Plastic People aneb Návštěva chirurgie

22. září 2010 | 18.28 |

Jednou za čas chodím kvůli jizvě na chirurgii. Přesně řečeno k plastickému chirurgovi. Chodí tam sice hodně "klasických" pacientů jako jsem já (= kteří tam nechodí kvůli plastikám jako takovým), ale občas tam narazím i na komplet předělané lidi. Většinou je to ale tak jeden dva lidé.

Dneska jsem ale v čekárně seděla rovnou s pěti zastánci plastik. Lépe řečeno zastánkyněmi. Jen pro pořádek  - v zásadě nemám nic proti plastickým operacím. Pokud má někdo obrovský nos, obrovskou druhou bradu, znatelné vrásky ve dvaceti, žádná prsa atd. (a hodně mu/jí to vadí), nebo pokud potřebuje plastiku ze zdravotních důvodů, kvůli následkům nehody apod., tak samozřejmě ano.

Ale to, co jsem se dozvěděla za půl hodinu v čekárně s těmi pěti dámami... Pro představu - třem bylo kolem 50ti, jedné okolo 70ti, a dalším dvou kolem 30ti (!). A jedna přes druhou debatovaly nad tím, jaké operace už prodělali, na jakou se chystají teď, a jakou chtějí podstoupit časem. Takže jsem se obohatila znalostmi o cenách jednotlivých zákroků, jak dlouho operace trvají atd atd. Nejvíc mě zaujaly dvě věci - když ta třicetiletá slečna/paní řekla, že jde na operaci víček, protože už to vypadá opravdu, ale opravdu hnusně (ehm...) a když 50tiletá vyrukovala s názorem, že "když už tu budu muset ležet, tak si toho nechám předělat co nejvíc".  

No, za tu půl hoďku jsem byla na mrtvici. Jako neříkám, že já si nikdy nic takového udělat nenechám. Nikdy neříkej nikdy, že... A třeba pokud budu ve 40ti vypadat na 60, tak něco takového taky podstoupím. Ale pevně doufám, že ne. Já jsem člověk, který, když si má vzít jednou za půl roku paralen, tak je z toho na nervy :D Natož do sebe takhle zbytečně nechat řezat. Co třeba ale chápu, je botox. Jasně, je to jed jak blázen, ale jedů do sebe denně dostáváme tolik, že tohle už snad člověka ani nevytrhne. Něco na podobné bázi mi píchají i do té zmíněné jizvy. Taže botox beru. Například už teď si jsem skoro jistá, že za pár let ho nejspíš podstoupím i já. Ale plastika jako taková...? Ne, díky.

Co vy, jaký máte názor na takovéto plastiky? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Plastic People aneb Návštěva chirurgie opaline®pise.cz 22. 09. 2010 - 21:31
RE(2x): Plastic People aneb Návštěva chirurgie chaostheory 23. 09. 2010 - 10:29
RE: Plastic People aneb Návštěva chirurgie mix®pise.cz 24. 09. 2010 - 15:13