Nikdo tam nechodí, ale pořád se to koná. Co je to?

22. květen 2010 | 18.28 |

.... Třídní srazy. Aspoň u nás tohle tedy platí stoprocentně. Proč? Protože se přepískl začátek - ještě něž jsme se rozutekli na vysoké školy, tak už jsme měli tři srazy za sebou. Na první přišli skoro všichni, samozřejmě. Pak to ale rapidně ubývalo. I já už byla mezi chybějícími. Za ty dva roky, co jsme ze střední pryč, bylo srazů neskutečné množství. Loni se pořádaly téměř každý měsíc, letos tak jednou za dva až tři měsíce. Zdá se vám to přehnané? Mně tedy ano, a jak.

Kdybychom byli nějaká velká parta, tak neřeknu. Ale celá třída byla rozskupinkovaná a skupiny spolu nevzájem prakticky nekomunikovaly. Ale pár lidí si asi tohle neuvědomovalo, a tak vesele pořádalo setkání dál. Bezúspěšně. Vlastně ani nevím, kdo na ně chodil a chodí. Když někoho potkám, tak mi všichni říkají, že na srazy nechodí.

Právě jsem na facebooku zjistila, že další byl dnes odpoledne. Z šedesáti lidí jich potvrdilo účast 9 (!!!), ale prý nedošli ani všichni z těch potvrzených. Takže se účastnilo cca 6-7 exspolužáků.

Tady je vidět, že se nic nemá přehánět. Protože pak už to lidé ani neregistrují, nebo si jen naštvaně říkají "sakra, už s tím zase prudí??!!" a přijde tak desetina lidí. Já mezi těmi příchozími rozhodně nejsem. Kdyby se to pořádalo jednou za rok, tak bych zašla ráda. Ale takhle..? Navíc když tam chodí jen ti stejní lidé, se kterýma si prakticky nemám co říct, a navíc oni byli jako jediní na všech těch setkáních přetím, a já bych tam přišla jako černá ovce..? Díky, ale nechci.

Njn, naše třída vždycky musela mít něco extra :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nikdo tam nechodí, ale pořád se to koná. Co je to? lucik®pise.cz 24. 05. 2010 - 13:26