Drama, animák, sci-fi

20. červen 2014 | 18.46 |

Tentokrát jsem neměla náladu na žádný konkrétní žánr, takže jsem zkoukla od každého něco:

Nouzový východ (Revolutionary Road) 4,5/5

O čem to je: Manželský pár (Kate Winslet a Leonardo DiCaprio - víc netřeba říkat) žijí všedním nudným životem a chtějí to změnit. Jenže věci se stávají a nakonec vše dopadne úplně jinak...

Můj názor: Uffff, tak to byla jízda. Drama v každé vteřině, herecké výkony prostě úžasné.

Ideální pro: Pokud chcete pořádné a stresující psycho. Po zkouknutí budete mít chuť všechno zabalit.

Jak vycvičit draka 2 (How to Train Your Dragon 2) 3/5

O čem to je: Království, které žije s draky v míru, se dostane do nebezpečí kvůli zlému muži, který je loví.

Můj názor: Přiznám se, že jednička se mi vůbec nelíbila, takže tohle pro mě byl posun k lepšímu. Nicméně na můj vkus až moc depresivních scén (na to, že jde o animák pro děti).

Ideální pro: Oddech, podívání se na hezkou animaci.

Věc (The Thing) 2/5

O čem to je: Na výzkumné stanici v Antarktidě se objeví zvláštní mimozemský "vir", který se projevuje tím, že se dokáže adaptovat na kterékoli zvíře nebo člověka. Nastává snaha zjistit, kdo je zasažen a kdo ne, a jak virus zastavit.

Můj názor: Takové nenáročné sci-fi. Nic, co by mě ovlivnilo na dlouhé roky, ale ani nic vyloženě nudného. Plus je atmosféra, minus na můj vkus až moc slizu a ohně.

Ideální pro: Ty, co mají rádi klasiky z 80.let.

Hledám přítele pro konec světa (Seeking a Friend for the End of the World) 1/5

O čem to je: Za pár týdnů na Zem spadne asteroid a je jisté, že všichni zemřou. Film je hlavně o tom, jak se s tím vypořádávají dva lidé (Keira Knightley a Steve Carell), kteří se právě potkali.

Můj názor: Depka, depka, depka. A k tomu děsně otravná (tedy v tomto případě) Keira Knightley. Jestli po Revolutionary Road máte chuť všechno zabalit, tak po tomhle byste si nejraději rovnou prostřelili hlavu.

Ideální pro: Pořádnou depku. Pokud chcete zlepšit náladu, tak to rozhodně není dobrá volba. (Nenechte se zmást tím, že jedním ze žánrů filmu je uváděna i "komedie".)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře