Zase jeden fajn den

12. duben 2012 | 20.09 |

Blogový mor, jak se zdá, pokračuje. Článků na spřátelených webech přibývá opravdu hodně málo, a tady je to snad ještě horší. Takže dneska trochu pozitivně:

Před dvěma týdny, jako bylo počasí skoro jako v létě, jsem porochodila slušnou část Prahy, a poznala tak zase nová místa. Dalo se ale čekat, že počasí a s ním spojené zdraví to takhle nemůže dlouho vydřžet. Všichni začali chrchlat, kašlat a kýchat, a bohužel jsem se k nim připojila i já. Za posledních pět let nejhorší nachlazení, fuj. Ještě teď pořád smrkám a hlas mám jako vyhulenec.

Dnešek byl ale zase super den. Ve škole, se spolužáky, ve městě... Super. A taky jsem se opět ujistila v tom, že na otázku "jakto, že jsi zas vyhrála?" je jen jedna odpověď - "protože jsem soutěžila, a ty ne". Prostě když něco chcete, musíte pro to něco udělat (a to samozřejmě vůbec nemyslím jen soutěže). A tak příští týden zažiju setkání s módní stylistkou . O vyhrané poukázce o slušné hodnotě na luxusní značku kabelek radši pomlčím .

Měla jsem tu přichystaný jeden úplně dokonalý citát z knihy na podobné téma, ale nechám si ho až na vhodnější dobu, kde lépe vynikne - na článek o škole .

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Zase jeden fajn den cukrenka®svetu.cz 12. 04. 2012 - 20:37
RE(2x): Zase jeden fajn den chaostheory 12. 04. 2012 - 22:02
RE: Zase jeden fajn den editt 13. 04. 2012 - 08:59