Změny

29. říjen 2013 | 10.52 |

Jen za (přesně) poslední měsíc nastalo nějak hodně změn. A tím se mi akorát potvrdilo, že je mám, narozdíl od většiny lidí, ráda . Udržuje to člověka ve střehu a nepřemýšlí o blbostech.

Největší změnou je bydlení. I když to vlastně teprve nastane. Stěhujeme se totiž s Francouzem do společného. Ne, že bychom spolu nebydleli prakticky hned od začátku , ale přece jen tohle bude skutečné společné bydlení. Najednou si připadám nějak moc dospělá... Byteček jsme si oba zamilovali na první pohled. O víkendu jsme stěhovali první věci a hlavně uklízeli, a večer se nám odtamtud vůbec nechtělo odcházet. Je to zkrátka takový prototyp "přátelského, sympatického" bytu.

Každý z nás měl dva požadavky - on chtěl, aby to bylo v jedné konkrétní oblasti a aby to nebyla stará budova, já chtěla balkon a troubu :D - a všechny čtyři tenhle byt splňuje. Bylo to typické "do třetice všeho dobrého" - první byt, který jsme navštívili, byl moc drahý, druhý děsně tmavý a bez atmosféry (a bez balkónu - mého nejdůležitejšího požadavku), a třetí byl "ten náš".

Další velkou změnou je škola. Plánovala jsem dva roky, že až se budou chýlit moje magisterská studia ke konci, tak začnu KONEČNĚ studovat obor, který chci studovat už 5 let, ale nikdy jsem se k tomu prostě nedostala. A když ne teď, tak kdy jindy - zkrátka je to taková poslední šance. Brali 15% lidí, dvoukolové přijímačky, šílený stres, protože jsem se ještě do toho učila na státnice na Mgr. No... vyšlo to :) Takže kromě úúúplně poslední věci na svém Mgr. studiu - psaní diplomky - jsem ještě začala tenhle úplně šílený obor, kde si člověk ani na chvíli nevydechne. Ale chtěla jsem to (a to opravdu hodně), tak to mám 

A teď trochu něco na odlehčení. Už doslova roky jsem nebyla na žádném koncertě. Teď jsem ale byla s rodiči na Nohavicovi v O2 Aréně (a byl to opravdu zážitek - na jeho koncertě jsem byla už alespoň popáté, ale tohle byla úplně jiná atmosféra). A jak jsem tam tak seděla, tak jsem si uvědomila jednu věc - že prostě MUSÍM jít příští týden na Bruna Marse. Lístky se prodávaly od března, říkala jsem to od začátku, že na něj chci jít, ale nějak jsme do podcenili (lépe řečeno Francouz to podcenil - to tak ještě na něj někdy dám). A když jsem se na net podívala asi před dvěma měsíci, byly volné jen úúúúplně nejvyšší řady - v těch jsem byla jednou, a v životě bych do toho znova nešla. Prostě hnus.

Ale po příchodě z toho koncertu jsem věděla, že je mi to už jedno, že tam prostě jít musím, jinak toho budu zase roky litovat, jako doteď lituju toho, že jsem nešla na Coldplay. Zázrakem se objevila jedna o něco lepší řada, než jedna z těch úplně nejvyšších. Pořád opravdu hodně nic moc, ale lepší než nic. Takže za týden vzhůru na Bruna :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Změny mixx®pise.cz 02. 11. 2013 - 19:05
RE(2x): Změny chaostheory 07. 11. 2013 - 13:40
RE(3x): Změny mixx®pise.cz 10. 11. 2013 - 15:58
RE(4x): Změny chaostheory 11. 11. 2013 - 21:31