Kolem a kolem

5. srpen 2012 | 12.26 |

1. Praxe

Příští týden, tedy o zítřka, budu mít tu praxi, o které jsem se asi před dvěma měsíci zmiňovala. Je to teda vážně bomba, s termínem mi maximálně vyšli vstříc. Akorát PR manažerka, se kterou jsem byla celou dobu v kontaktu, má zrovna příští týden dovolenou. A napsala mi, že se o mě ten týden bude starat šéfproducent zpravodajství a dala mi na něj telefon. Chápete to?! Šéfproducent zpravodajství. By mě ani ve snu nenapadlo, že tak velká společnost jako je tahle, bude dávat mladý blbý praktikanty k někomu, kdo se v téhle oblasti vyzná. Jméno psát nebudu, ale znala jsem ho i já, člověk, který prakticky televizi apod. nesleduje.

No, to pro zatím stačí, víc napíšu, až budu mít něco za sebou .

2. Práce

Taky super, taky mi vyšli vstříc časově kvůli praxi. Baví mě to tam snad čím dál tím víc. Člověk už za ty dva měsíce, nebo vlastně ještě víc (sakra, to to tak letí???!!!) už ty lidi zná. Občas je tam dost sranda a kromě občasných pošuků tam chodí i ukecaní hezcí chlapi . Šéfová se mě už ptala, jak to mám v září a jak to bude potom se školou, a říkala, že se nám prý určitě přizpůsobí. No, úplně 100% bych na to nespoléhala, dost se to tam střídá, ale stejně, je vidět, že asi úplně neschopná nejsem.

3. Francouz

... aneb pokračování zaheslovaných článků. Chlapi na vaších webovkách mají různé přezdívky, já už jsem si zvykla s Akkou o něm mluvit jako o Francouzovi (i když jím je jen částečně), tak to tak nechám i tady. Co se týče těch testů, tak to je v pohodě. Trvá akorát na tom, aby mu nevěřila, že mi říká, že on je O.K., a že chce, abych ty výsledky vážně viděla . A co se týče ostatního... jsem zabouchnutá, no . Nechtěla jsem, nechala jsem to zajít moc daleko, a myslím, že jestli to chci ještě změnit, tak musím hned, nebo bude pozdě. Ale problém je ten, že nevím, jestli to měnit chci... Já vím, já vím, jsem psychouš . Ale líbí se mi na tom právě i takové ty výkyvy, že navzájem nevíme, co ten druhý vlastně chce, není to nikdy nuda.

Takže asi tak, více kdyžtak v nějakém dalším zaheslovaném článku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře