Zoufalé manželky

15. březen 2016 | 17.54 |

Dlouho jsem nenapsala nic do rubriky "Seriály". Čekala jsem, že dříve na řadu přijde HIMYM, které už mám rozkoukané fakt dlouho, a mám ho i na seznamu 101/1001, ale nějak jsem se octla na mrtvém bodě. Pak jsem ale na podzim dostala depky, a tím i náladu na Zoufalky. Kdysi jsem nárazově nějaké díly viděla, ale neměla jsem v tom žádný systém, navíc jsem ani neznala začátek, a to je pak dost těžké se chytit.

Celých osm řad jsem zkoukla asi za půl roku, což samo o sobě mluví o tom, jak moc mě seriál chytl. Neměl žádnou slabší sezónu, úroveň nešla dramaticky dolů, jak to u většiny delších seriálů bývá.

Hlavně se mi líbí, jak se všechny postavy neustále vyvíjí. Pořád se něco mění. Nemůžete odhadnout, co se stane, kdo (ne)přežije. Bomba . Asi si dám brzy repete.

Následující obsah je čistě pro zajímavost, a pokud bych si někdy v budoucnu chtěla něco ujasnit. Nepředpokládám, že by to celé někdo četl .

A co vy a Zoufalé manželky? Viděli jste? Máte (ne)oblíbené postavy nebo příběhy?

.

.

.

Jak to začalo a PRVNÍ ŘADA

Celý říběh vypráví Mary Alice poté, co spáchala sebevraždu. Její manžel Paul hodí do řeky jistou krabici, která poté vyplave a ukáže se, že v ní jsou lidské ostatky. Syn Zach se ve všem začne šťourat, což jeho otci samozřejmě vadí.

Lynette tráví všechen čas se svými zlobivými dětmi a snaží se o to, aby manžel Tom pochopil, že to není vůbec jednoduché.

Susan se vzpamatovává s rozvodu s Karlem a líbí se jí Mike, nový soused a instalatér. Tedy ten alespoň všem tvrdí, že je instalatér... Ve skutečnosti se snaží vypátrat vraha své přítelkyně Deirdry. O Mika má také zájem Edie, typická "prsatá blondýna". Suzan žije se svou dcerou Julie, se kterou jsou nejlepší kamarádky.

Gabi je bývalá modelka a užívá si peněz manžela Carlose. Zároveň má poměr se svým mladým zahradníkem Johnem.

Bree se rozpadá manželství s Rexem kvůli jejímu perfekcionismu a upjatosti. Trpí tím i její dvě dospívající děti Andrew a Danielle.

___

Carlosova matka přistihne Gabi v posteli se zahradníkem Johnem a vyfotí je. Minutu poté ji ale před domem srazí auto, takže se Carlos nic nedozví. To auto řídil opilý Andrew - syn Bree. Celá rodina se to snaží utajit, pošlou ho do nápravného zařízení, a ukáže se, že je gay.

Paul zjistí, že Mary Alice spáchala sebevraždu kvůli tomu, že jí přišel výhružný dopis od sousedky Huberové. Tak ji zabije. Ukáže se, že si Zach myslí, že jako dítě zabil svou malou sestru. Paul mu ale řekne, že Dana stále žije. Sestra Huberové přijde na celé rodinné tajemství - Mary Alice si změnila jméno poté, co s Paulem ukradli dítě.

Zach mezitím začíná chodit s Julie, což se Susan ani trochu nelíbí. Julie se se Zachem rozejde, ale on je jí posedlý.

Carlos má potíže se zákonem a má domácí vězení. Gabi tak musí začít pracovat. Pak ale Carlos souhlasí s jistou dohodou, a jde raději na pár měsíců do vězení. Těsně před tím ale Gabi zjistí, že je těhotná (Carlos jí vyměnil prášky, protože on chtěl děti, ale ona ne).

Ukáže se, že Tom kdysi podvedl Lynette, a do toho zaměstnává bývalou milenku. Navíc Lynette přesvědčí Tomova šéfa, aby ho nepovýšil, protože by pak vůbec nebyl s rodinou.

Bree se přátelsky začíná scházet s lékárníkem. Ten nesnáší Rexe, a tak mu zaměňuje prášky na srdce...

POSLEDNÍ EPIZODA

Dozvídáme se velkou část historie Mary Alice - nemohla mít děti, a tak jedno doslova ukradla jedné feťačce. Odstěhovala se do ulice "zoufalých manželek", aby zametla stopy. Za několik let ale za ní matka dítěte přijde a chce ho zpátky.

John Carlosovi řekne, že měl s Gabi poměr. Tom dává výpověď v práci, a rozhodne se, že si s Lynette prohodí životy - ona půjde pracovat, a on bude doma s dětmi. Rex umírá, a nechává vzkaz, který naznačuje, že se ho Bree pokoušela zabít. Mike unesl Paula, protože se myslí, že zabil Daidru. A Daidra = žena, které Paul a Mary Alice ukradli dítě.

Poslední záběr: Zach uvězní doma Susan a čeká, až přijede Mike. Chce ho zastřelit.

_____

DRUHÁ ŘADA

Do ulice se přistěhovala paní Applewhitová se synem Matthewem. Ve sklepě ukrývají tajemství - mentálně zaostalého muže (syna a bratra), který zavraždil studentku.

Lékárník dva měsíce pro smrti Rexe požádá Bree o ruku.Ta souhlasí pouze ze zdvořilosti. Její psychiatr se sňatkem nesouhlasí, a tak ho lékárník shodí z mostu. Když Bree potká známého ze školy, lékárník mu ukradne a zapálí auto. Bree konečně dojde, že to má všechno na triku právě George. Ten na to spáchá sebevraždu (za přítomnosti Bree spolyká prášky a ona nezavolá pomoc). Bree si najde protialkoholického patrona a partnera, který je ale také závislý na sexu. A tak se jednou stane, že ho Andrew svede... Tím s ním Bree ztratí trpělivost, odveze ho pryč a nechá, aby se o sebe postaral sám.

Mike a Susan se dostanou ze Zachova zajetí, a vzhledem k tomu, že se ukázalo, že Zachův biologický otec je Mike, tak ho začne po útěku hledat. Susan ale Zacha nesnáší, a tak když ho najde, řekne mu, že Paul je v Utahu, a že by měl jet za ním. Když se to Mike dozví, se Susan se rozejde. Mike řekne otci Deirdry (který ho najal, aby našel jejího vraha) lež o tom, co se stalo, a tvrdí mu, že vraha zabil. Dozví se ale o Zachovi a chce ho poznat. Ten mu vypojí přístroje, aby zdědil jeho majetek.

Edie chodí s Karlem (exmanžel Susan), jsou dokonce zasnoubeni. Karl si ale uvědomí, že pořád miluje Susan, a tak jí Edie podpálí dům. Susan potkává zubaře Orsona.

Muž vězněný u Applewhitů - Caleb - se vloupá ke Gabi, která spadne ze schodů a potratí. Poté se s Carlosem rozhodnou dítě adoptovat, a téměř se jim to povede, ale pak si to biologická matka rozmyslí. A tak se objeví nový nápad - dítě jim má odnosit jejich čínská služka. Carlos si jí až moc všímá a Gabi žárlí.

Caleb poté napadne i Danielle (útok ale narafičil Matthew, který chodí s Danielle, aby jejich matka Caleba konečně dala do ústavu), a paní Applewhitová se rozhodne, že ho raději otráví, než aby ho dala do blázince. Pak se ale dozví pravdu o tom, že to způsobil Matthew, a rozhodne se jinak - ve sklepě uvězní jeho. Danielle ho vysvobodí a utečou spolu. Bree už z toho všeho začíná bláznit, a jede na psychiatrii.

Lynette je naznačeno, že ji Tom podvádí, a tak ho sleduje, a podle toho, co vidí, je jí jasné, že je to pravda, a odejde i s dětmi. Místo toho se ale ukáže, že Tom nedávno zjistl, že má jedenáctiletou dceru, a jezdí za ní.

POSLEDNÍ EPIZODA

Objevuje se matka Tomova dítěte Kayly Nora a chce se přestěhovat blíže k nim. Carlos podvádí Gabi s jejich služebnou a zároveň náhradní matkou. Gabi ho vyhodí z domu, ale ji si nechá, alespoň dokud dítě nedonosí. Mike chce požádat Susan o ruku, ale cestou ho naschvál přejede auto. Řídí ho Orson.

Skutečnost je taková, že vrah není Caleb, ale Matthew. Bree chce Danielle zachránit, ale Matthew ji chce zastřelit. To už se ale o všem dozvídá policie, a když ho vidí mířit mistolí, zastřelí ho.

Poslední záběr: Applewhitovi se stěhují a Bree má milou návštěvu - Orsona....

___

TŘETÍ ŘADA

Nora se snaží přebrat Linette Toma a všichni už jí mají plné zuby. Vše se ale vyřeší, když dojde v obchodním domě k přepadení a Nora je zastřelena. Kayla tak přejde do péče k Tomovi a Linette, ale pořád jim dělá naschvály. Tom si otevře pizzerii a Linette dá v  práci výpověď, aby v ní mohla pracovat taky. Zamiluje se do kuchaře Ricka, a i když se mezi nimi nic fyzického nestane, manželství tím dost trpí. Ke konci řady Linette zjistí, že má rakovinu...

Bree a Orson se berou a Bree se usmíří s Andrewem, který skončil na ulici. Orson má ale spoustu tajemství. Především zmizela jeho žena Alma a někteří si myslí, že ji zabil.

Mike se po několika měsících probere z komatu, ale Susan se mezitím dala dokupy s bohatým Angličanem Ianem. Eddie toho využije a tráví s Mikem všechen čas. Ten má totiž výpadek paměti a neví, co se dělo poslední dva roky. Kvůli tomu je také zadržen za vraždu letušky Monique. Eddie se s ním raději rozchází. S Monique ale kdysi svou ženu podváděl Orson. K němu a k Bree se přistěhovala Orsonova matka, která ho terorizuje. Ukáže se, že matka je v kontaktu s Almou, aniž by to kdokoli jiný věděl.

Alma se přestěhuje na Wisteria Lane a chce získat Orsona zpátky. Mike si vzpomene, co se stalo, než ztratil paměť - viděl Orsona, který právě Monique zabil. Pak se ale ukáže, že to neudělal Orson, ale jeho matka. Ta se taky pokusí zabít Bree, a téměř se jí to povede. Na poslední chvíli ji ale zachrání Orson. Alma spadne ze střechy, kde ji uvěznila jeho matka. Ta zůstává po mrtvici celkově ochrnutá a není schopná ani mluvit. Tím se vyřeší spousta věcí - Orson tak narafičí, že to Alma zabila Monique, a tím je on i Mike osvobozen. Můžou tak začít nový život.

Ian požádá Susan o ruku, a ta souhlasí. Mezitím se do ní Mike ale (znova) zamiloval, i přes ztrátu paměti. Nakonec se Ian a Susan rozejdou a Susan chystá svatbu s Mikem. I Julie zažívá svou první lásku, se synovcem Edie. Ten ji ale hned od začátku podvádí s Danielle, která s ním otěhotní.

Gabi a Carlos prochází rozvodem a navzájem se štvou. S dítětem to nevyšlo, protože klinika udělala chybu, a použila vajíčka někoho jiného. Gabi chce sbalit Zach na své zděděné peníze, ale Gabi ho odmítne. Nakonec má vážný vztah se starostou Langem a chystá se svatba. Carlos překvapivě skončí s Edie, i když ji nemiluje. Ona si ho drží jen proto, že mu namouvá, že chce dítě, a přitom tajně bere antikoncepci.

POSLEDNÍ EPIZODA

Gabi hned na svatbě zjistí, že je s ní Lang jen z politických důvodů. Carlos zjistí, že mu Edie lhala a rozejde se s ní. Carlos a Gabi se spolu na svatbě vyspí. 

Lynette zjistila, že má rakovinu, a přijíždí k ní její matka, aby se o ní starala. Bree se po delší době vrací domů, a to s velkým překvapením - je těhotná. To alespoň všem tvrdí. Ve skutečnosti to je lež, aby zakryla fakt, že těhotná je Danielle. Všem napovídají, že je ve Švýcarsku. 

Mike nemá moc peněz na svatbu, a tak mu Susan připraví překvapení - vezmou se v noci uprostřed lesa, jen s Julie. 

Poslední záběr: Edie páchá sebevraždu.

___

ČTVRTÁ ŘADA

Edie přežila, nicméně Carlos cítí vinu, a tak Gabi prozatím zůstává s Langem, i když ten se stará jen o svou kampaň. Edie Carlose vydírá, ale nakonec se s ní rozchází. Lang se dozví o nevěře a chce Carlose zabít na lodi beze svědků. Gabi ho ale uděří a Lang mizí ve vlnách. Když se zase objeví, chce Gabi i Carlose zabít. Nakonec umírá během hurikánu. Gabi a Carlos jsou ale totálně bez peněz a Carlos k tomu navíc oslepne.

Do ulice se přistěhuje nová rodina - Catherine (stará kamarádka Susan), gynekolog Adam a jejich dcera Dylan. Ta si ale nepamatuje nic z dětství, a ostatním začíná docházet, že je v tom něco divného. Provalí se taky Adamova nevěra. Catherine zůstává sama s Dylan, kterou potají najde její pravý otec Wayne. Ten Adama unese. (Tahle linie a celá rodinka mě děsně rozčilovala. Nebavilo mě to, dceruška musela mít IQ v mínusu, a Catherine mi byla hrozně nesympatická.)

Linette se vyrovnává s chemoterapií, ale nakonec se uzdraví. Kayla všem opět dělá ze života peklo, především Linette. Dokonce se vymyslí, že ji mlátí a Linette jde do vězení. Tom ale na Kaylu nastraží odposlech a díky tomu pravda vyjde na světlo. Kayla jde bydlet k prarodičům.

Danielle porodí, a Bree tedy předstírá, že je Ben její. Orson se coby náměsíční prokecne, že kdysi srazil Mikea. Susan i Mike mu to odpustí, ale Bree ne, a vyhodí ho.

Susan je těhotná a ukáže se, že Mike je závislý na prášcích proti bolesti, a musí na léčení. Narodí se jim syn MJ.

POSLEDNÍ EPIZODA

Wayne je policista, a tak nahlásit vše o tom, že Catherine týral, a že teď unesl Adama, je hodně těžké. Catherine chce znova utéct. Wayne ji ale najde a ona mu poví všechno, co se stalo - když byla dcera malá, tak se jí doma stala nehoda, a zemřela. Catherine a její teta si myslely, že by to Wayne nahlásil jako vraždu, a tak dítě pohřbily potají v lese a Catherine adoptovala holčičku, aby ji vydávala za původní dceru. Wayne chce Catherine zastřelit, ale Adam je zachrání, a když Wayne opět vyhrožuje, Catherine ho zastřelí.

NASTÁVÁ SKOK O PĚT LET DOPŘEDU.

Gabi má dvě dcery a vzhled pro ni už vůbec není to hlavní. Bree je opět s Orsonem a profesionálně spolupracuje s Andrewem. Catherinina dcera se bude vdávat. A Susan už není s Mikem, ale s nějakým jiným mužem...

___

PÁTÁ ŘADA

Během těch pěti let se stalo hodně věcí: Susan před pár lety potkala autonehoda, při které zemřela matka s dítětem. Kvůli tomu se pořád s Mikem hádala, až se rozvedli. Danielle si odvezla Bena a Bree založila cateringovou firmu a spolupracuje s Catherine a Andrewem. Orson se byl udat, že srazil Mika, aby ho Bree vzala zpátky. Edie se odstěhovala. Linette má neustále problémy s dětmi, které jsou teď v pubertě. Pro Gabi je hlavní rodina a s Carlosem nemají moc peněz ani postavení.

Edie se po pěti letech vrací do ulice, a to s manželem Davem. (Tady bylo dost nelogičností. Edie o manželovi nic neví, ani základní věci jako jestli má sourozence nebo jestli chodil na vysokou.) Ten chystá něco zlého a všem lže. Odnese to Karen, ze které se snaží udělat blázna. Když se v klubu objeví Davův psychiatr, Dave musí zakročit, zabije ho a založí pořár, při kterém zemře několik lidí. Vinu všichni hážou na Linettina syna, který se chvíli před požárem porval s majitelem klubu, protože spal s jeho ženou. Nakonec ho osvobodí.

Bree se soutředí především na kariéru a manželství s Orsonem trochu upadá. Z něho se navíc stane kleptoman a pořád jí lže, tak Bree požádá o rozvod. Mezitím si začne románek s Karlem.

Susan má nového přítele Jacksona a Mike pro změnu začne chodit s Catherine.

Carlos jde na operaci a po letech opět vidí. Začíná pracovat a hodně vydělávat. Vezmou si k sobě do péče jeho netěř Anu, typickou puberťačku. Carlos spolupracuje s Linette a Tom zůstává doma s dětmi.

Ukáže se, že Dave chce zabít Mikea, který při autonehodě zabil jeho manželku a dceru. Dave vezme Catherin a Mikea do hor, aby Catherin zastřelil, a Mike tak cítil to, co on. Mezitím ale Edie na všechno přijde, pohádají se a Dave ji málem uškrtí. Když Edie uteče, narazí autem do elektrického vedení a umírá. Dave za pár dní zjistí, že auto neřídil Mike, ale Susan. Ta si mezitím plánuje vzít Jacksona, jinak ho deportují do Kanady. Mike a Catherine plánují odletět do Las Vegas, aby se vzali.

POSLEDNÍ EPIZODA

Dave tedy vezme pryč na víkend Susan a MJe, aby ho zabil. Mike a dalších pár lidí ve městě ale zjistí, co je Dave ve skutečnosti zač. Chce nasimulovoat podobnou autonehodu, jako při které zamřela jeho rodina. Všichni ale přežijí, a on je zavřen do blázince.

Linette zjistí, že je zase těhotná. V posledním záběru vidíme, že Mike se s někým žení v kostele...

___

ŠESTÁ ŘADA

Do ulice se přistěhuje nová rodina (manželé Angie a Nick), a jejich syn Danny je hned všemi nenáviděný - Julie někdo přepadl a všichni předpokládají, že to udělal on. Navíc má rodina nějaké další tajemství. Julie se vrátila po dlouhé době domů - měla studovat medicínu, ale sekla s tím, a navíc má poměr se ženatým mužem. Ukáže se, že tím je Dominick (Nick), otec Dannyho. Pak je navíc uškrcena další mladá dívka.

Bree a Karl jsou pořád milenci. Postupně na to přicházejí lidé, včetně Susan. Carlos vyhodí Lynette, protože je těhotná a zatajila mu to. Tím se pokazí i přátelství s Gabi. Mike se oženil se Susan, a Catherine je z toho úplně mimo. Pořád ho chce zpátky, dělá naschvály, a nakonec se bodne do břicha, aby to vypadalo, že ji Mike napadl. Poté je Catherine odvezena na psychiatrii.

Jednoho dne se na Wisteria Lane zřítí malé letadlo, a to ovlivní spoustu osudů. Karl zemře, Orson zůstane na vozíku. Bree se tedy o něho stará a postupně se zase alespoň trochu zblíží. Pak se z ničeho nic objevý syn Rexe, o kterém nikdo nevěděl.

Preston se vrátí z Evropy, a to společně s ruskou snoubenkou. Lynette ale zjistí, že už je jednou vdaná, a vůbec lítá ve spoustě problémech. Ze svatby sejde, Ruska odjede, ale stává se další obětí místního vraha. Vrahem je Prestonův kamarád Eddie, který následně zabije svou matku, která ho celý život psychicky týrala.

POSLEDNÍ EPIZODA

Lynette na to přijde a Eddie ji chce zabít taky. Ona ale do toho začne rodit, on jí pomůže a přizná se policii.

Angie je vězněna s Dannym doma ekoteroristou, se kterým dříve spolupracovala. Danny je jeho syn. Chce se pomstít, a tak donutí Angie vyrobit bombu, a kterou následně nechá v domě, ve kterém je Danny. Angie odveze, aby to celé viděla. Ta ale něco takového čekala, a narafičila bombu tak, aby vybuchla, až bude muž sám v autě. Rodina poté opouští Wisteria Lane, ale musí se rozdělit, aby je nenašla FBI (Angie kdysi způsobila, že někdo při výbuchu zemřel). Angie a Nick jedou do Atlanty a Danny do New Yorku.

Rexův syn vydírá Bree, a ona nakonec musí celou firmu přepsat na něho, jinak by prozradil, že Andrew kdysi přejel Carlosovu matku. Orson se na ni naštve, protože jeho přinutila jít do vězení, ale s Andrewem je to najednou jinak, a tak ji opustí.

V nemocnici zjistili, že jedno z dětí na Wisteria Lane bylo po porodu dáno jiným (ne biologickým) rodičům.

V posledním záběru se Susan a Mike z finančních důvodů stěhují, Bree říká Gabi pravdu o Carlosově matce a hlavně - do ulice přijíždí staronový soused - Paul Young...

_____

SEDMÁ ŘADA

Dítě, které bylo zaměněno při porodu, je Juanita, dcera Carlose a Gabi. Začnou se stýkat se svou biologickou dcerou a její rodinou. Jsou v USA ale nelegálně a musí utéct. Gabi to snáší hodně špatně a je psychicky na dně. Když Carlos zjistí, že Andrew zabil jeho matku, tak ukončí přátelství s Bree a nařídí to i Gabi.

Paul se přestěhoval do domu Susan a Huberová je místo něho ve vězení. Pořád ale ví, že Paul její sestru zabil a chce se pomstít. Paul je také nově ženatý - s dcerou Huberové, a to aniž by o tomto rodinném vztahu věděl. Ona se ale do něj nakonec opravdu zamiluje. Pak ale Paul všechno zjistí, a jeho žena se zastřelí přímo v nemocnici. Udělala to proto, že chtěla, aby její ledvina připadla Susan, která už několik měsíců čeká na transplantaci.

Huberová se snaží Paula zabít tím, že mu dává jedovatou kapalinu do jídla. Když se ho chystá zabít definitivně, Susan ho zachrání a Huberová utíká. Má ale autonehodu a umírá.

Tom má depky a sveřuje se se vším Lynettině kamarádce Renee, která je u nich na návštěvě. Měli kdysi krátký románek, a ona ho má pořád ráda. Lynette a Tom zažívají spoustu krizí.

Bree po si rozchodu s Orsonem začne románek se svým mnohem mladším opravářem, a nakonec se z toho vyklube vážný vztah. Pak se ale objeví jeho syn, o kterém nikdy nevěděl, a on se za ním odstěhuje. Později má vztah s detektivem.

POSLEDNÍ EPIZODA

Tom a Lynette se definitivně rozcházejí. Nevlastní otec Gabi, který ji kdysi znásilnil, je ve městě. Gabi ho skoro zastřelí a donutí ho, aby odešel. Pak ale přijde k ní domů a ohrožuje ji znovu. Carlos ho nechtěně (v sebeobraně) zabije. Hned na to přijou Bree, Susan a Lynette, a všechno vidí...

V této řadě mě strašně štvala Lynette, občas se to nedalo vydržet.

___

OSMÁ ŘADA

Vše se točí kolem vraždy nevlastního otce Gabi - Alejandra. Všichni jsou kvůli tomu rozhádaní a mají krizi v manželstvích. Bree se rozejde s detektivem, který se v tom všem začne šťourat. Když už se zdá, že na všechno přišel, někdo ho přejede a on zemře.

Tom chodí s lékařkou Jane. Carlos chodí na protialkoholickou léčbu.

Susan má špatné svědomí, dělá vše pro to, aby ji zatkly za drobnosti, namaluje obraz o tom, co se stalo. Vyhledá Alejandovu ženu, která pořád neví, co se stalo. Zjistí, že znásilnil i svou druhou nevlastní dceru. Za Susan přijede Julie, která je těhotná a chce dát dítě k adopci (brzy má dokončit doktorát, což je časově naprosto nemožné). Ukáže se, že otcem je Porter, Lynettin syn, a ten si dítě chce nechat. Mike se naneštěstí připlete do dluhu přítele Renee, a před domem je zastřelen.

Bree nachází útěchu v alkoholu a chlapech. Pak se ale vrátí Orson, a Bree je mnohem líp. Ten se jí ale snaží odstrčit od ostatních holek, a daří se mu to. Navíc to byl on, kdo zabil detektiva a všechno o vraždě ví, ale nikomu to neřekne. Když to Bree zjistí, tak se s ním rozejde, Orson se naštve a pošle důkazy na policii. Od té doby to jde z kopce. Bree musí k soudu a vypadá to, že půjde minimálně na dvacet let do vězení. Pak se ale Karen, která umírá na rakovinu, rozhodne bez vědomí kohokoli prohlásit, že Alejandra zabila ona. 

POSLEDNÍ EPIZODA:

Tom a Lynette jsou zase spolu, Karen umírá, Bree se dá dohromady s právníkem. Susan se stěhuje s Julie pryč, aby dcera mohla dokončit školu i s miminkem. Julie porodí holčičku.

Dále je jen řečeno, že holky už se všechny nikdy nesešly - Lynette a Tom se odstěhují do New Yorku a časem mají šest vnoučat. Gabi a Carlos se odstěhují také, a Gabi má svou vlastní televizní show o módě. Bree se za právníka vdá a stane se političkou.

Takže docela depresivní konec...

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Zoufalé manželky hroznetajne®pise.cz 16. 03. 2016 - 20:09
RE(2x): Zoufalé manželky chaostheory 16. 03. 2016 - 20:15
RE: Zoufalé manželky brutally-honest®pise.cz 31. 03. 2016 - 19:57
RE(2x): Zoufalé manželky chaostheory 31. 03. 2016 - 22:24