(Žádné) Novinky

29. únor 2012 | 22.15 |

Jak jsem tak zhruba přelítla vaše blogy a články, které jste vytvořili za posledních pár týdnů, tak koukám, že jakousi apatii nezažívám sama. Nedokážu přesně říct, co to vlastně je - jestli depka, znuděnost, nechuť do čehokoli... Těžko říct. Ale ta apatie to asi vystihuje nejlíp.

I když u mě jde momentálně spíš o internetovou apatii. Možná jsem se poslední dobou moc ponořila do skutečného života, a ten internetový dost zaostává.

Mám ale takové tušení, že víkendová rodinná oslava přinese velkou inspiraci na článek, který bude plný naštvání (slabé slovo), možná i sprostých slov, a zkátka typických rodinných záležitostí. Nebyla jsem doma víc než tři týdny, a musím říct, že mi to vůbec nevadí. A vážně nevím, jak tuhle akci zvládnu.

Zároveň mám hlavu plnou věcí, které se daří a baví mě, a taky pár dobrých nápadů. Jako třeba škola, praxe, brigáda, léto apod.

Takže moje mysl je poslední týdny tak trochu schyzofrenní, a napsat trochu smysluplný článek nezvládá .

P.S. Tak mě teď napadlo - zítra už je březen, tak jestli ono to všechno není moje každoroční psychická nevyrovnanost s jarem. Nejen, že jaro je moje nejneoblíbenější období, ale moje tělo nějak dokáže dopředu vycítit, že už se opravdu blíží.

Aha. To bude ono. "Záhada" vyřešena.

Už aby byl podzim...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: (Žádné) Novinky editt®pise.cz 01. 03. 2012 - 09:17
RE(2x): (Žádné) Novinky chaostheory 01. 03. 2012 - 11:58