Tak zas po dvou měsících...

2. prosinec 2012 | 13.41 |

Je šílený, jak ten čas poslední dobou letí. A na blog se ho nedostává už skoro vůbec. Tak to zase po dlouhé době chci trochu napravit.

Co je za tu dobu nového...

Nastoupila jsem do dalšího ročníku, a od té doby snad není den, kdy by mě ze školy něco nenaštvalo. Celý náš ročník je už vyřízený, všichni jsme znechucení. Pořád se přidávají nějaké komplikace nebo nesmysly, které všechno akorát zhoršují. No, aspoň nebudu mít špatné svědomí z toho, že chci prodlužovat, protože dokončit náš obor v řádném termínu prostě není možné, i kdy jste se na hlavu stavěli.

V práci jsem v říjnu skončila, nestíhala jsem to právě kvůli škole. Nicméně mi nabídli, že kdyby se to třeba příští semestr zlepšilo, tak že se klidně můžu vrátit. Což je úplně super. Nicméně bych si radši představovala ještě trochu jinou práci.

A to mě posouvá k další významné věci minulých dvou měsíců, totiž přípravu na certifikát z angličtiny - na CAE. Dva měsíce jsem chodila dvakrát týdně na intenzivní přípravný kurz, minulou sobotu jsem měla ústní část a ve středu mám písemnou (trvá 6,5 hodin - co víc si přát). Tak na mě prosím myslete, protože jestli to dám, tak to bude s opravdu hoooodně odřenýma ušima. Ale co, už je to zaplacené, tak si to aspoň vyzkouším pro příště, no... Ale kdyby to vyšlo, tak bych právě ráda zkusila nějakou práci víc propojenou s angličtinou. No uvidíme. Výsledky budou až na konci ledna.

Co se týče Vánoc, tak jsem během pátka a soboty, co jsem strávila doma, napekla čtyři druhy cukroví a zabalila všechny dárky, které jsem dokoupila minulý týden. Takže Vánoce jsou pro mě uzavřená kapitola .

S Francouzem to bude za pár dní pět měsíců, co jsme spolu (teda jestli se do té doby nerozejdem ). Kdo by to byl na začátku řekl...

Víc mě k tomuto "shrunutí" v tuhle chvíli nenapadá, akorát to, že si dávám předsevzetí. Ne novoroční, to ne. Prostě jen tak. A to psát sem častěji .

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Tak zas po dvou měsících... tlapka®pise.cz 02. 12. 2012 - 19:43
RE(2x): Tak zas po dvou měsících... chaostheory 03. 12. 2012 - 14:42
RE: Tak zas po dvou měsících... orchidejka®pise.cz 04. 12. 2012 - 22:30
RE(2x): Tak zas po dvou měsících... chaostheory 06. 12. 2012 - 13:25