Žiju

2. květen 2013 | 22.55 |

Jojo, co si budeme povídat... Je to ostuda. Poslední zveřejněný článek byl v březnu...

Školu tu teď nějak řešit nehodlám... Bordel je tam o něco málo menší než minulý semestr, ale stejně... Jediná věc, která mě drží nad vodou, nebo lépe řečeno nad tím, abych s ní nepraštila úplně, je to, že za měsíc a půl bych teoreticky měla mít kromě diplomky všechny předměty včetně státnic za sebou. 

Konečně jsem začala zase chodit na španělštinu. Spíš než o španělštinu jde ale o takový debatní kroužek . Sešli jsme se tam hodně dobrá parta a půlku času trávíme tlemením se, vyprovázením se na MHD a minulý týden jsme dokonce po hodině byli na pivu.

Pokud je jen trochu hezky, trávím čas učením se a opalováním se na dece v pražských parcích. Jojo, úplně se mi vybavuje, jak jsem před pár lety závistivě v USA říkala, že mít u nás takové parky, jako jsou tam (ve městěch), tak bych v nich byla nalezlá pořád. A Praha mi to (narozdíl od mého rodného města) umožňuje, takže jsem víc než spokojená.

Díky své nejlepší nejmilovanější přítelkyni nejspíš strávím červenec na brigádě v Praze. Teda pokud mi v červnu nelupne v bedně, a nebudu potřebovat na pár měsíců vypadnout... Uvidíme. To mě odkazuje k další události, a to k přijímačkám. Další plány budu vymýšlet až na základě toho, jestli se někam dostanu nebo ne. Dřív to nemá cenu vymýšlet.

Teda až na jednu věc. Dneska jsem se dozvěděla, že srpnu ze mě bude poprvé svědkyně na svatbě kamarádky. Už se úplně vidím, jak si vybírám šatičky .

A samozřejmě poslední téma, které nelze nezmínit, je Francouz. Ano, jsme pořád spolu (úplně vidím váš udivený výraz) a ano, je to čím dál tím lepší. Víc asi netřeba dodávat...

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Žiju cukrenka®svetu.cz 08. 05. 2013 - 19:35
RE(2x): Žiju chaostheory 09. 05. 2013 - 13:25