Sny dnešní noci

17. leden 2012 | 10.31 |

Pokud čekáte popis nějakých "dirty" snů, tak vás asi moc nepotěším .

Konečně mi totiž vypsali termín poslední zkoušky - na příští pondělí. Plus mám jednu fakt hodně těžkou tenhle čtvrtek. Nejdřív jsem si říkala, že na tu pondělní se budu učit až od pátku, ale pak mi došlo, že to je blbost. Tak jsem si řekla, že si ten předmět aspoň přečtu. Hned u prvního řádku jsem ale narazila na problém, a to ten, že je zápisků nějak málo, a že bych si měla přečíst doporučovanou třistrastránkovou knihu, kterou napsal sám vyučující. Do půl jedenácté jsem zvládla přelouskat a přepsat přes osmdesát stran. Pak na mě padla úplně šílená únava (což se mi v jedenáct večer opravdu nestává), a musela jsem si jít lehnout.

Sen - první část

Zdálo se mi o čtvrteční zkoušce. Přišla jsem tam, sedla jsem si do poslední řady. Mezi spolužáky byl např. můj bývalý spolužák z gymplu, nebo Richard Genzer . Potud byl tedy sen ještě v pohodě. Pak učitelka diktovala otázky, a to už mi bylo jasný, že jsem... víte, kde. Ani jednu odpověď jsem nevěděla. A pak na mě vyučující začala mluvit, prostě jako by žádný test neprobíhal. Po nějaké době jsem ji přerušila a řekla, že si ještě něco v písemce musím zkontrolovat. Ale ona že ne, že už uběhla hodina a půl, a že se to musí odevzdat. Takže jsem samozřejmě prolítla.

Probuzení

O půl sedmé mě vzbudil akční soused, který ve svém bytě do něčeho vrtal a následně bouchal kladivem. Myslela jsem, že už neusnu, ale nakonec se podařilo.

Sen - druhá část

...ale možná by bylo lepší, kdybych už neusnula . Sen měl totiž pokračování. Nejdřív jsem byla kdesi na malém městě, pokoj jsem měla vedle Deana a jeho sestry ze seriálu Gilmorova děvčata. Pak byl najednou tělocvik na gymplu, i se stejnou učitelkou, jakou jsme měly. A během pobihování mi docvaklo, že musím na opravný termín té zkoušky. Bylo léto, tak jsem si "logicky" vzala zimní sukni a letní tričko , a šlo se - do Českých Budějovic. Neptejte se, jak to můj mozek napadlo, sama nevím. Ale tam předělávali náměstí, a já se do školy tím pádem nemohla dostat. Tak jsem se ptala všech lidí v okolí, jak to mám udělat, ale nikdo nevěděl. Už jsem byla úplně zoufalá, šla jsem pozdě. Pak se tam objevily nějaké tři ženy, a ty mi pomohly koupit lístek na MHD (přesně si pamatuji, že stál 25,90 Kč), ale když jsem tam házela peníze, tak jsem zjistila, že jich mám málo. Ale ten přístroj byl "zázračný" - mohli jste tam hodit cokoli, a ono to tu věc přehodnotilo na mince . Tak jsem tam hodila klíče od bytu . Pak mi došlo, jakou dělám blbost, a že už je stejně pozdě, tak jsem vzala telefon a volala domů, že na to kašlu.

___

Takže tímto můžu říct, že ne všechny myšlenky Freuda jsou dotažené do konce - např. ta, že sen ukazuje skryté touhy (minulý týden jsem z něho měla zkoušku ). Opravdu nechci vylítnout od zkoušky, a už vůbec nechci házet klíče do automatu na jízdenky.

A dneska se asi budu bát usnout. O učení nemluvě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Sny dnešní noci aknazuz®pise.cz 18. 01. 2012 - 13:47
RE: Sny dnešní noci akka 21. 01. 2012 - 10:14