Šestá řada

22. únor 2010 | 21.37 |

ŠESTÁ SÉRIE

Nej díly: 7,16,20,22

1 - ... a Luk řekne ano. Paris zjišťuje, že se Rory přestěhovala a nevěří jí, že nechce do školy. Potom to všechno dává za vinu Loganovi. Rory má soud a ten jí uloží jako trest 300 hodin veřejných prací, i když jí právník přesvědčoval o tom, že jich bude v nejhorším případě tak 20.

601   601   601

2 - Rory si začne uvědomovat, že u prarodičů platí trochu moc přísná pravidla. Začíná si odpracovávat trest a Emily jí zařídí práci u DAR. Luke s Lor se rozhodnou, že budou bydlet u Lor v domě a začnou ho předělávat. Lor si taky koupí psa a pojmenuje ho Paul Anka.

602   602   602

3 - Začíná nový školní rok, ale pro Rory ne. Paris je na ní naštvaná, protože prý není nikdo na světě kromě Rory, kdo by jí rozuměl a hlavně kdo by jí popostrkoval dál. Lor jí tedy řekne, že když bude chtít, můžou se spolu scházet ony dvě. Paris to ale vezme až moc do detailu, chodí za Lor každou chvíli do hotelu a všichni ji tam nesnáší. Rory se ale začíná líbit práce DAR.

603   603   603

4 - Suki se rozhodne pokřtít své obě děti a jako kmotry vybere Lor a Rory - má v plánu je tak konečně usmířit. To se ale nepovede.

604   604604

5 - Rory organizuje jeden důležitý večírek DAR a je to obrovský úspěch. Na party ale Richard zjišťuje, že všechno, co jim Lor řekla (o Loganově rodině, o tom jak ponížili Rory a co jí řekl Loganův táta), je pravda a začne si uvědomovat, že odchod Rory z Yaleu asi byla chyba.

605   605   605

6 - Když jde Logan k Rory do domku u bazénu, odchytne ho Richard s Emily a začnou si s ním vykládat o jejich společných plánech do budoucna. Richard jde za Lor a žádá ji, aby vymysleli plán na návrat Rory do školy, ale Lor odmítne - ona plán měla, to on ho zničil. Teď musí počkat, až na to Rory přijde sama.

606   606   606

7 - Rory má 21. narozeniny a ona i Lor jsou hodně smutné, protože odjakživa si na ten den plánovaly velké akce. Emily s Richardem několikrát vidí, jak se Rory líbí s Loganem a napadne je, že už je možná dost stará na to, aby spolu spali. Rozhodnou se pozvat reverenda, aby jí promluvil do duše a aby s tím ještě počkala. Když ale zjistí, že tohle už má Rory dávno za sebou, naštvou se a vystěhují ji z domu u bazénu do domu hlavního, aby ji měli pořád pod kontrolou. Emily uspořádá pro Rory večírek, přijde i Lor a trochu se spolu začnou po spoustě měsíců bavit.

607   607   607

8 - Rory už se u prarodičů cítí jak ve vězení, neustále ji hlídají, vidí každý její pohyb atd. Logan se poslední dobou hodně opíjí a je nervózní, protože tenhle rok musí dostudovat a začít přebírat otcovu firmu, kterou nesnáší. Jednou se u Rory objeví Jess a dá jí knihu, kterou sám napsal. Rory je totálně zaskočená, ale ona i Jess vědí, že jen ona věděla, že to dokáže. Chtějí si spolu zajít do restaurace, ale přijde do toho Logan a jdou tedy všichni tři. Logan se ale chová hrozně, pohádá se s Rory i s Jessem. Jess potom trochu vynadá i Rory - nechápe, co se to s ní stalo, tohle absolutně vůbec není ona, ona přece miluje školu a bydlení u prarodičů je úplný nesmysl. Rory si to díky němu uvědomí taky, k Emily se nevrátí a přespí u Lane.

608   608   608

9 - Lor se pohádá s Lukem kvůli Chrisovi, Luke jí vyčítá, že by si měli říkat naprosto všechno, ale ona že to tak nedělá. Potom k Lukeovi přijde nějaká holka, která říká, že testuje, kdo je její biologický otec. Vezme si jeho vlas a Luke potom zjistí, že jejím otcem je právě on. Ale nic Lor neřekne. Mezitím se Rory stěhuje od prarodičů a pár dní zůstane u Lane. Žádá o práci v té samé redakci jako pracovala dřív, protože teď je tam lepší šéf. Tak dlouho ho navštěvuje, až místo dostane. Nakonec vidíme, jak se vrací po několika měsících domů.

609   609   609

10 - Rory se vítá se všemi ve městě a poznává Paula Anku. Ozve se i Chris - prý zdědil hodně peněz a chce něco drahého dát Rory. Ta se rozhodne, aby jí platil Yale a nemusela tak být závislá na prarodičích, se kterýma se nebaví. Lane s kapelou mají super příležitost - budou mít vystoupení, na které se chystá i nahrávací firma. Všechno ale zkazí Zach, který na Lane žárlí a dokonce se rozejdou.

610   610   610

11 - Lor a Rory opožděně udělaly přesně to, co vždycky plánovali na Roryiny21. narozky. Po návratu se Rory musí vrátit do školy, ale protože na kolejích není místo, tak se přistěhuje k Paris a Doylovi, kteří bydlí v dost hrozné čtvrti. Přijde za ní Logan a chce se usmířit, dokonce jí řekne, že ji miluje. Rory je z toho dost rozrušená a navíc musí ke školnímu psychiatrovi (to musí každý, kdo Yale přerušil), kde se psychicky zhroutí, takže ho bude muset navštěvovat dál. Lor konečně vybere datum, místo i šaty na svatbu; ale Luke se mezitím sbližuje s April a po letech mluví i s její mamkou. Lor o ničem neví.

611   611   611

12 - Paris začíná lézt šéfredaktorství na mozek a v navinách zavedla přísná pravidla. Logan se stále snaží získat Rory zpět a dokonce kvůli tomu jde za Lor, aby mu pomohla. Rory nakonec neodolá a vrátí se k němu. Lor se dozvídá o April Luke se rozhodne, že by svatbu raději trochu odložil. Zach začíná hodně žárlit na Lane, i když spolu už nechodí.

612   612   612

13 - Paris se už skoro zbláznila, o všech si myslí, že neumí psát a oni jako protest taky naschvál nic nenapíšou - bude to totiž poprvé v historii, když Yale Daily News nevyjdou. Když to vidí Rory, tak vše zorganizuje a díky vlivu Logana se jí podaří noviny vydat. Lor se rozhodne, že Rory udobří s prarodiči, jdou tedy na jejich večeři. Celý večer se hádají (vlastně každý s každým), ale nakonec si to všechno vyříkají a pročistí se vzduch.

613    613   613

14 - Redaktoři v novinách vyhodí Paris ana její místo dosadí Rory. Když se to Paris dozví, tak vyhází všechny její věci z bytu na chodbu. Rory nemá kam jít a když jí nabídne Logan, aby u něho bydlela, tak souhlasí.

614   614   614

15 - Rory jede s Loganem do jednoho z domů jeho rodiny na Vineyard. A protože je zrovna Valentýn, tak pozvou i Lor s Lukem. Luke ale Logana nemá rád, pořád ho ponižuje, na něco ji stěžuje atd. Lor už je na něho pěkně naštvaná a pohádá se s ním. Luke navíc nedrží Valentýna, ale když vidí, že Logan Rory něco koupil, tak přijde jeho "dárek” a dá ho Lor. Ta si ale i tak začíná uvědomovat, že jejich vztah už není takový, jaký by si představovala. Do domu jednou vtrhne Loganův táta a vynadá mu, že měl být dávno v Londýně a navíc mu oznámí, že hned po promoci tam pojede na celý rok...

615   615   615

16 - Zach jde za klukama z kapely, omluví se jim a rozhodnout se dát se zase dohromady. Jde i za Lane a požádá jí o ruku. A Lane souhlasí. Rory zjistí, že ji Logan podváděl po té jejich hádce s Jessem a rozejde se s ním. Udobří se s Paris a nastěhuje se k ní. Ta se zase rozešla s Doylem. Lor hlídá G.G. a zjistí, že je pěkně rozmazlená.

616   616   616

17 -  ...večer ale za nimi přijde jak Logan, tak Doyle a oba se chtějí usmířit. Doyle se stěhuje zpátky s Paris a Rory k Loganovi, i když mu ještě neodpustila. Lane se zase stěhuje s klukama do jejich starého domu. Zach jde za mamkou Lane a požádá jí o její ruku, ale ta prý bude souhlasit jenom pokus bude schopný napsat nějaký hit. Rory jde do obchodu, který vlastní Anna (mamka April), ale Lor jí za to pěkně vynadá.

617   617   617

18 -  Luke jede s Apriliinou školou na zájezd docela se spolu sbližují. Lor zjistí, že její rodiče obcházejí realitky po Stars Hollow a hledají nějaký dům, snaží se tedy městu udělat co nejhorší reklamu, aby se tam nenastěhovali. Rory dostává pozvánku od Jesse na výstavu - a protože se s Loganem pořád moc nebaví a navíc on je zrovna na jedné dost nebezpečné akci s Brigádou života a smrti, tak za ním jede. Políbí se, ale potom si Rory uvědomí, že Loganovi přece neudělá to, co udělal Logan jí :(  (Být scénáristy, tak do toho jdu, byla by to dost dobrá zápletka)

618   618   618

19 - Koná se svatba Lane a Zacha a vidíme, že vztah mezi Lane a její mamkou je už spíš kamarádský. Na svatbu se je ale zakázáno přijít bez partnera a Luke je pořád mimo město, tak se Lor rozhodne jít s Michelem, ale ten jde nakonec místo toho na koncert Celine Dion, tak jde Lor s Chrisem. Lor se ale na hostině opije, jde na podium a udělá scénu s tím, že ona se nevdá nikdy... Potom se Rory dozvídá, že měl Logan nehodu a je v nemocnici v NY, tak jede za ním.

619   619   619

20 - Zjistí, že podstoupil operaci plic, má hodně zlomených kostí a měl namále. Uvědomí si, jak moc ho vlastně miluje a že ho málem ztratila. Luke pořádá pro April narozeninový večírek a stále odmítá ji seznámit s Lor. Party je ale jedna velká nuda a tak poprosí Lor a pomoc. Ta si s April dobře rozumí a doufá, že už se spolu budou moci stýkat, ale Luke a Anna to zatrhnou.

620   620   620

21 - (Btw v tomhle díle je jedna úplně super scéna s Michelem - jak tam poskakuje kvůli kalorickému mléku; jestli ji někdo máte, dejte prosím prosím vědět ;) )     Logan odchází z nemocnice a Rory se o něho pořád doma stará. Liz zjišťuje, že je těhotná. Lor oznámí Emily pravdu - že se vdávat nebude. Tím to dojde i jí samotné, je z toho smutná a jde spát k Suki.

621   621   621

22 -  Logan má promoci a Rory pro něho naplánuje večírek na rozloučenou. Druhý den odjíždí na rok do Londýna :( Lor už má plné zuby oddalování svatby, tak jde za Lukem a řekne mu, aby se vzali hned. Pokud ne, tak jejich vztah nemá cenu. Luke ale řekne, že ne, tak se s ním Lor rozejde, jede za Chrisem a vyspí se spolu...

622   622   622

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře