No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den

21. březen 2012 | 20.23 |

Tak to vypadá, že jaro už má plné zuby toho, jak ho pořád všude pomlouvám, protože dnešek se vážně povedl.

Ráno jsem se vydala, jako každou středu, na "tělocvik" na doslova druhý konec Prahy (jedna cesta trvá hodinu). Hned v první stanici metra jsem potkala spolužačku, takže jsme pokecaly a cesta utekla rychle. "Tělocvik" byl taky naprosto super - sice jsme se dneska docela slušně všichni zapotili, ale hodně mě to motivovalo, udělala jsem zase něco pro fyzičku, a dokonce mě trenér dvakrát pochválil. Což je vážně něco, protože ten, když řekne něco jako "no... to možná půjde", tak už i to se bere jako že vám to opravdu jde . Cestou zpátky jsem jela s kámoškou, takže taky fajn pokec.

Odpoledne jsem si řekla, že se půjdu někam projít a objevit novou část Prahy. V metru na mě ale padla šílená nakupovací nálada. Ale vážně obrovská, takovou jsem neměla snad roky. Takže místo objevování města jsem šla objevovat oblečení. Strávila jsem víc než tři hodiny jen na Václaváku, a jen za tu chvíli jsem nachodila zhruba 7000 kroků (konečně jsem si po dlouhé době nezapomněla vzít krokoměr), takže pár kalorií jsem snad taky spálila.

Minulé dny jsem viděla, že hodně lidí chodí s taškami z New Yorkeru. Takže tam byla moje první "zastávka". Koupila jsem si tam KONEČNĚ hodinky, které sháním už... no, víc než rok určitě, a letní tričko na ramínka. Potom jsem si koupila botičky v Marks & Spencer, navíc jsem na ně měla díky Ona Dnes 20% slevu, ale ani tak nebyly moc drahé. A poslední úlovek byla halenka/tričko v Promodu, takový ten delší střih, s pásečkem pro podtržení délky.

A dál už jsem radši nešla. Kdybych pokračovala v okolních ulicích, natož snad v obchoďákách, tak bych asi vážně vykoupila půlku obchodů . Měla jsem takový "nakupovací zápal", že jsem před chvílí zjistila, že jsem od půl třetí nejedla, ani nečůrala .

A jsem fakt hooodně ráda, že jsem před pár týdny odolala, a nekoupila jsem si u Bati jedny jarní botky asi za 1400. Dvě trička, hodinky a boty mi na tuhle cenu zdaleka nepřišly.

Aaaaaaaaa, miluju nákupy.

Miluju Prahu!

P.S. Pozitivně na závěr: o těch úmrtích ani sebevraždách v minulém článku jsem si to nevymyslela, opravdu to tak je.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den editt 21. 03. 2012 - 20:34
RE(2x): No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den chaostheory 21. 03. 2012 - 21:43
RE: No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den cukrenka®svetu.cz 21. 03. 2012 - 21:21
RE(2x): No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den chaostheory 21. 03. 2012 - 21:43
RE: No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den orchidejka®pise.cz 22. 03. 2012 - 19:15
RE(2x): No tak dobře... aneb Jak jsem si užila jarní den chaostheory 22. 03. 2012 - 19:49