronty postávají samozřejmě skupinky manželů, přítelů apod., kteří tenhle problém řešit nemusí.

Myslím, že obchodní domy by za ty roky, co u nás jsou, na tohle měly být připraveny. Třeba i "ukradnout" prostor z pánských WC, ve prospěch dámských. Proč ne. Muži nikdy frontu nestojí.

A už mě vážně začíná urážet, že si člověk (myšleno žena) stoupne do fronty, a muž, který šel na wc dávno po ní, si zase vyjde vesele ven, kdežto vy jste se pohnula tak o dva lidi dopředu.

Jak vždycky říkám - obyčejné podmínky zvládne každý debil. Kvalita se pozná až v krizi (v tomto případě když je v obchodním centru více lidí). Takže musím konstatovat, že obchoďáky jsou velice "nekvalitní".
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Obchodně záchodově mixx®pise.cz 19. 12. 2011 - 22:14
RE(2x): Obchodně záchodově chaostheory 20. 12. 2011 - 09:52