Bruno v Praze

7. listopad 2013 | 13.43 |

Ano ano, lísky na Bruna Marse jsem nakonec koupila a šlo se. Čekala jsem, že to bude fajn. Ale že to bude až taková bomba, to opravdu ne.

Začněme ale negativně - stinnou stránkou byl totiž začátek. Lidi byli dost nervózní a několikrát se ozvalo hlasité bučení. Ovšem nebučeli na Bruna, ale na fakt, že se poprvé na podiu objevil až po osmdesáti (!) minutách od začátku koncertu. Chápu, že takovéto zdržování, očekávání a předskokani k takovému koncertu patří. Ale tohle bylo trochu moc i na mě – 45 minut "předskokanního" vystoupení by ještě šlo, ale dalších 35 minut upravování scény už bylo horších. Kdyby aspoň někdo něco kváknul. Ale nikdo nic. Takže si myslím, že si organizátoři přece jen to bučení trochu zasloužili.

Nicméně po prvních pár tónech jsem na všechno tohle zapomněla a říkala jsem si, že kvůli TOMUHLE bych čekala klidně další hodinu. Od první do poslední písničky jsem se vrtěla na židli, podupávala si a hlavně vyřvávala hlasivky – ať už při zpívání nebo při jásotu. A věřte mi, že já nikdy nikdy nikdy nebyla typ člověka, který by někde ječel nadšením  . Ale tohle byla prostě bomba.

Zpěvák si vyhrál s každou písničkou a s každým tónem, je prostě vidět, jak ho to bavilo, jak si sám užíval, a hlavně že má prostě a jednoduše ohromný talent. Na zpěv, tanec, hru na hudební nástroje. K tomu skupinka tmavších hudebníku kolem něho, sexy tanečky, a máte představu atmosféry v O2 Aréně – opět použiji slovo, které bych jinak nikdy nepoužila, a vlastně ho dost nesnáším. Ale ten koncert byl prostě orgasmický Nebyla tam vteřinka klidu. Fanoušci prostě POŘÁD ječeli a pískali a prostě z Bruna všichni byli úplně vyplesknutí. Dokáže si lidi tak získat, že jsem úplně koukala, a dost často jsem se zkrátka musela smát, protože kolikrát to bylo už moc.

Prostě dokonalý večer. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem nakonec šla. Hned bych vyrazila znovu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Bruno v Praze mixx®pise.cz 10. 11. 2013 - 15:57