Letní Francie

28. prosinec 2012 | 19.48 |

Včera jsem si prohlížela fotky ze "srpnové Francie s Francouzem" a uvědomila jsem si, že jsem sem o tom prakticky nic nenapsala, tak to teď maličko napravím - aspoň se naladíme trošku do letní nálady, že jo...

Nejdřív několik poznatků o mně na těch fotkách - 1) vypadám tam fakt šťastně a vesele (což není zas takové překvapení), 2) jsem tam hubenější než teď (asi jsem to sem nepsala, ale od června jsem přibrala pět kg ; no, teď už jsem s tím něco trošku udělala, takže už jen dvě až tři), 3) už nemám tolik akné (konečně ). A teď už konec blbostí. (Mimochodem, fotky jsou nejsou nic extra, dávám je sem jen jako ilustraci :) Nejsou nijak upravené a samozřejmě všechny jsou "made by us".)

DSC_0049Tohle je v oblasti Arcachon, kde se nacházejí takovéhle super duny. Neměla jsem o něčem takovém ani tušení, ale je to prý dost slavné. Nejúžasnější byl ten výhled (z jedné strany vidíte prostě jen les hloboko pod vámi a nic jiného) a potom hlavně BĚH po dunách dolů .

DSC_0119

Saint Emilion - městečko, kolem kterého se nachází spousta vinic. Jednu z nich jsme navštívili.

Řekla bych, že tohle byl asi nejpovedenější den. No, možná to udělalo i to, že jsme za ten den zkusili pět druhů vín... .

DSC_0363  DSC_0462

DSC_0594

DSC_0504Jeden den jsme vyrazili do Španělska do San Sebastianu. To byl ten výlet, o kterém jsem psala, že jsme v tomhle městě chtěli původně přespat, ale nakonec jsme se v jednu v noci rozhodli jet zpátky "domů" - tříhodinovou cestu. (Fotka vpravo je moje oblíbená.)

A u městečka Saint Jean de Luz se nachází tohle... BohDSC_0826užel nevím, jak přesně se to jmenuje, ale

myslím, že fotky mluví samy za sebe

Jinak celý týden byl ve znamení tří věcí - cestování, jídlo a víno . Než jsme odletěli, tak jsem z celého

DSC_0771

toho nápadu měla pár dní předem pořádné bobky - nebyla jsem zvyklá s nikým trávit 24 hodin denně, navíc jet s nekým, koho znám necelé dva měsíce někam, kde jsem v životě nebyla... Ale pak jsem si řekla, že odjet může kdyžtak kdykoli, že jo... Nakonec jsme spolu vážně strávili těch 1440 minut denně (24 krát 60) a všechno bylo prostě dokonalý. Hned bych někam vyrazila zas...

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Letní Francie orchidejka®pise.cz 29. 12. 2012 - 09:24
RE(2x): Letní Francie chaostheory 29. 12. 2012 - 10:29
RE: Letní Francie mixx®pise.cz 29. 12. 2012 - 11:41