Negativně předvánočně

8. prosinec 2013 | 17.31 |

Nejsem ten člověk, který by si na Vánoce stěžoval, stresoval se jimi a těšil se na 27.12., kdy je po všech hlavních svátcích. Naopak, předvánoční atmosféru si celkem užívám a hlavně miluju pečení cukroví. Vždycky jsem si ale říkala, že Vánoce jsou spíš smutnější svátky - protože když někdo chce s někým být a užívat si čas, tak s těmi lidmi je i jindy, ne jen přes Vánoce. Ale pokud Vám někdo hodně chybí, tak to poslední, co chcete dělat, je slavit smutný Štědrý večer.

A to, co se děje letos, je dost maso. Začalo to už před dvěma měsíci, kdy strejda byl postupně na několika operacích, přidávaly se další a další věci, vždycky ho pustili domů, a po pár dnech musel zas zpátky. Když byl ještě tam, tak do toho babička dostala mrtvici - pořád je v bezvědomí na jipce, a vůbec to nevypadá dobře. Dneska bráchovi Francouze řekli, že má rakovinu.

K tomu jsem od několika lidí slyšela, že jsou někomu na pohřeb.

Já už prostě nevím... Už se prostě jen děsím, co přijde dalšího. Jestli přijde něco "do třetice" v rámci mojí rodiny. Když doma zvoní telefon, všichni jsme ticho, a čekáme, jestli nevolají z nemocnice kvůli babičce... A člověk se bojí dělat prakticky cokoli, protože ví, že rodina by v tuhle chvíli už o moc víc neunesla...

No prostě "krásná předvánoční atmosféra".

Doufám, že Vám se daří o dost líp .

A až budete stresovat s vánočním úklidem a s tím, že máte jen 5 druhů cukroví, tak prostě všeho nechte, zastavte se, a užívejte si toho, co (a především koho) zrovna v ten okamžik kolem sebe máte .

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Negativně předvánočně imperatrice®pise.cz 08. 12. 2013 - 21:49
RE(2x): Negativně předvánočně chaostheory 08. 12. 2013 - 22:07