Čus, patnáctko!

30. prosinec 2015 | 18.58 |

Já na nějaké bilancování, předsevzetí a podobné věci nejsem. Když jsme teď ale psala komentář k Julče, ze zvědavosti jsem přelítla nadpisy svých článků z celého roku, a potvrdilo se mi to, že 2015 prostě nestál za nic. Problémy se valily ze všech stran hned od ledna, a ještě pořád se nedovalily k cíly. Vadí mi, že většinu z nich si potáhnu i do příštího roku.

Leden - Téměř rozvodový stav rodičů.

Únor - Angína a antibiotika po osmi letech, přesně v týdnu, kdy jsme měly koupené letenky do Madridu. Smůla tomu ještě chtěla, že jsem si poprvé v životě nezaplatila storno pojištění. Takže nám všechno propadlo. Taky mi vypadla plomba a musela jsem hledat nového zubaře.

Březen - Další zdravotní potíže, nutnost najít si v Praze nového obvoďáka a gynekologa. Ze zdravotních důvodů jsem přestala brát HA.

Duben - Další (menší) nemoc, do toho přímo pod námi začali rekonstruovat prostory a vratali nám do zadku 15 hodin denně. Do toho vyšilování kvůli škole.

Květen - Naprosto příšerný měsíc.  Problémy doma, ve vztahu, a především ve škole. Ne co se znalostí týče, ale prostě jsem to nedávala psychicky. Jen jsem  otevřela sešit, tak se mi dělalo doslova fyzicky špatně a panikařila jsem. Asi "menší" syndrom vyhoření.

Červen - Dosloužil mi telefon. (No dobře, to tak úplně tragické není . Ale běhání kolem toho bylo dost, a aby toho nebylo málo, ten nový mi blbne doslova od prvního dne a budu ráda, jestli ještě pár měsíců vydrží.)

Červenec - Léto v plném v proudu a já doma s horečkami. Neschopnost najít nový byt (to vrtání pod námi = nová kavárna a neskutečný hluk) a hlavně práci. Rozeslány desítky životopisů a k ničemu.

Srpen - Vztah na nic. USA, vyvolení vědí.

Září - Pokračování srpna a pořád žádná práce. Byt se našel, takže probíhalo stěhování.

Říjen - Opět nemoc, nemohla jsem se z toho vyhrabat dlouho. Zemřela bývalá spolužačka (o té se mi teď pořád zdají sny). Musela jsem nastoupit do dalšího ročníku nenáviděné školy, protože jsem nenašla práci, takže mi nic jiného nezbylo.

Listopad (a prosinec) - Tady začala jít do kytek spousta věcí. Především byt. Máme tu velké spory s majitelkou (NIKDY si nepronajímejte byt od realitky, aniž byste viděli majitele dřív než u podpisu smlouvy. Kdybych ji viděla už při prohlídce, tak bych do toho nikdy nešla), kvůli ní jsme před pár dny napsali výpověď a čeká nás další hledání nového bytu. Nebudu to tu víc rozebírat (to až někdy v zaheslovaném článku), ale je to dost vážný, a nejspíš dojde na právníky, ne-li na soud. Idylka.

Plus to není ideální ani doma (kvůli práci se prakticky nevídáme), ani ve škole (bakalářka pořád na stejném bodě už od května).

Tááááákže, doufám, že váš rok 2015 byl aspoň o něco lepší, a hlavně že ten příští bude už konečně TROCHU NORMÁLNÍ!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Čus, patnáctko! hroznetajne®pise.cz 30. 12. 2015 - 20:42
RE(2x): Čus, patnáctko! chaostheory 31. 12. 2015 - 17:31
RE: Čus, patnáctko! alienor®pise.cz 30. 12. 2015 - 21:49
RE(2x): Čus, patnáctko! chaostheory 31. 12. 2015 - 17:32
RE: Čus, patnáctko! orchidejka®pise.cz 01. 01. 2016 - 17:11
RE(2x): Čus, patnáctko! chaostheory 01. 01. 2016 - 17:14