Lednové novinky

19. leden 2015 | 09.06 |

1. Jestli vás otravují upozornění na to, že bude Valentýn (i když letos mi to přijde hooodně slabé), tak vězte, že já už ho mám za sebou. Čtrnáctého ledna jsem našla v kuchyni valentýnský vzkaz od Francouze, a i když si hned uvědomil, že to spletl, už bylo pozdě. A když jsem plánovala, jak si z něho budu večer dělat srandu, zkazil mi to tím, že přinesl i kytku. Když už falešný Valentýn, tak už se vším všudy, že jo.

2. Vypadla mi zubní plomba. Stalo se mi to poprvé v životě. A vzhledem k tomu, že vážně vážně vážně nesnáším zubaře, tak si dovedete představit, jakou mi to udělalo radost. Na prohlídky chodím jednou za pár let, a než mě za to ukamenujete, tak věřte, že zdravotně je to úplně jedno. V pubertě jsem byla donucena chodit tam tak jednou ročně, a stará slepá zubařka s klepajícíma se rukama mi vyvrtala několik zdravých zubů. Tím jsem na tuto péči absolutně zanevřela, po pěti letech bez prohlídky jsem si našla nového zubaře - a prohlídka v pohodě, žádný kaz, nic. Tak jsem tam šla za další dva roky zas, a bylo to to samé, žádný problém, za dvě minuty jsem byla venku. Teď to jsou zase dva roky a pár měsíců, tak to tak akorát vychází.

Akorát jsem si, já naivka, myslela, že vypadlá plomba je nějaký "big deal", a že mě hned vezmou. Omyl. Nejbližší termín je až za tři týdny. Další vtipná věc je ta, že se Francouzovi pár dní předtím ulomil kus zubu. Jsme prostě super dvojka.

3. Po devíti letech jsem byla na lyžích. Ani jednou jsem nespadla, a po první jízdě (která mi trvala půl hodiny ) jsem se do toho zase hned dostala, takže je vidět, že podobné věci se vážně nezapomínají. Jediné, co jsem zapomněla bylo, jak je to náročný sport, i když tak vůbec nevypadá. Až do večera jsem byla úplně hotová, nebohla jsem ani jíst, ani si dojít na záchod. No děs.

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Lednové novinky cukrenka®svetu.cz 20. 01. 2015 - 00:22
RE(2x): Lednové novinky chaostheory 20. 01. 2015 - 09:49
RE: Lednové novinky lvice®pise.cz 20. 01. 2015 - 21:03