Ach ta domluva

13. leden 2012 | 09.17 |

Poslední dny jsou asi zase nějaké erupce. Taky Vám přijde, že není s nikým pořádná domluva, trčíte na místě, nějak se nedá hnout dopředu...? Soudě dle mého okolí i několika blogů v tom nejsem sama.

Kromě jiných věcí, které se mi tu zrovna nějak nechtějí rozebírat, mě vážně vytáčí škola. Nebo lépe řečeno dva učitelé.

Nepatřím mezi takové ty "notorické stěžovače", kteří jen kritizují učitele a studijní. S učiteli jsem na VŠ nikdy neměla sebemenší problém. A když si na exškole neustále někdo stěžoval na cokoli, já jen mlčela, nebo říkala, že tohle vůbec nic není, že z doslechu vím, že na ostatních "ústavech" je mnohem větší bordel.

Ono vlastně nejde o nic velkého, ale člověka to prostě otravuje, zdržuje, a zbytečně vytáčí - kdybyste věděli, kolikrát denně se přihlásím na studentský web... A stejně (velice) často se odhlašuji naštvaná, s rozhodnutím, že se přidám k několika spolužákům, a pošlu rozhořčený email do školy. Před chvílí už jsem to opravdu nevydržela a opravdu ho poslala.

O co vlastně jde

1) Výsledek zkoušky z minulého úterka Nejsem zháčkaná jako třeba Akka, která jde dopoledne na zkoušku, a když ji odpoledne nemá zapsanou na netu, je nervózní . Čtyři dny na opravu beru jako ještě rychlý proces. Když učitel v úterý řekne, že výsledky budou do pondělí, tak to taky beru. Proč ne. Ale když nejsou na netu ANI V PÁTEK (po tom pondělku v dalším týdnu, pochopitelně), tak to už mi přijde trochu moc. A vzhledem k tomu, že je zmiňovaný pátek, tak výsledky nejspíš budou až příští týden.

2) Termín zkoušky Tak tohle jsem ještě "nežrala". Devět z jedenácti zkoušek je za mnou (i když z 1 ještě nevím výsledek, viz bod 1), termín předposlední zkoušky už aspoň znám. Ale to, že učitel prostě není schopný si na pět minut sednou k internetu a vypsat jeden blbý termín, a to ani PO UPLYNULÉM PRVNÍM TÝDNU zkouškového, kdy to deset z jedenácti učitelů zvládlo... Tak to už je opravdu na vykopnutí z práce.

P.S. Pěkný pátek třináctého přeji

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Ach ta domluva akka 13. 01. 2012 - 15:15
RE(2x): Ach ta domluva chaostheory 13. 01. 2012 - 19:17
RE: Ach ta domluva aknazuz®pise.cz 16. 01. 2012 - 23:56
RE(2x): Ach ta domluva chaostheory 17. 01. 2012 - 10:05